Blackspirit

Stażystka

30 złotych żetonów na koncie

50167 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (49)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

Blackspirit

W serwisie od 1966 dni , ostatni raz dzisiaj 13:32

Najlepsze odpowiedzi (503)

Wszystkie »

Hej, mam problem. Chłopak nie chce ze mną...

W Seks od Mia3332, 1 miesiąc temu, 7 odp

Blackspirit odpowiada:

Skoro nie chce, to nie chce. Możecie o tym porozmawiać, możesz mu powiedzieć o swoich potrzebach i zapytać, z czym jest ten brak seksu związany. Ale go nie zmusisz. A chodzić może o milion rzeczy - od niskiego libido, po stres.

Czy ktoś z Was mógłby mi podać wszystkie po...

W Kultura od Ladyhawke, 1 miesiąc temu, 7 odp

Blackspirit odpowiada:

Nie ma innej kolejności. Ostatnia część, "Sezon Burz", dzieje się w jakimś losowym momencie między poprzednimi częściami, ale to w ogóle jest książka poza konkursem. Jeśli chodzi o te starą serię wiedźmina, to wszystko idzie po kolei.

Powinnam ale nie chce zerwać z chłopakiem....

W Pomocy od Xsylii, 3 miesiące temu, 4 odp

Blackspirit odpowiada:

Twoja matka zachowuje się jak chora psychicznie i nie jest to przesada ani obraza, tylko stwierdzenie faktu. Po "powinnam zerwać z chłopakiem" powinno nastąpić "bije mnie, nie szanuje, zdradza", nie "jest kochany i cudowny, ale matka szantażuje mnie emocjonalnie, więc uważam, że powinnam jej ulec". Skoro teraz to robi, to będzie też przy każdym następnym facecie. Chcesz do końca życia być sama, tylko z nią, bo ona nie potrafi się pogodzić z faktem, że nie masz pięciu lat? Spróbuj z nią pogadać, naprawić relacje, powoli przyzwyczajać do tego, że dorastasz, ale uleganie takim zachowaniom to tylko przysparzanie sobie kłopotów na przyszłość.

Moje odpowiedzi (9848)

Wszystkie »

Dokuczają mi. Co robić?

W Przyjaźń od Diananawozku, 7 dni temu, 4 odp

Blackspirit odpowiada:

Dziewczyna przewrażliwiona, a grupa idiotów. Tym bardziej, że to dla nastolatków - mało to z nich wchodzi do internetu tylko po to, żeby dowartościować się cudzym kosztem? Każda grupa na fb ma piękny przycisk "opuść", czemu po prostu tego nie zrobisz?

Co byście zrobiły gdybyście wpadły?

W Ciąża od gaabryskaaa, 16 dni temu, 5 odp

Blackspirit odpowiada:

Jeśli uprawiacie seks, to ciąża jest zawsze możliwa. No chyba, że nie - to jedyna sytuacja, gdy rzeczywiście wpadka byłaby niemożliwa.

Mój chłopak zerwał ze mną cztery miesiące...

W Miłość od nickubrak, 17 dni temu, 5 odp

Blackspirit odpowiada:

Absolutnie nie ma.
To, co napisał Heraklit zwyczajowo tłumaczy się "nie można (!) dwa razy wejść do tej samej rzeki (bo już inne napłynęły w nią wody)". Jest to związane z filozofią panta rhei (wszystko płynie). A więc, odnosząc to do związku z kimś, przysłowie oznaczałoby, że nie da się być drugi raz w takim samym związku z tą samą osobą. Czas upłynął, okoliczności się zmieniły i drugi raz to nie będzie to samo.
Heraklit absolutnie nie uważał, że "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" i że nie należy ponownie wiązać się z ex. To wymyślili internauci.

Fajne (2)

Wszystkie »

Chciałabym się Was zapytać czy pojmujecie...

fenomen sztuki współczesnej. W załączniku przedstawiam obraz Jacksona Pollocka który został sprzedany za 140 mln dolarów! A pewnie jakbym dała rocznej kuzynce farby to byłby podobny efekt. Nie mówiąc już o tym, że prawdopodobnie za takie coś dostałabym pałę na szynach z plastyki :)

W Rysunki od Olkaa1993, 2012-04-21 12:22:44, 9 odp

Pomóżcie... nie wiem co mam już robić. moi...

rodzice to bardzo oddani chrześcijanie, zmuszają mnie do wszystkiego co oni robią i nie mogą zaakceptować faktu iż ja nie jestem osobą bardzo wierzącą bardziej ateistką. co mam zrobić żeby dali mi spokój ? żadne tłumaczenia nic nie dają

W Rodzina od magdziara144, 2012-04-03 17:30:34, 7 odp

O MNIE

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Ale tego pierwszego nie jestem pewien. ~Albert Einstein.

Coś tam o ludziach i świecie wiem, pewnie nie za wiele, ale jak na tutejsze problemy aż nadto. Nie gryzę, czasem połykam w całości, ale wtedy długo nie boli, więc pytania można śmiało zadawać.
Pod warunkiem, że nie chodzi o dietę, uważam je za dowód nieskończoności ludzkiego kretynizmu. I drugi warunek: że nie jesteś ciekawa czy przez pocałunek możesz zajść w ciążę.

A i... Nie jestem specjalnie społecznym typem i nie rusza mnie jeśli moje zdanie kogoś obraża. Nie zamierzam z tego powodu z niego rezygnować, nie po to je sobie wyrabiałam. Dobrze jest o tym pamiętać.

KOMENTARZE (23)

Wszystkie »

kontonaforum pisze do Blackspirit :

Tyle lat minęło, a Ty dalej tu jesteś, współczuje ci marnowania czasu i spędzania czasu z naszym internetowym trollem betoniaszem, który szkaluje Jana Pawła na znanym portalu kurahen.ork. Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko, Wamp.

12 miesięcy temu

majgash pisze do Blackspirit :

SZACUN ZA ODPOWIEDŹ ! (http://dojrzewamy.pl/pyt/577351/jak-to-zwalczyc-) :D :D

2013-09-26 23:36:12

patina4 pisze do Blackspirit :

Dlaczego piszesz niektóre odpowiedzi nie na temat? Np. w moim pytaniu http://dojrzewamy.pl/pyt/573361/czy-byl-ktos-z-was-na-jakims-filmie-4dx-w. Nie chodziło w nim o to czy lubisz takie filmy tylko o to czy byłaś, jakie są wrażenia i czy są reklamy.

2013-08-15 21:02:41 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

Blackspirit pisze:

Napisałam jak najbardziej na temat. Zapytałaś o wrażenia? A czym innym są wrażenia jeśli nie tym, czy się podobało? I co się podobało a co nie?

2013-08-15 22:22:16