Blackspirit

Stażystka

30 złotych żetonów na koncie

49871 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (49)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

Blackspirit

W serwisie od 1898 dni , ostatni raz dzisiaj 11:15

Najlepsze odpowiedzi (501)

Wszystkie »

Powinnam ale nie chce zerwać z chłopakiem....

W Pomocy od Xsylii, 1 miesiąc temu, 4 odp

Blackspirit odpowiada:

Twoja matka zachowuje się jak chora psychicznie i nie jest to przesada ani obraza, tylko stwierdzenie faktu. Po "powinnam zerwać z chłopakiem" powinno nastąpić "bije mnie, nie szanuje, zdradza", nie "jest kochany i cudowny, ale matka szantażuje mnie emocjonalnie, więc uważam, że powinnam jej ulec". Skoro teraz to robi, to będzie też przy każdym następnym facecie. Chcesz do końca życia być sama, tylko z nią, bo ona nie potrafi się pogodzić z faktem, że nie masz pięciu lat? Spróbuj z nią pogadać, naprawić relacje, powoli przyzwyczajać do tego, że dorastasz, ale uleganie takim zachowaniom to tylko przysparzanie sobie kłopotów na przyszłość.

Studenci! Czy ktoś z Was orientuje się czy po...

W Szkoła od Mart4, 1 miesiąc temu, 3 odp

Blackspirit odpowiada:

Wszystko zależy od zasad rekrutacji na dany kierunek. Są takie, które przyjmą tylko po studiach I stopnia na tym samym kierunku, inne przyjmą też z pokrewnych, kolejne dadzą test do rozwiązania/rozmowę kwalifikacyjną/zbiorą dyplomy i nie będzie ich obchodziło, co było studiowane wcześniej. Nie istnieje w tym wypadku lepszy sposób niż oficjalne pytanie.

Hej! Chcę zadać pytanko : Jak przyśpieszyć...

W Miesiączka od SabolixTrojanowska, 3 miesiące temu, 2 odp

Blackspirit odpowiada:

Wbrew temu, co możesz wyczytać na niektórych głupich stronach, nie da się. Okres pojawi się, gdy twój organizm uzna, że jest na to gotowy i nie masz na to wpływu - poza skrajnymi przypadkami, jak odchudzanie się, które może go opóźnić, ale w tym wieku raczej nie masz jeszcze tak zepsutego umysłu. W każdym razie musisz cierpliwie czekać, część koleżanek na pewno kłamie, że ma okres, żeby nie odstawać.

Moje odpowiedzi (9791)

Wszystkie »

Czy mozna wyciać jajniki?

W Seks od Anna175, 16 godzin temu, 7 odp

Blackspirit odpowiada:

Nie, wycinanie macicy nie ma korzystnego wpływu na kondycję. Jest za to bardzo poważnym zabiegiem i zwiększa ryzyko wypadania pochwy. Najbezpieczniejszym zabiegiem tego typu jest podwiązanie jajowodów, ale znów - jest to dość poważna operacja, której skutki trudno odwrócić i jak wszystkie tego typu zmiany trzeba ją poważnie przemyśleć. Co więcej, w Polsce praktycznie nie ma szans na przeprowadzenie takiego zabiegu.

Siemanko :) Prawdopodobnie mam jutro wpaść do...

W Pomocy od Dannios, 7 dni temu, 5 odp

Blackspirit odpowiada:

Skoro ma być "kandydatką na kogoś więcej", to kupienie czegoś będzie miłym gestem. Co miałoby być tym prezentem w dużej mierze zależy od waszego wieku. Warto jednak pamiętać, że niektórych łapie za serce przyniesienie jakiegoś kwiatka dla mamy dziewczyny - jako prezent dla gospodyni, okazanie szacunku matce i tak dalej.

Mam 16 lat. Proszę o wyrozumiałość. Zawsze...

W Seks od longedforthrall, 7 dni temu, 8 odp

Blackspirit odpowiada:

Nie pochlebiaj sobie, do bycia dziwnym trzeba dużo więcej niż jeden z najpopularniejszych fetyszy.
Teoretycznie najłatwiej po prostu spróbować poznać jakieś normalne osoby, które są w takim związku - ale to trudna sztuka, bo w internecie pełno jest napaleńców, dzieci i zwykłych idiotów. W każdym razie, ludzie tak żyją, dobrze im i nie kłóci się to z żadnymi ambicjami. Nawet poziomy tej dominacji potrafią być skrajnie różne - od ograniczających się do seksu, po dominacji w całym życiu, na każdym polu.
Podstawami są szczerość w związku, znalezienie odpowiedniej dziewczyny (która nie tylko to zrozumie zamiast robić krzyk "ojeju, toż to zboczone, a fuj!", ale też będzie skłonna przyjąć taką rolę) i poznanie samego siebie, swoich potrzeb. Równie dobrze za dwa lata może ci przejść i problem sam minie. I tak masz jeszcze dużo czasu na różne związki i próby, nauczysz się szukać odpowiednich partnerów. Bylebyś nie skończył jako napaleniec w internecie, wypisujący do losowych dziewczyn "mogę być twoim psem?" i wszystko będzie w porządku.

Fajne (2)

Wszystkie »

Chciałabym się Was zapytać czy pojmujecie...

fenomen sztuki współczesnej. W załączniku przedstawiam obraz Jacksona Pollocka który został sprzedany za 140 mln dolarów! A pewnie jakbym dała rocznej kuzynce farby to byłby podobny efekt. Nie mówiąc już o tym, że prawdopodobnie za takie coś dostałabym pałę na szynach z plastyki :)

W Rysunki od Olkaa1993, 2012-04-21 12:22:44, 9 odp

Pomóżcie... nie wiem co mam już robić. moi...

rodzice to bardzo oddani chrześcijanie, zmuszają mnie do wszystkiego co oni robią i nie mogą zaakceptować faktu iż ja nie jestem osobą bardzo wierzącą bardziej ateistką. co mam zrobić żeby dali mi spokój ? żadne tłumaczenia nic nie dają

W Rodzina od magdziara144, 2012-04-03 17:30:34, 7 odp

O MNIE

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Ale tego pierwszego nie jestem pewien. ~Albert Einstein.

Coś tam o ludziach i świecie wiem, pewnie nie za wiele, ale jak na tutejsze problemy aż nadto. Nie gryzę, czasem połykam w całości, ale wtedy długo nie boli, więc pytania można śmiało zadawać.
Pod warunkiem, że nie chodzi o dietę, uważam je za dowód nieskończoności ludzkiego kretynizmu. I drugi warunek: że nie jesteś ciekawa czy przez pocałunek możesz zajść w ciążę.

A i... Nie jestem specjalnie społecznym typem i nie rusza mnie jeśli moje zdanie kogoś obraża. Nie zamierzam z tego powodu z niego rezygnować, nie po to je sobie wyrabiałam. Dobrze jest o tym pamiętać.

KOMENTARZE (25)

Wszystkie »

WaldemarBetoniasz pisze do Blackspirit :

Tyle lat minęło, a Ty dalej tu jesteś, współczuje ci marnowania czasu i spędzania czasu z naszym internetowym królem betoniaszem, który szkaluje organy w kościele na znanym portalu kuchennym. Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko, Brat Wampa.

7 miesięcy temu

kontonaforum pisze do Blackspirit :

Tyle lat minęło, a Ty dalej tu jesteś, współczuje ci marnowania czasu i spędzania czasu z naszym internetowym trollem betoniaszem, który szkaluje Jana Pawła na znanym portalu kurahen.ork. Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko, Wamp.

9 miesięcy temu

WaldemarBetoniasz pisze do Blackspirit :

Kiedy mogę wpaść na ten obiecany rosół?

2015-01-06 15:41:42 , 2 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

Blackspirit pisze:

Jeśli trafisz to zasłużysz żeby wpaść w każdej chwili.

2015-01-06 20:24:30

WaldemarBetoniasz pisze:

To chce zasłużyć

2015-01-06 23:29:01