Blackspirit

Stażystka

30 złotych żetonów na koncie

50091 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (49)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

Blackspirit

W serwisie od 1938 dni , ostatni raz dzisiaj 00:02

Najlepsze odpowiedzi (503)

Wszystkie »

Hej, mam problem. Chłopak nie chce ze mną...

W Seks od Mia3332, 8 dni temu, 7 odp

Blackspirit odpowiada:

Skoro nie chce, to nie chce. Możecie o tym porozmawiać, możesz mu powiedzieć o swoich potrzebach i zapytać, z czym jest ten brak seksu związany. Ale go nie zmusisz. A chodzić może o milion rzeczy - od niskiego libido, po stres.

Czy ktoś z Was mógłby mi podać wszystkie po...

W Kultura od Ladyhawke, 18 dni temu, 7 odp

Blackspirit odpowiada:

Nie ma innej kolejności. Ostatnia część, "Sezon Burz", dzieje się w jakimś losowym momencie między poprzednimi częściami, ale to w ogóle jest książka poza konkursem. Jeśli chodzi o te starą serię wiedźmina, to wszystko idzie po kolei.

Powinnam ale nie chce zerwać z chłopakiem....

W Pomocy od Xsylii, 2 miesiące temu, 4 odp

Blackspirit odpowiada:

Twoja matka zachowuje się jak chora psychicznie i nie jest to przesada ani obraza, tylko stwierdzenie faktu. Po "powinnam zerwać z chłopakiem" powinno nastąpić "bije mnie, nie szanuje, zdradza", nie "jest kochany i cudowny, ale matka szantażuje mnie emocjonalnie, więc uważam, że powinnam jej ulec". Skoro teraz to robi, to będzie też przy każdym następnym facecie. Chcesz do końca życia być sama, tylko z nią, bo ona nie potrafi się pogodzić z faktem, że nie masz pięciu lat? Spróbuj z nią pogadać, naprawić relacje, powoli przyzwyczajać do tego, że dorastasz, ale uleganie takim zachowaniom to tylko przysparzanie sobie kłopotów na przyszłość.

Moje odpowiedzi (9838)

Wszystkie »

Tatuaż! Siemanko. Szukam dobrego studia [w...

W Ciekawostki od TeaGreen, 9 godzin temu, 12 odp

Blackspirit odpowiada:

Za sugestię, żebyś poszukała gdzie indziej, no przecież. Skoro już muszę się prosić...
Jak najbardziej rozumiem. Jednak ta strona specjalnie żywa nie jest, a większość osób tatuażami się nie interesuje lub robi to bardzo pobieżne. A nawet jeśli - jak już pisałam, to specyficzny styl i osobiście nie widziałam w Polsce kogoś, kto tak tworzy, choć sporo artystów sprawdzałam. Dlatego na stronie, gdzie ludzie się tym interesują lub po prostu jest sporo "alternatywnych" osób szanse są zdecydowanie większe.

Tatuaż! Siemanko. Szukam dobrego studia [w...

W Ciekawostki od TeaGreen, 11 godzin temu, 12 odp

Blackspirit odpowiada:

Zanim dostanę bana podpowiem, że lepiej jednak zapytać na jakiejś grupie o tatuażach. To bardzo specyficzny styl i trzeba w samym środowisku dowiedzieć się, czy ktoś kojarzy artystę z takim. Na pewno dostaniesz tam całą masę linków do różnych fp, obejrzysz sobie na spokojnie i popytasz, czy ktoś się podejmie - tym bardziej, skoro w grę wchodzi cały kraj.

Potrzebuję pomocy.... mam problem ze sobą. Mam...

W Zdrowie od ZawszeSmutna14, 1 dzień temu, 8 odp

Blackspirit odpowiada:

Testy w internecie można sobie w sadzić. Każdemu. kto ma akurat gorszy dzień/doła wykażą głębokie stany depresyjne.
Skoro widzisz, że potrzebujesz pomocy i jest źle, masz myśli samobójcze i sobie nie radzisz - pierwsze kroki do psychologa. Może być ten szkolny - tym bardziej, jeśli jest ogarniętym człowiekiem, co niestety rzadko się zdarza - a on pokieruje cię dalej. Jeśli będziesz potrzebowała pomocy specjalisty "z zewnątrz", powinien sam poinformować o tym twoich rodziców - może obcemu człowiekowi uwierzą. A nawet jeśli nie, na pewno taka osoba będzie wsparciem.

Fajne (2)

Wszystkie »

Chciałabym się Was zapytać czy pojmujecie...

fenomen sztuki współczesnej. W załączniku przedstawiam obraz Jacksona Pollocka który został sprzedany za 140 mln dolarów! A pewnie jakbym dała rocznej kuzynce farby to byłby podobny efekt. Nie mówiąc już o tym, że prawdopodobnie za takie coś dostałabym pałę na szynach z plastyki :)

W Rysunki od Olkaa1993, 2012-04-21 12:22:44, 9 odp

Pomóżcie... nie wiem co mam już robić. moi...

rodzice to bardzo oddani chrześcijanie, zmuszają mnie do wszystkiego co oni robią i nie mogą zaakceptować faktu iż ja nie jestem osobą bardzo wierzącą bardziej ateistką. co mam zrobić żeby dali mi spokój ? żadne tłumaczenia nic nie dają

W Rodzina od magdziara144, 2012-04-03 17:30:34, 7 odp

O MNIE

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Ale tego pierwszego nie jestem pewien. ~Albert Einstein.

Coś tam o ludziach i świecie wiem, pewnie nie za wiele, ale jak na tutejsze problemy aż nadto. Nie gryzę, czasem połykam w całości, ale wtedy długo nie boli, więc pytania można śmiało zadawać.
Pod warunkiem, że nie chodzi o dietę, uważam je za dowód nieskończoności ludzkiego kretynizmu. I drugi warunek: że nie jesteś ciekawa czy przez pocałunek możesz zajść w ciążę.

A i... Nie jestem specjalnie społecznym typem i nie rusza mnie jeśli moje zdanie kogoś obraża. Nie zamierzam z tego powodu z niego rezygnować, nie po to je sobie wyrabiałam. Dobrze jest o tym pamiętać.

KOMENTARZE (25)

Wszystkie »

WaldemarBetoniasz pisze do Blackspirit :

Tyle lat minęło, a Ty dalej tu jesteś, współczuje ci marnowania czasu i spędzania czasu z naszym internetowym królem betoniaszem, który szkaluje organy w kościele na znanym portalu kuchennym. Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko, Brat Wampa.

8 miesięcy temu

kontonaforum pisze do Blackspirit :

Tyle lat minęło, a Ty dalej tu jesteś, współczuje ci marnowania czasu i spędzania czasu z naszym internetowym trollem betoniaszem, który szkaluje Jana Pawła na znanym portalu kurahen.ork. Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko, Wamp.

11 miesięcy temu

WaldemarBetoniasz pisze do Blackspirit :

Kiedy mogę wpaść na ten obiecany rosół?

2015-01-06 15:41:42 , 2 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

Blackspirit pisze:

Jeśli trafisz to zasłużysz żeby wpaść w każdej chwili.

2015-01-06 20:24:30

WaldemarBetoniasz pisze:

To chce zasłużyć

2015-01-06 23:29:01