daris95

W serwisie od 1674 dni , ostatni raz wczoraj

Najlepsze odpowiedzi (18)

Wszystkie »

Witam, od tygodnia krwawie z nosa, bardzo mocno,...

W Zdrowie od AnnaWiki0022, 3 dni temu, 4 odp

daris95 odpowiada:

Masz niepokojące sygnały. Nie wiem co Ci tak naprawdę dolega, bo nie jestem lekarzem. Ale udaj się jak najszybciej do lekarza, nie czekaj, nie możesz tego lekceważyć.

Hej, W ostatnich tygodniach przez swoich kumpli...

W Hobby od WaldemarBetoniasz, 1 miesiąc temu, 6 odp

daris95 odpowiada:

Ja nie mogę ja ją nie kochasz to po co z nią jesteś tylko ranisz ją. To lepiej zakończ ten związek, bo szkoda dziewczyny. Nie rozumiem Was czasem faceci. Mieszkam z dziewczyną, ale ją nie kocham to po co z nią jesteś. Może nie dojrzałeś do związku i wolisz fajki wodne niż dziewczynę mieć. W tym momencie to co robisz jest to nie fair. Ranisz i robisz nadzieję dziewczynie. Lepiej to zakończ i powiedz jej szczerze, bo szkoda jej.

Co myślicie na temat technikum gastronomicznego ?

W Szkoła od M14, 2 miesiące temu, 5 odp

daris95 odpowiada:

Ja mam podobny skończony kierunek, ale Technik Żywienia i Gospodarstwa Domowego. Po tej szkole mogę iść za dietetyka (wiadomo jeszcze dokształcić się np. studia) kucharz i kelner. Miałam praktyki zawodowe, m.in na Cyprze, pracowałam w hotelu jako kelnerka i certyfikat mam, już doświadczenie. W technikum są praktyki, więc jakieś doświadczenie będzie. Możesz znaleźć w gastronomii, a nawet na wakacje iść gdzieś do pracy do restauracji, czy do kawiarni. Albo nawet dorabiać się np. na weselach i kelnerować. Gastronomia super. Nie wiem co masz pod tym kierunkiem jak kucharz też fajnie, potem dostać się do pracy. Nie powiem w gastronomii ciężka jest to praca non stop na nogach, ale korzystny zawód ;)

Moje pytania (72)

Wszystkie »

Pytanie do dziewczyn. Co lepsze tipsy albo...

paznokcie żelowe? I czy niszczy to płytki paznokci?

W Moda, 3 miesiące temu, 3 odp

Jestem z chłopakiem 2 lata i 4 miesiące,...

jesteśmy szczęśliwi, ale ostatnio się kłócimy o takie drobnostki, nie będę tu wypisać o co. Powiem tak w czasie kłótni się kłócimy, ale nie wyzywamy się chamsko, jak to niektórzy na siebie przeklinają, u nas tego nie ma. Kłócimy się. Nie chcemy zerwać ze sobą, bo ja go kocham bardzo i on też, wiem o tym. Chcę się zapytać, czy dobrze by było jakbyśmy zrobili sobie przerwę, tak tydzień albo 2 tygodnie przemyśleć, bo nie chcemy się rozstać.

W Miłość, 4 miesiące temu, 3 odp

Mam takiego znajomego co pracujemy razem, dużo...

rozmawiamy w pracy na różne tematy, ale tylko jako kolega i koleżanka z pracy. Ja mam chłopaka i jesteśmy 2 lata ze sobą. A ten znajomy jest ode mnie 5 lat starszy i ma dziecko z jego byłą dziewczyną. Raz po pracy poszliśmy do kawiarni na kawę tak ogółem pogadać, on tak wie, że mam chłopaka. I jest tu problem mój chłopak ma do mnie pretensje, okej może być zazdrosny rozumiem , ale niech nie przesadza. Jesteśmy 2 lata ze sobą i ufamy sobie nawzajem. Raz musiał jechać do koleżanek żeby tam jaki...

W Pomocy, 9 miesięcy temu, 2 odp

Moje odpowiedzi (673)

Wszystkie »

Dziewczyny czy podczas okresu radzicie mi...

W Miesiączka od kasia97zakochana, 3 dni temu, 5 odp

daris95 odpowiada:

Powinnaś częściej się przemywać. Jak gdzieś wychodzisz bierz ze sobą nawilżające chusteczki, są też specjalne do higieny intymnej. Zawsze w toalecie publicznej możesz się przetrzeć, a w domu normalnie przemyć się pod prysznicem. W "te dni" trzeba bardziej dbać o higienę. A co do ubioru zależy jakie będziesz mieć krwawienie. Ja podczas okresu nie noszę jasnych spodni, a jak sukienkę staram się też nie nosić jasną, jak już ciemną spódniczkę, bo to jest ryzykowne nosić jasne ciuchy jak np. białe spodnie. Zawsze jakaś wtopa może się zdarzyć na ciemnym nie widać.

Jestem ładny czy brzydki oceńcie od 1 do 10 i...

W Czy ładnie wyglądam? od Igor42, 3 dni temu, 5 odp

daris95 odpowiada:

8/10

Witam, od tygodnia krwawie z nosa, bardzo mocno,...

W Zdrowie od AnnaWiki0022, 3 dni temu, 4 odp

daris95 odpowiada:

Masz niepokojące sygnały. Nie wiem co Ci tak naprawdę dolega, bo nie jestem lekarzem. Ale udaj się jak najszybciej do lekarza, nie czekaj, nie możesz tego lekceważyć.

KOMENTARZE (3)

Wszystkie »

wiktoria1547 pisze do daris95 :

dziękuję za przyznanie najlepszej odpowiedzi :):*

2013-09-05 22:44:33

Miveya pisze do daris95 :

Dziękuję Ci za wybranie mojej odpowiedzi jaką najlepszą. :) ^^

2013-07-30 13:34:46

kruk90 pisze do daris95 :

Dziękuję za najlepszą odpowiedz :))

2013-03-25 19:38:54