tramplesimagination

W serwisie od 1122 dni , ostatni raz 15 listopad 2016

Najlepsze odpowiedzi (8)

Wszystkie »

Co o tym sądzicie. Mam przyjaciółkę, ona...

W Miłość od daris95, 9 miesięcy temu, 3 odp

tramplesimagination odpowiada:

Moim zdaniem kto zranił raz, będzie ranił cały czas. Owszem każdy zasługuję na DRUGĄ SZANSĘ, ale On miał tych szans o wiele więcej i co Twoja przyjaciółka z tego ma? Łzy, smutek, i rozpamiętywanie. Moim zdaniem powinnaś z Nią poważnie porozmawiać, że On nie zasługuję na Nią, na Jej uwagę bo cały czas Ją rani.

powodzenia :*

Sprawa jest nietypowa i trochę krępująca i z...

W Pomocy od dominika1702, 9 miesięcy temu, 3 odp

tramplesimagination odpowiada:

Jeżeli jesteście w wieku 12 - 20 lat to po prostu hormony buzują i z reguły sami nie wiecie czego i kogo chcecie. Wiele osób zastanawia się "Kim ja na prawdę jestem". Może sam się "odmieni" ale nie gwarantuję Ci tego. Myślę że dobrym sposobem będzie żeby porozmawiał o tym z psychologiem ( ale chyba do tego nie namówisz skoro to taki zbój ) może wtedy zaczął by rozumieć że nie tędy droga. Może też po prostu z Was żartować skoro lubi się popisywać.

Potrzebuję pomocy, mianowicie od 10 miesięcy...

W Pomocy od gabrieladziuk, 11 miesięcy temu, 3 odp

tramplesimagination odpowiada:

To co było minęło i nie wróci. Musisz pogodzić się z przeszłością. Nie zmienisz jej. Jeżeli Go na prawdę kochasz, zaufaj Mu. Możesz przeżyć w ten sposób coś na prawdę pięknego i fantastycznego. Każdy ma wady i zalety i każdy popełnia w życiu błędy. Nie ma ludzi idealnych. Musisz to zrozumieć i przyzwyczaić się do tego ;)
Powodzenia! ;)

Moje pytania (16)

Wszystkie »

Jaką podjąć decyzję?

Jestem w związku (niestety na odległość) od 02.09 tego roku. Bardzo Go kocham, wspiera mnie i czuję jakby by był mimo tego że jest bardzo daleko. Ja od paru miesięcy mam problem ze znalezieniem pracy. (Jestem świeżo po szkole) Mój chłopak chce żebym przyjechała do Niego (do Anglii) zamieszkała z Nim lub z Nim, Jego mamą i młodszym bratem. (Zależy od tego jak będzie z pracą u Jego mamy, bo nie chce jej zostawić samej i ja to rozumiem) i tam też pracowała (On by wszystko załatwił) ale się bo...

W Pomocy, 3 miesiące temu, 3 odp

Moje odpowiedzi (280)

Wszystkie »

Co potem? Jestem w drugiej klasie gimnazjum....

W Szkoła od TheKineq, 2 miesiące temu, 4 odp

tramplesimagination odpowiada:

Może Technikum gastronomiczne? Masz jeszcze trochę czasu na rozmyślanie, i masz też rację muzyka - instrumentalista to nie pewny zawód, wielu próbuję i nic z tego. Myślę że skoro lubisz robić desery etc. Może coś związanego z gastronomią? W Technikum masz już też zawartą praktykę, krótką ale zawsze jest. :)

Dlaczego ludzie ze mna nie chca gadac mimo ze...

W Ciekawostki od ~samotna44116688, 2 miesiące temu, 3 odp

tramplesimagination odpowiada:

Nie narzucaj się ludziom, nikt tego nie lubi. Bądź sobą i nikogo nie udawaj, też powiedz "cześć" uśmiechnij się. Jak ktoś będzie chciał to sam do Ciebie podejdzie i zagada. :)

czy oni mnie nie lubia?

W Przyjaźń od ~kwiatek7755, 2 miesiące temu, 5 odp

tramplesimagination odpowiada:

Może po prostu jest o Ciebie zazdrosna? Jeżeli nie chcą Twojej przyjaźni, nie narzucaj się. Nikt tego nie lubi. Jak by chcieli też szukali by kontaktu z Tobą, niestety widać, że nie chcą tego. Nie szukaj przyjaźni na siłę :) Na pewno jeszcze znajdzie się ktoś godny Twojej uwagi i zainteresowani, ale myślę że na pewno to nie Oni :)

Fajne (3)

Wszystkie »

Hej mam 12 lat i mam o 3 lata starszego chłopaka. Spot...

ykam się z nim rzadko ale to dlatego że mieszkamy w innych miastach. On bardzo mnie kocha a ja właśnie nie za bardzo ale chcę z nim być. Co mam zrobić.?

W Flirt od Czekola888, 2015-07-13 18:29:06, 6 odp

Czy da się żyć w relacji kolega koleżanka z...

osobą z którą chciałbyś być bliżej ale podświadomości wiesz że raczej nic z tego, i nie umiesz opierać tej znajomości na relacjach kolega-koleżanka? jeżeli ktoś chce szerzej to priv :) z góry dziękuje za pomoc/odpowiedzi

W Pomocy od Matisek06, 2015-07-13 18:24:01, 4 odp

Witam :) mam pytanie, jak wzmocnić swoje włosy ?

które mi nadmiernie wypadają ;) za każdym myciem włosów ileś ich tam wyciągam oraz wyczesuję martwię się tym faktem no i nie wiem jak tu je wzmocnić aby one nie wypadały... :( proszę o pomoc oraz porady. :)

W Zdrowie od Laleczka5252, 2015-07-13 18:21:17, 2 odp

GALERIE (3)