Ladyhawke

Moderator

1 złotych żetonów na koncie

4498 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (6)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

Ladyhawke Ewa Moderator

W serwisie od 1194 dni , ostatni raz wczoraj

Najlepsze odpowiedzi (44)

Wszystkie »

Dziewczyny jak wygląda u was okres ?

W Miesiączka od Kote2015, 23 dni temu, 6 odp

Ladyhawke odpowiada:

Za każdym razem mam bardzo bolesny okres. Przez ból często wymiotuję i zwijam się na łóżku baaardzo. Pierwsze dwa dni to katorga dla mnie. Potem już normalnie jest, czasami zakuje i tyle.
Co mi pomaga? Ćwiczenia. Robię tak zwany "rowerek", ale to przez to, że podczas niedyspozycji bardzo, ale to bardzo oprócz podbrzusza bolą mnie również uda, a "rowerek" pozwala mi zminimalizować ten ból. Ponadto okłady zimne/ciepłe na przemian oraz kąpiel w letniej wodzie (momentami gorącej). No i najważniejsze chyba leki (nospa max bądź Panadol Femina).
Co do tego jak dostanę w szkole, to powiem tak, że mam to szczęście, iż zawsze niedyspozycję dostaję w nocy, albo pod wieczór więc, jak dnia następnego idę na uczelnię, to jestem już przygotowana na te "ciężkie, bojowe dni". ;)

Jak oceniacie dzisiejszy dzień?

W Ciekawostki od Domek2904, 23 dni temu, 3 odp

Ladyhawke odpowiada:

Dzisiejszy dzień nudny jak każdy, tyle że chora w łóżku leżę, ale..historię opowiem nie z dziś, a z przed kilku tygodni xD
1. Podczas egzaminu na prawo jazdy egzaminator nie dowierzał, że to ja jestem na dowodzie, gdyż na zdj dowodowym dziewczyna ma 18 lat, ciemne, długie czaaarne włosy i perfecto make up, a osoba stojąca przed nim (już 21 latka- blisko 22latka) krótkie, jasne włosy i bez makijażu. Myślał, że kto inny przyszedł i się podawał za osobę, która była zapisana na egzamin. Po moim tłumaczeniu pozwolił mi wsiąść do samochodu i ruszyć na egzamin xD
2. Z tym co @TeaGreen napisała to fakt często się zdarza nawet i mi. W Zakopanym też sądziła, że osoba z dowodu to nie ta co stoi przed nią.

Jak zagadać do koleżanki?

W Pomocy od Schopenhauer, 3 miesiące temu, 6 odp

Ladyhawke odpowiada:

Może na początku postaraj się Ją poznać bliżej. Podejdź, zagadaj. Zacznij od zwykłego "cześć, jak Ci mija dzień, co u Ciebie słychać, nauczyłaś się na klasówkę?" itp. Jeśli będzie odpowiadała pełnymi zdaniami, a nie pojedyńczymi słowami (tak zdawkowo) to ciągnij rozmowę dalej, a jak zdawkowo to odpuść. I tak zagaduj codziennie, aby Ona miała możliwość też Cię poznać bliżej. Z czasem zacznij ją podpytywać o zainteresowania itp., na fb możesz do Niej też również napisać. A potem pójdzie z górki, zbliżycie się do siebie i jakoś to będzie. :)

Moje pytania (1)

Wszystkie »

Czy ktoś z Was mógłby mi podać wszystkie po...

kolei części "Wiedźmina" A.Sapkowskiego? Pytam o to, gdyż podobno jest jakaś inna numeracja książek z cyklu, która się nie zgadza z kolejnością ich wydania (np. książka, która została wydana jako 1 w cyklu stanowi 3 część).

W Kultura, 1 miesiąc temu, 7 odp

Moje odpowiedzi (949)

Wszystkie »

Wrocilam do mojego chlopaka po 6 msc przerwy ,...

W Pomocy od mariola0987, 1 dzień temu, 9 odp

Ladyhawke odpowiada:

Skoro nie byliście razem przez te pół roku, to On nie może być zły za Twoje postępki. Nie zdradziłaś Go, w końcu byłaś singielką.
Ciekawe czy On przez te pół roku był takim świętoszkiem i o wszystkim Ci opowiedział. Mogę się założyć, że nie. Według mnie Jego zachowanie (wypominanie i złość na coś takiego) jest dziecinne.

Jakie prezenty sprawiacie dziewczynie/chłopakowi, przy...

W Prezenty od kasia97zakochana, 22 dni temu, 2 odp

Ladyhawke odpowiada:

Różnie.
Dla przyjaciółki coś sentymentalnego, a jednocześnie zabawnego.
Dla siostry coś pożytecznego.
Dla rodziców różnie to bywa.

Mój chłopak zerwał ze mną cztery miesiące...

W Miłość od nickubrak, 22 dni temu, 5 odp

Ladyhawke odpowiada:

"Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki"->Autorem powiedzenia jest grecki filozof Heraklit z Efezu. Mędrzec uważał, że na świecie nie ma nic stałego. Wszystko przemija, zmienia się, płynie (panta rhei). „Niepodobna wstąpić dwukrotnie do tej samej rzeki" - pisał Heraklit.

Więc tak jak widzisz jest takie przysłowie i nie wymyślili go internauci.
Pozdrawiam :)

O MNIE

Służę radą i pomocą w każdej kwestii.
Pisz śmiało -> nie gryzę ! ;)
Kilka prawd o mnie: miłośniczka książek, kochająca komedie (głównie romantyczne), lubiąca filmy na podstawie komiksów Marvela, uznająca błękit i wszystkie odcienie niebieskiego za najcudowniejszy kolor na świecie. Ponadto kochająca z całego serca zwierzęta, jak również zakochana w języku hiszpańskim. Wieczna marzycielka, będąca nieśmiałą osobą, która przy bliższym poznaniu robi się "małą" gadułą :D

Ten użytkownik nie chce otrzymywać komentarzy

PRZYJACIELE (6)