Ladyhawke

Moderator

1 złotych żetonów na koncie

4391 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (6)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

Ladyhawke Ewa Moderator

W serwisie od 1164 dni , ostatni raz dzisiaj 08:29

Najlepsze odpowiedzi (43)

Wszystkie »

Jak zagadać do koleżanki?

W Pomocy od Schopenhauer, 2 miesiące temu, 6 odp

Ladyhawke odpowiada:

Może na początku postaraj się Ją poznać bliżej. Podejdź, zagadaj. Zacznij od zwykłego "cześć, jak Ci mija dzień, co u Ciebie słychać, nauczyłaś się na klasówkę?" itp. Jeśli będzie odpowiadała pełnymi zdaniami, a nie pojedyńczymi słowami (tak zdawkowo) to ciągnij rozmowę dalej, a jak zdawkowo to odpuść. I tak zagaduj codziennie, aby Ona miała możliwość też Cię poznać bliżej. Z czasem zacznij ją podpytywać o zainteresowania itp., na fb możesz do Niej też również napisać. A potem pójdzie z górki, zbliżycie się do siebie i jakoś to będzie. :)

Co mi wychodzi i co muszę poprawić: J.angielski-4-,5...

W Szkoła od linu2456, 2 miesiące temu, 6 odp

Ladyhawke odpowiada:

Wszystko zależy, które oceny to są stopnie ze sprawdzianów, które z kartkówek, odpowiedzi ustnych, prac domowych i aktywności.

Nawet jeśli byś z prac domowych i odp miała/miał same 5, a ze sprawdzianów 1, to Ci pozytywnej oceny nauczycielka nie wystawi bez poprawienia ocen niedostatecznych.

A tak na oko, bez tej wiadomości która ocena to która to: jęz. ang: 3, jęz. niem.:3/4 , wos: 3/4 (pod warunkiem że ta 1 nie jest ze spr, kartkówki ani odp ustnej), przyroda: 5, matematyka: 3 (pod warunkiem, że te 2 nie są ze sprawdzianów, kartkówek.. jeśli są to niestety wychodzi Ci 2/3), język polski: 3 (wszystko przez te 1), religia: 6 , historia:5 (jeśli ta 4 nie jest ze spr, bo jeśli jest to Ci wychodzi 5/4).

Mam kręcone włosy. Koledzy się ze mnie...

W Fryzury od GorącyWojtek321, 2 miesiące temu, 8 odp

Ladyhawke odpowiada:

Nie przejmuj się tym co koledzy mówią. Taki Twój urok, iż masz kręcone włosy. To, że znajomi się z Ciebie śmieją oznacza, że są niedojrzali. Olej ich słowa i nie bierz ich do siebie, bo tylko źle mogą wpłynąć na Twój stan emocjonalny, a po co psuć sobie zdrowie psychiczne przez takich ludzi? ;)

Moje pytania (1)

Wszystkie »

Czy ktoś z Was mógłby mi podać wszystkie po...

kolei części "Wiedźmina" A.Sapkowskiego? Pytam o to, gdyż podobno jest jakaś inna numeracja książek z cyklu, która się nie zgadza z kolejnością ich wydania (np. książka, która została wydana jako 1 w cyklu stanowi 3 część).

W Kultura, 21 dni temu, 7 odp

Moje odpowiedzi (937)

Wszystkie »

Co mogłabym kupić mojej najlepszej przyjaciółce na ...

W Przyjaźń od mala003, 1 dzień temu, 3 odp

Ladyhawke odpowiada:

Antyramę z Waszymi wspólnymi zdjęciami oraz z głupimi Waszymi tekstami bądź ewentualnie jakimś śmiesznym wierszem o przyjaźni.
Filiżankę z podstawką z napisem związanym o przyjaźni.
Bransoletkę srebrną.
No wiele jest pomysłów. Musisz tylko pomyśleć :)

Dziewczyny czy podczas okresu radzicie mi...

W Miesiączka od kasia97zakochana, 5 dni temu, 5 odp

Ladyhawke odpowiada:

Dokładnie. Tak jak napisała @maniurka, wszystko zależy, który to będzie dzień niedyspozycji.
Ja jednak (osobiście) w takim przypadku założyła spodnie, czułabym się o niebo lepiej w takim wypadku :)

Moja matka jest w ciąży. Coś jest nie tak, bo...

W Rodzina od OlaAleksandra99, 6 dni temu, 7 odp

Ladyhawke odpowiada:

Pogadaj z tatą. Powiedz, że chciałabyś z Nim zamieszkać itd. Jeśli wyrazi zgodę, to razem we dwoje idźcie do Twojej mamy i powiedźcie Jej o tym, ale na spokojnie. Jeżeli wszystko między sobą załatwicie, to wtedy sprawa do sądu rodzicielskiego musi trafić, aby wszystko zgodnie z prawem było, że będziesz z tatą mieszkała, a w tym wypadku automatycznie alimenty będzie płaciła Twoja mama na Ciebie.

O MNIE

Służę radą i pomocą w każdej kwestii.
Pisz śmiało -> nie gryzę ! ;)
Kilka prawd o mnie: miłośniczka książek, kochająca komedie (głównie romantyczne), lubiąca filmy na podstawie komiksów Marvela, uznająca błękit i wszystkie odcienie niebieskiego za najcudowniejszy kolor na świecie. Ponadto kochająca z całego serca zwierzęta, jak również zakochana w języku hiszpańskim. Wieczna marzycielka, będąca nieśmiałą osobą, która przy bliższym poznaniu robi się "małą" gadułą :D

Ten użytkownik nie chce otrzymywać komentarzy

PRZYJACIELE (6)