Ladyhawke

Moderator

1 złotych żetonów na koncie

4234 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (6)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

Ladyhawke Ewa Moderator

W serwisie od 1124 dni , ostatni raz dzisiaj 13:49

Najlepsze odpowiedzi (41)

Wszystkie »

Jak zagadać do koleżanki?

W Pomocy od Schopenhauer, 22 dni temu, 6 odp

Ladyhawke odpowiada:

Może na początku postaraj się Ją poznać bliżej. Podejdź, zagadaj. Zacznij od zwykłego "cześć, jak Ci mija dzień, co u Ciebie słychać, nauczyłaś się na klasówkę?" itp. Jeśli będzie odpowiadała pełnymi zdaniami, a nie pojedyńczymi słowami (tak zdawkowo) to ciągnij rozmowę dalej, a jak zdawkowo to odpuść. I tak zagaduj codziennie, aby Ona miała możliwość też Cię poznać bliżej. Z czasem zacznij ją podpytywać o zainteresowania itp., na fb możesz do Niej też również napisać. A potem pójdzie z górki, zbliżycie się do siebie i jakoś to będzie. :)

pomocy!! prosze nie wiem co zrobić...bo od...

W Pomocy od liliann, 1 miesiąc temu, 3 odp

Ladyhawke odpowiada:

No najwidoczniej spodobałaś się chłopakowi, a On najpewniej jest nieśmiały i nie ma odwagi zagadać, więc tylko zerka i patrzy na Ciebie, a gdy zostanie przyłapanym przez Ciebie na tym co robi, to spuszcza wzrok, bo Jego niepewność siebie i nieśmiałość się odzywają :)

Technik Geodeta, Technik Logistyk czy Liceum...

W Szkoła od Oszczepnik8, 1 miesiąc temu, 8 odp

Ladyhawke odpowiada:

Ja uczęszczałam do liceum profilowanego. Po 3 latach nie dość, że mam maturę to też ogarniam swój zawód oraz materiał na studiach, ponieważ to co mam na ekonomii na Polibudzie miałam już w liceum.

Jeżeli nie chcesz iść na studia to idź do technikum. Wybierając kierunek kieruj się własnymi zainteresowaniami, a nie tym co piszą w necie o zarobkach, bo tam często są podane "średnie" zarobki, czyli wyliczone w sposób statystyczny poprzez zestawienie najwyższych dochodów w danym zawodzie z najmniejszymi i wykreowaniu w ten sposób średniej pensji z danego zawodu oferowanej na rynku pracy.
Ponadto nie patrz na to co inni Ci piszą. Kieruj się własnym rozumiem i odczuciami co do takiego wyboru, bo posłuchasz ludzi, a potem będziesz może żałował tego.

Moje odpowiedzi (921)

Wszystkie »

Podoba Wam się klimat gotycki?

W Ciuchy od 19Kuba96, 1 dzień temu, 3 odp

Ladyhawke odpowiada:

Gothic zły nie jest. Ma w sobie jak dla mnie taką nutkę tajemniczości, co sprawia, że chce się poznać go bliżej.
Ja osobiście słucham gothic rock, ale w tym stylu się nie ubieram.

Czesc, Mam 14 lat i ogólnie jakos w sprawy...

W Seks od v0ter, 1 dzień temu, 8 odp

Ladyhawke odpowiada:

Sami podczas zawodów ustalaliśmy, kto pierwszy korzysta z nich i jakoś nigdy nie było problemu, jedni szanowali drugich i nie wchodzili.

Czesc, Mam 14 lat i ogólnie jakos w sprawy...

W Seks od v0ter, 1 dzień temu, 8 odp

Ladyhawke odpowiada:

U mnie w liceum między szatnią damską, a męską było jedno wspólne pomieszczenie z prysznicami, więc to jest możliwe, tyle że u mnie to było pomieszczenie na co dzień zamknięte z użytkowania, a otwierane tylko podczas trwania zawodów sportowych.

O MNIE

Służę radą i pomocą w każdej kwestii.
Pisz śmiało -> nie gryzę ! ;)
Kilka prawd o mnie: miłośniczka książek, kochająca komedie (głównie romantyczne), lubiąca filmy na podstawie komiksów Marvela, uznająca błękit i wszystkie odcienie niebieskiego za najcudowniejszy kolor na świecie. Ponadto kochająca z całego serca zwierzęta, jak również zakochana w języku hiszpańskim. Wieczna marzycielka, będąca nieśmiałą osobą, która przy bliższym poznaniu robi się "małą" gadułą :D

Ten użytkownik nie chce otrzymywać komentarzy

PRZYJACIELE (6)