TeaGreen

Moderator

8 złotych żetonów na koncie

13922 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (18)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

TeaGreen Moderator

W serwisie od 1153 dni , ostatni raz dzisiaj 11:28

Najlepsze odpowiedzi (130)

Wszystkie »

Co sądzicie o związku dziewczyny w wieku 21 lat...

W Miłość od autorzycia, 24 dni temu, 9 odp

TeaGreen odpowiada:

Przyjaźń - ok, związek nie bardzo mi się jednak widzi. Nawet jeśli z wierzchu wydaje się, że różnice poglądów i rozwoju psychoemocjonalnego nie są wielkie, bo dogadujecie się bardzo dobrze, to z czasem będziecie je zauważać. Macie różne problemy, potrzeby.. Tak naprawdę żyjecie w różnych światach i bardzo trudno byłoby na dłuższą metę to pogodzić. Wymagałoby to dużo zaangażowania, zrozumienia i wrażliwości na uczucia drugiego.
Lepiej, jeśli ma się partnera w zbliżonym wieku, zwłaszcza jeśli różnica jest tak rażąca. Nie chodzi nawet o to, co ludzie powiedzą, a o fakt ze ten chłopiec dopiero dojrzewa i nie ważne jak dorosle by sie zachowywal czy wyglądał - tak czy siak wciąż jest jeszcze dzieckiem.
Póki nim jest, radzilabym wam zachować przede wszystkim przyjacielskie relacje. Kiedy będzie już starszy (właściwie wy oboje), to różnica wiekowa będzie się zacierać.
Zastanowilabym się też z jakiego powodu chłopak w takim wieku interesuje się dorosłą kobietą. Czy nie jest to kierowane chęcią bycia "lepszym" od rówieśników? Nie to, że oceniam iż tak jest, ale to naprawdę zastanawiające.

Zbierałam pieniądze na koncert, ale stwierdziłam, ż...

W Prezenty od wera18042, 26 dni temu, 3 odp

TeaGreen odpowiada:

Moim zdaniem pokój można wyremontować zawsze [żałowałam tych słów kiedy wzięło mnie na mycie mojej beżowej tapety, co wymagało przetarcia porządnie całego pokoju, bo przecież zostałaby jasna plama :/], jeśli sufit Ci na głowę nie spada.
Jeżeli wiesz, że to nie ostatni taki koncert i w przyszłości mogłabyś jeszcze spokojnie go przeżyć nie raz, to też warto by było się zastanowić.
Wycieczki z klasą wyglądają różnie - jeśli bardzo lubisz swoją klasę i chcesz dzielić taką podróż z nimi, to pewnie nie masz dużo czasu, bo za kilka lat w takim składzie raczej nigdzie już nie pojedziecie. Ja osobiście nigdy bym nie miała dylematu - niezbyt przepadam za większością klasy i wiem że towarzystwo by mi nie odpowiadało, więc sprawa z głowy.
Obiektywizm tutaj na dużo Ci się nie zda. Ty sama powinnaś się zastanowić co jest dla Ciebie najważniejsze z tych wszystkich opcji, jakie przyjdą Ci do głowy. Dojrzałe decyzje takie są - ciężko wybrać "najlepsze". Pamiętaj tylko żeby jej nie żałować - w wyborze kierowałaś się własnymi potrzebami i hierarchią wartości.

jakiej jestem orientacji seksualnej?

W Pomocy od ehhhhehh, 1 miesiąc temu, 17 odp

TeaGreen odpowiada:

Nie szukaj na siłę, bo jesteś w wieku w którym wszystki płynnie się zmienia i przenika. Z czasem poczujesz gdzieś z tyłu głowy z która orientacją możesz się identyfikować, a może i nie - to też nic złego, przecież nic to w życiu nie zmienia.
Daruj sobie porno, bo w tym wieku i przy takich pomysłach skrzywi tylko twoje wyobrażenia odnośnie stosunku, relacji międzyludzkich.

Moje pytania (23)

Wszystkie »

Czy wiesz w ogóle o istnieniu forum na dojrzewamy.pl? ...

Chciałbyś zacząć z niego korzystać wraz z innymi użytkownikami? Jakie funkcje powinno ono spełniać, by było naprawdę przystępne i osoby obecne tutaj systematycznie chciały z niego korzystać? Aktualnie dostępnymi kategoriami są m.in możliwość rozmowy z moderatorami, offtop do rozmów o wszystkim i nieco przestarzały już dział odnośnie zgłoszeń (nie)nowej szaty graficznej strony. Zadaję to pytanie wprost do wszystkich użytkowników by dowiedzieć się czy ten element portalu jest uznawany za wzgl...

W Ciekawostki, 28 dni temu, 8 odp

Pytanie głównie do tej bardziej mobilnej...

części użytkowników: Za którym razem zdaliście prawko? Towarzyszyła temu jakaś niecodzienna historia? Wszyscy (mam nadzieję) dobrze wiemy, że ilość niezdanych egzaminów nie odpowiada w żadnym stopniu umiejętnościom kierowcy, więc nikt niech się nie martwi o jakąkolwiek ocenę. Jako, że ciśnienie dziś rekordowo niskie, fajnie byłoby chyba trochę się odprężyć i poczytać o czymś, co ma się (lub jeszcze nie^^) za sobą. :)

W Ciekawostki, 29 dni temu, 7 odp

Tatuaż! Siemanko. Szukam dobrego studia [w...

całej Polsce, ale najlepiej północ], w którym przynajmniej jeden artysta może pochwalić się cieniusieńką, piękną kreską i pastelami. Jako, iż w moim mieście tatuują w większości Sebixy z piwnicy z papierem za 0,7, zwracam się do Was tutaj z prośbą o pomoc w znalezieniu tatuażysty idealnego. Interesuje mnie najbardziej motyw roślinności, kwiatów. Niestety, nikt w moich ulubionych studiach się tego nie podejmie, a większość teraz nastawiona jest [oprócz oczywiście wyżej wspomnianych sebków z go...

W Ciekawostki, 1 miesiąc temu, 12 odp

Moje odpowiedzi (3177)

Wszystkie »

Wrocilam do mojego chlopaka po 6 msc przerwy ,...

W Pomocy od mariola0987, 1 dzień temu, 9 odp

TeaGreen odpowiada:

Skoro nie czujesz się winna z powodu tego, że przespałaś się z kimś innym, to chodzi jedynie o kwestię kłamania. Nienawidzę kłamstwa i mogę się założyć, że zareagowałby lepiej, gdybyś powiedziała mu od razu, bez wymyślania. Strach nie jest żadnym usprawiedliwieniem, bo w końcu czego miałaś się bać - nie jest ani jego niewolnicą, ani małą dziewczynką uciekającą przed mamą.
Jeśli ma Ci za złe to, że go okłamałaś, a nie samo to że z kimś spałaś - w pełni go rozumiem. Nikt nie chce być okłamywany, zwłaszcza że znowu się zeszliście i na czymś trzeba ten "powrót" budować. Kłamstwa nie są zbyt dobrymi fundamentami, tak w skrócie.

Czy taki związek ma sens?

W Miłość od Niedoskonała, 1 dzień temu, 4 odp

TeaGreen odpowiada:

To nie jest nawet związek na odległość, jeśli nigdy się nie widzieliście na żywo. Nie napisałaś ile to "jakiś czas", ale zgaduję że niewiele. Zabawa zabawą, ale ja na twoim miejscu nie patrzyłabym na coś takiego zbyt poważnie. Znam wiele osób nawet po 5-6 lat i widzę jak wiele to kwestia własnego wyobrażenia, dopowiadania sobie wielu kwestii. Musisz zrozumieć, że w internecie każdy może być kim chce (no prawie) i nawet jesli teraz dogadujecie się świetnie, to moze być tak że słowa ze sobą na spotkaniu nie będziecie umieli zamienić.
Trudno jest mówić o czymś poważniejszym w tym wieku w ogóle, a co dopiero z obcym człowiekiem oddalonym o tyle kilometrów. Nie mowie ze się nie da.
Zastanowilabym się też dlaczego ten chłopak nie szuka sobie dziewczyny w rówieśnicach, a w internecie.

Co to znaczy jak chłopak specjalnie sepleni do...

W Miłość od 123niunka, 3 dni temu, 3 odp

TeaGreen odpowiada:

To znaczy, ze powinien udać się do logopedy.

O MNIE

sobershrimp.tumblr.com
Zdarza mi się mieć twarz.
Głos też, możemy pogadać.
Lubię obrazy, muzykę i makijaż artystyczny, modę wysoką.
Jestem człowiekiem.
Zakochałam się w stylu gyaru, vintage i elfich stylizacjach.
Uwielbiam rosyjski akcent.
Mat-fiz, gracz, beta-tester, herbata, mod i pijawka w jednym.

Weakness for men with scars.
______________________
⭐ Widzisz Twoim zdaniem nieodpowiednią zawartość na dojrzewamy.pl? Szukaj napisu "zgłoś" i powiadom o tym administrację!
⭐ Chcesz zablokować swoje konto? Taką opcję znajdziesz w panelu ustawień konta.
⭐ Masz pytanie odnośnie działania portalu? Skorzystaj z Pomocy On-line!

KOMENTARZE (17)

Wszystkie »

TeaGreen pisze do Tingelin :

Gdzie jest moja kochana Tingelin?T_T

19 dni temu

TeaGreen pisze do CiotkaKaryna :

Współczuję braku życia.

22 dni temu , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

CiotkaKaryna pisze:

Kurwinox

22 dni temu
TeaGreen pisze do jednorozcesawsrodnas :

<3

3 miesiące temu , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

jednorozcesawsrodnas pisze:

xD

3 miesięcy temu

GALERIE (3)

PRZYJACIELE (18)