adzc

W serwisie od 701 dni , ostatni raz dzisiaj 08:31

Najlepsze odpowiedzi (11)

Wszystkie »

Od dłuższego czasu zastanawiam się, kim być w...

W Szkoła od anashe, 6 miesięcy temu, 6 odp

adzc odpowiada:

Masz jeszcze bardzo dużo czasu i polecam popróbować co sprawia Ci największą przyjemność. Jeżeli jest to psychologia to możesz bez problemu iść na takie studia po klasie biomedycznej i odwrotnie jeżeli chcesz się kształcić na lekarza. To na jakie studia pójdziesz to tak na prawdę tylko wybór przedmiotów, które będziesz zdawać na maturze, a profil klasy nie ma nic do tego.
Psychologów jest pełno i za 10-15 lat też ich tylu będzie jednak jeżeli jesteś dobra to w każdym zawodzie masz szansę się wybić i nie patrz na statystyki szansy zatrudnienia, wynagrodzenia tylko to co lubisz robić i co sprawia Ci przyjemność, a żeby to odkryć to próbuj wszystkiego. Za kilka lat może się okazać, że to nie wcale psychologia ani medycyna tylko coś innego dlatego profil klasy nie ma większego znaczenia. Rozwijaj się w tym co lubisz, a w ostatniej klasie podejmij tylko decyzje jakie przedmioty będziesz zdawać na maturze.

We środę spotkałam się z chłopakiem ( On 22...

W Pomocy od tramplesimagination, 9 miesięcy temu, 4 odp

adzc odpowiada:

Są osoby, które chcą się tylko zabawić i nie zależy im na stałym związku. Według mnie błędem z twojej strony było napisanie do niego że Ci na nim zależy i że płakałaś. Myślałaś, że się zlituje nad Tobą i przyjedzie na białym rumaku? Chłopak najprawdopodobniej nie ma pojęcia co do Ciebie czuje dlatego daj mu czas niech sam to wszystko przemyśli i po pewnym czasie samo się wyklaruje.

Lubisz chodzić do szkoły ?

W Szkoła od Karoleq123, 11 miesięcy temu, 7 odp

adzc odpowiada:

Szkoła może być źle postrzegana, bo system nauczania nie jest przygotowany pod uczniów. Ma się tylko dobrze pisać testy, a szkoła ma być najwyżej w rankingu. Sama edukacja jest wspaniała i szkoła w tym nie może przeszkodzić, a co do pracy odpowiadając trochę daris95 to się wybiera taką żeby robić to co się lubi a jak nie ma takiego stanowiska czy firmy to jeszcze lepiej bo można zrobić coś swojego. Zastanów się jaki ma sens robić do 67 roku życia coś czego się nie lubi i się źle w tym czuje, jesteś wtedy niewolnikiem pracy, bo robisz coś żeby przeżyć.

Moje odpowiedzi (509)

Wszystkie »

Przez ten mroz i zimno peka mi skora na dloniach,...

W Zdrowie od maniurka, 10 dni temu, 10 odp

adzc odpowiada:

To polecam grube rękawiczki. Jeżeli ich nie używasz to właśnie teraz może warto?

Jaka jest teraz moda męska (modne są spodnie z...

W Ciuchy od dom123q, 12 dni temu, 5 odp

adzc odpowiada:

Biedne nie tyle że muszą chodzić w dziurawych spodniach tylko dlaczego, że patrzą na to co jest "modne", co inni robią, a nie noszą co im się podoba.

Wiem, że tu nie ma prawników, ale może ktoś...

W Ciekawostki od Kate97, 12 dni temu, 9 odp

adzc odpowiada:

Dopiero po trzech pełnych okresach rozliczeniowych (w tym wypadku pewnie miesiące) masz prawo pisemnie powiadomić go że chcesz wypowiedzieć umowę najmu i wyznaczyć dodatkowy termin na spłatę opłat. Wcześniej nie można nic zrobić. Jeżeli ten mężczyzna nie powiadomił właściciela i ten nie wyraził zgody, że będzie ktoś tam jeszcze mieszkał to też możecie to zrobić. Ewentualnie droga sądowa - sąd rejonowy, wydział cywilny, ale wtedy opłata wynosi 200zł.

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

awamax pisze do adzc :

Hejk

5 miesięcy temu , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

adzc pisze:

hej

5 miesięcy temu