adzc

W serwisie od 740 dni , ostatni raz wczoraj

Najlepsze odpowiedzi (12)

Wszystkie »

Od dłuższego czasu zastanawiam się, kim być w...

W Szkoła od anashe, 7 miesięcy temu, 6 odp

adzc odpowiada:

Masz jeszcze bardzo dużo czasu i polecam popróbować co sprawia Ci największą przyjemność. Jeżeli jest to psychologia to możesz bez problemu iść na takie studia po klasie biomedycznej i odwrotnie jeżeli chcesz się kształcić na lekarza. To na jakie studia pójdziesz to tak na prawdę tylko wybór przedmiotów, które będziesz zdawać na maturze, a profil klasy nie ma nic do tego.
Psychologów jest pełno i za 10-15 lat też ich tylu będzie jednak jeżeli jesteś dobra to w każdym zawodzie masz szansę się wybić i nie patrz na statystyki szansy zatrudnienia, wynagrodzenia tylko to co lubisz robić i co sprawia Ci przyjemność, a żeby to odkryć to próbuj wszystkiego. Za kilka lat może się okazać, że to nie wcale psychologia ani medycyna tylko coś innego dlatego profil klasy nie ma większego znaczenia. Rozwijaj się w tym co lubisz, a w ostatniej klasie podejmij tylko decyzje jakie przedmioty będziesz zdawać na maturze.

We środę spotkałam się z chłopakiem ( On 22...

W Pomocy od tramplesimagination, 10 miesięcy temu, 4 odp

adzc odpowiada:

Są osoby, które chcą się tylko zabawić i nie zależy im na stałym związku. Według mnie błędem z twojej strony było napisanie do niego że Ci na nim zależy i że płakałaś. Myślałaś, że się zlituje nad Tobą i przyjedzie na białym rumaku? Chłopak najprawdopodobniej nie ma pojęcia co do Ciebie czuje dlatego daj mu czas niech sam to wszystko przemyśli i po pewnym czasie samo się wyklaruje.

Lubisz chodzić do szkoły ?

W Szkoła od Karoleq123, 2016-02-04 00:59:04, 7 odp

adzc odpowiada:

Szkoła może być źle postrzegana, bo system nauczania nie jest przygotowany pod uczniów. Ma się tylko dobrze pisać testy, a szkoła ma być najwyżej w rankingu. Sama edukacja jest wspaniała i szkoła w tym nie może przeszkodzić, a co do pracy odpowiadając trochę daris95 to się wybiera taką żeby robić to co się lubi a jak nie ma takiego stanowiska czy firmy to jeszcze lepiej bo można zrobić coś swojego. Zastanów się jaki ma sens robić do 67 roku życia coś czego się nie lubi i się źle w tym czuje, jesteś wtedy niewolnikiem pracy, bo robisz coś żeby przeżyć.

Moje odpowiedzi (526)

Wszystkie »

Dziś nie szło mi w pracy coś ,gdyż wyszłam z...

W Ciekawostki od Ala0017, 8 dni temu, 8 odp

adzc odpowiada:

Powiem Ci tak znam cztery języki i w żadnym nie mam problemu jeżeli chodzi o przeczytanie i zrozumienia tekstu, jednak z tym miałem problem. Spróbuj sama przeczytać to co napisałaś. Nie potrafisz przyjąć konstruktywnej krytyki i od razu lecisz z hejtem. Nie rusza mnie to. Mam gdzieś takie komentarze, ale jeżeli Ty zadajesz jakieś pytanie to powinnaś się liczyć z opinią innych nawet jeżeli jest inna niż twoja. Swoją opinię wyraziłem i w żaden sposób nie był to wredny komentarz. Jeżeli Ci to przeszkadza, że sprawdziłem sobie twój profil to proszę bardzo możesz sobie poczytać wszystkie moje komentarze na tym portalu i musisz być świadoma tego że nie tylko ja przeglądam co wypisujesz.

Dziś nie szło mi w pracy coś ,gdyż wyszłam z...

W Ciekawostki od Ala0017, 9 dni temu, 8 odp

adzc odpowiada:

Gdzie to zatrudniają 13-latków? Patrząc na te kilka zdań ciężko mi jest sobie wyobrazić osobę dorosłą, ale patrząc na twój profil niestety chyba tak jest.
Nic nie rób, to że się będziesz na kogoś patrzyć nie rozwalisz nikomu związku.

Jaką piosenką opisalibyście swój dzień?

W Muzyka od sinnera, 16 dni temu, 13 odp

adzc odpowiada:

Hm tak wyglądam mój dzień, te dwie piosenki bardzo dobrze go obrazują w słowach i jeżeli chodzi o pierwszą to i zdjęcia jakby mi robione ;) pokazuje tutaj to co robię, ale nie polecam się tym zajmować
https://www.youtube.com/watch?v=IoW3Cfz8gVc
https://www.youtube.com/watch?v=AsRx5UjQNCA
A tutaj już jak znajdę chwilę wolnego
https://www.youtube.com/watch?v=si1r7UeakqY

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

awamax pisze do adzc :

Hejk

6 miesięcy temu , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

adzc pisze:

hej

6 miesięcy temu