Adela635

W serwisie od 587 dni , ostatni raz 23 grudzień 2016

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Witam Po wakacjach idę do 6 klasy.Czy można...

W Szkoła od AnonimowaAnonimowa, 2015-06-29 22:24:03, 15 odp

Adela635 odpowiada:

W 6 klasie, mogą się jeszcze czepić, bo to jeszcze "podstawówka". Ja osobiście zaczęłam malować się jakoś od 5 klasy podstawowej, ale nie codziennie i to bardzo bardzo lekko, przeważnie na jakieś okazje. W 6 klasie malowałam się czasami tuszem lekko i czasem też pudrem, aby tylko przykryć krostki. A teraz w 1 gim, mało kiedy się malowałam, czasami zdecydowanie przesadzałam, ale mam taką naturę, że tego nie widać u mnie, aż tak mocno. Jeżeli mama ci pozwala, to lekki makijaż napewno nie zaszkodzi. Nwm jak to u ciebie jest w szkole, ale myślę szkoła jak szkoła, zazwyczaj mają coś do powiedzenia. A w gimnazjum to już nie wspomnę każą zmywać całą twarz i do tego jeszcze są uwagi i konsekwencje. Jak to w szkołach, lekki makijaż przejdzie, ale zbyt mocny sądzę, że nie bardzo. Wystarczy lekko tuszem rzęsy poprawć i lekko pudrem czy korektorem zatuszować pryszcze. Nic po za tym.

Moje pytania (16)

Wszystkie »

Hej, chodzi o koleżankę z klasy. Siedzę z nią...

od 2 lat w lawce. Ale gdy nie ma kogoś z jej paczki to automatycznie mnie olewa i ma mnie w dupie, siada ze swoja przyjaciolka. I nie interesuje ja to ze ja zostaje sama. Gdy juz ta przyjaciolka ma z kim siedzieć wraca do mnie. Ostatnio się wkurzyłam i zapytałam się innej, ktora siedzi sama czy mogę z nią siedzieć bo tamtej mam dość, powiedziała ze tak ale gdy mnie nie bylo w szkole usiadła z ta koleżanka co wcześniej się dogadywalam i teraz to ja nie mam z kim siedzieć a miało być na odwrót ...

W Szkoła, 1 miesiąc temu, 2 odp

Hej, mam pytanie. Czy ktoś z was wie jak dodać...

filmik na urodziny na fb, by facebook po paru minutach go nie usuwał? Filmik robiony w programie VivaVideo?

W Filmy, 5 miesięcy temu, Dodaj odpowiedź

Hej mam taki problem, otóż chodzi o takiego...

jednego nauczyciela, którego nienawidze. Na parunastu lekcjach dałam mu do zrozumienia że go nienawidze. Sprawa wyglada tak ze to on caly czas sie mnie czepia. Robi z igly widly. Wszystko robi wbrew mojej woli. Zawsze ma jakies glupie komentarze. Raz czy dwa sie zdarzylo ze ponizyl mnie przed cala klasa. Mialam tego dosyc. Po pewnym czasie rzucil sie na mnie ze jestem do niego zle nastawiona, ze nawet go dobrze nie poznalam juz go oceniam. No przepraszam bardzo sam ma do mnie zawsze jakies za...

W Szkoła, 5 miesięcy temu, 1 odp

Moje odpowiedzi (17)

Wszystkie »

Mianowicie chodzi o nauczycielkę. Nienawidze...

W Szkoła od Adela635, 6 miesięcy temu, 3 odp

Adela635 odpowiada:

Ona sie na mnie uwzięła a niektórzy ją lubią ja mam najbardziej przerypane. Nic to nie da, tylko dodatkowe problemy będą.

Co sądzicie o niesprawiedliwym ocenianiu...

W Szkoła od Adela635, 6 miesięcy temu, 7 odp

Adela635 odpowiada:

Nic się nie stało :D

Mam ocenę niedostateczną z matemtyki.. pisze...

W Szkoła od truskaweczka77, 7 miesięcy temu, 6 odp

Adela635 odpowiada:

Tak, na rozpoczęciu roku szkolnego, w klasie. Gdyż nie zdały poprawki, ale przeszły na warunkach. Więc w twoim przypadku, nie ma czym się martwić, jeżeli masz warunek, a do poprawek nie trzeba jakoś dużo się uczyć, wystarczy tylko ten materiał co nauczyciel ci dał do nauczenia.