Adela635

W serwisie od 648 dni , ostatni raz 25 luty

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Witam Po wakacjach idę do 6 klasy.Czy można...

W Szkoła od AnonimowaAnonimowa, 2015-06-29 22:24:03, 15 odp

Adela635 odpowiada:

W 6 klasie, mogą się jeszcze czepić, bo to jeszcze "podstawówka". Ja osobiście zaczęłam malować się jakoś od 5 klasy podstawowej, ale nie codziennie i to bardzo bardzo lekko, przeważnie na jakieś okazje. W 6 klasie malowałam się czasami tuszem lekko i czasem też pudrem, aby tylko przykryć krostki. A teraz w 1 gim, mało kiedy się malowałam, czasami zdecydowanie przesadzałam, ale mam taką naturę, że tego nie widać u mnie, aż tak mocno. Jeżeli mama ci pozwala, to lekki makijaż napewno nie zaszkodzi. Nwm jak to u ciebie jest w szkole, ale myślę szkoła jak szkoła, zazwyczaj mają coś do powiedzenia. A w gimnazjum to już nie wspomnę każą zmywać całą twarz i do tego jeszcze są uwagi i konsekwencje. Jak to w szkołach, lekki makijaż przejdzie, ale zbyt mocny sądzę, że nie bardzo. Wystarczy lekko tuszem rzęsy poprawć i lekko pudrem czy korektorem zatuszować pryszcze. Nic po za tym.

Moje pytania (18)

Wszystkie »

Heej, pomóżcie, od wczoraj mam zapalenie...

pęcherza i w dodatku zatwardzenie a w pon trzeba iść do sq jak ja wytrzymam ? Moja mama ne pozwoli mi zostać w domu :( co robić?

W Zdrowie, 29 dni temu, 3 odp

Czesc, mam problem nie moge sie do konca...

wyproznic, codziennie wyprozniam sie w bardzo malych ilosciach trwa to mniej wiecej od 6 dni, czy w koncu sie wyproznie? Mial ktos podobna sytuacje? Dodam ze mam 15 lat

W Zdrowie, 1 miesiąc temu, 3 odp

Hej, chodzi o koleżankę z klasy. Siedzę z nią...

od 2 lat w lawce. Ale gdy nie ma kogoś z jej paczki to automatycznie mnie olewa i ma mnie w dupie, siada ze swoja przyjaciolka. I nie interesuje ja to ze ja zostaje sama. Gdy juz ta przyjaciolka ma z kim siedzieć wraca do mnie. Ostatnio się wkurzyłam i zapytałam się innej, ktora siedzi sama czy mogę z nią siedzieć bo tamtej mam dość, powiedziała ze tak ale gdy mnie nie bylo w szkole usiadła z ta koleżanka co wcześniej się dogadywalam i teraz to ja nie mam z kim siedzieć a miało być na odwrót ...

W Szkoła, 3 miesiące temu, 2 odp

Moje odpowiedzi (17)

Wszystkie »

Mianowicie chodzi o nauczycielkę. Nienawidze...

W Szkoła od Adela635, 8 miesięcy temu, 3 odp

Adela635 odpowiada:

Ona sie na mnie uwzięła a niektórzy ją lubią ja mam najbardziej przerypane. Nic to nie da, tylko dodatkowe problemy będą.

Co sądzicie o niesprawiedliwym ocenianiu...

W Szkoła od Adela635, 8 miesięcy temu, 7 odp

Adela635 odpowiada:

Nic się nie stało :D

Mam ocenę niedostateczną z matemtyki.. pisze...

W Szkoła od truskaweczka77, 9 miesięcy temu, 6 odp

Adela635 odpowiada:

Tak, na rozpoczęciu roku szkolnego, w klasie. Gdyż nie zdały poprawki, ale przeszły na warunkach. Więc w twoim przypadku, nie ma czym się martwić, jeżeli masz warunek, a do poprawek nie trzeba jakoś dużo się uczyć, wystarczy tylko ten materiał co nauczyciel ci dał do nauczenia.