wera18042

W serwisie od 308 dni , ostatni raz 05 luty

Najlepsze odpowiedzi (2)

Wszystkie »

Hej Dziewczyny! :) Czytałam różne pytania. I...

W Zdrowie od DziewczynaZKotemxd, 8 miesięcy temu, 2 odp

wera18042 odpowiada:

1. Ja też tak miałam przez ok. 2 lata zanim zaczęłam miesiączkować . Powinnaś kupić sobie wkładki higieniczne i nosić je codziennie żeby nie brudzić bielizny. I w sumie to nie wiem co to jest, ale to się pojawia 1-2 lata przed dostaniem okresu.
2. Całkiem możliwe, że dostaniesz okres w podobnym czasie co twoja mama i siostra, ale równie dobrze możesz go dostać trochę wcześniej lub później ;)

trądzik, czy to już depresja?

W Zdrowie od maniamanialala, 10 miesięcy temu, 3 odp

wera18042 odpowiada:

Daj spokój! To od ciebie zależy jak inni będą cię postrzegać! :) Jeżeli nie możesz pozbyć się trądziku, to idź do dermatologa, a on przepisze ci jakiś lek. I najważniejsze to pamiętać, żeby nie zwracać uwagi na swoje wady, ale zalety to wtedy inni tez nie będą ich aż tak zauważać ;)) Zastanów się: może przesadzasz?? Czy ktoś kiedykolwiek w ogóle ci powiedział, że jesteś brzydka lub zwrócił ci uwagę na pryszcze?? Jeśli tak, to nie przejmuj się - niech lepiej spojrzy na siebie, a jeśli nie to znaczy, że kompletnie jest to innym obojętne :) Skoro masz trądzik i chcesz to zakryć, to wyeksponuj inną część swojego ciała, np. włosy. Zadbaj o nie, zrób sobie jakąś piękną fryzurę aby inni zwracali uwagę tylko na nią. Nie zapomnij również zadbać o paznokcie oraz zęby. Jeśli reszta twojego ciała będzie zadbana to inni na trądzik nie zwrócą prawie w ogóle uwagi :)) Trzymam kciuki za twoją pewność siebie !! Wystarczy spróbować ;))

Moje pytania (16)

Wszystkie »

Czy to jest prawdziwa przyjaźń ?

Kolegujemy się od mniej więcej 4 klasy podstawówki z Emilką. Jesteśmy teraz w drugiej klasie gimnazjum, więc nasza znajomość przetrwała ponad 4 lata. W sumie dopiero od 6 klasy czuję, że nasza relacja jest głębsza niż zwykłe koleżeństwo, ale nadal zastanawiam się czy to jest to. Nasza przyjaźń nie jest taka jak na filmach itp. Mamy zupełnie różne zainteresowania, co czasami nas dzieli. Teraz wymienię pozytywne oznaki naszej relacji : siedzimy ze sobą prawie na każdej lekcji, praktycznie w szk...

W Przyjaźń, 2 miesiące temu, 2 odp

Postanowiłam zrobić sobie wyzwanie "będę fit...

do sylwestra", które polega na tym, że prawie codziennie wykonuję jakiś trening. Od dłuższego czasu próbuję schudnąć bo mam kilka kilogramów nadwagi, ale oprócz treningów ważna jest oczywiście dieta. Problem w tym, że ja kocham jeść. Mogę jeść zdrowo, ale dużo. Kiedy nie podjadam między posiłkami, to aż czuję taką silną chęć żeby coś zjeść i w końcu daję za wygraną.. Jak mam sobie z tym poradzić? Bardzo proszę o rady.

W Diety, 2 miesiące temu, 3 odp

Mam pytanie : Czy jeżeli noszę stanik push up...

to źle ?? Mam 13 lat, chodzę do drugiej klasy gimnazjum i ostatnio kupowałam z mamą nowe, większe staniki i w sumie nie patrzyłam na to czy jest z push up -em czy bez, po prostu był ładny, tani no i na mnie pasował... Nie kupiłam go dlatego, że chcę mieć większe piersi. Jak wy to odbieracie ??

W Ocena wyglądu, 4 miesiące temu, 7 odp

Moje odpowiedzi (41)

Wszystkie »

Mam pytanie : Czy jeżeli noszę stanik push up...

W Ocena wyglądu od wera18042, 2 miesiące temu, 7 odp

wera18042 odpowiada:

Nie wiem w sumie jakie są granice dużych piersi (w sensie, że od jakiej miseczki można je już nazwać dużymi) ale u mnie w szkole dziewczyny mają już spore biusty bardzo często większe ode mnie (nawet jak założę push-up) więc nie robię z siebie dziwadła.

Jestem w 3 gimnazjum i uczę się co raz...

W Szkoła od Sandra67667, 4 miesiące temu, 5 odp

wera18042 odpowiada:

po pierwsze szczerze odpowiedz sobie na pytanie czy się w ogóle uczysz w domu? No niestety, ale w gimnazjum już nie ma tak dobrze jak w SP i trzeba najlepiej codziennie poświęcić po szkole ok. 30 min - 1h nauki. Zobaczysz, że jeśli będziesz uczyć się systematycznie każdego dnia i powtarzać to czego uczyliście się na lekcji, to potem już nie będzie trzeba zakuwać pół nocy do sprawdzianu, bo wszystko będziesz miała opanowane ;) No i przede wszystkim uważnie SŁUCHAJ NA LEKCJACH, bo przychodzenie do szkoły tylko po to żeby pogadać z koleżankami jest całkowicie bez sensu. Rób też na lekcji kolorowe notatki, starannie prowadź zeszyty, to na pewno też ci pomoże. Pamiętaj, że ocen nie dostaje się tylko za sprawdziany - jeśli chcesz zdobyć dodatkowo dobrą ocenę, wykonuj dodatkowe zadanie domowe i bądź aktywna na lekcjach, bo często nauczyciele wstawiają plusy za aktywność. To chyba tyle, uwierz mi znam się na tym, bo ja też chodzę do gimnazjum, mam dobre oceny, ale nie zakuwam po nocach ;)

Mam pytanie : Czy jeżeli noszę stanik push up...

W Ocena wyglądu od wera18042, 4 miesiące temu, 7 odp

wera18042 odpowiada:

poszłam o rok szybciej do szkoły ;)