AnnaWiki0022

W serwisie od 105 dni , ostatni raz 06 luty

Moje pytania (2)

Wszystkie »

19 stycznia wylatuje na teneryfę, w ten sam...

dzień miałam dostać okres, będę go przesuwać, aby go nie dostać, lekarz przepisał mi tabletki provera, mam brać 2 x dziennie po 1 tabletce, od 20 dnia cyklu czyli od dzisiaj i mam teraz na karteczce napisane tak : do 20 dnia cyklu : - Do skutku - Do 26 dnia cyklu.. nie rozumiem do końca, to jak mam je brać? to albo teraz brać 6 dni, odstawić i czekać na okres i go przyśpieszyć tak? albo brać cały czas i na Teneryfie też, aż już będę chciała mieć okres tak mam to rozumieć???

W Miesiączka, 1 miesiąc temu, 3 odp

Mam brodawki na stopach, miałam krioterapie,...łyżec...

zkowanie, laseroterapie, po laseroterapii ostatniej, miałam kupić brodacid i tym to dokończyć '' podobno to koniec'' okazało się jednak, że nie bardzo koniec.. tzw. matka, jest strasznie głęboko, więc znów miałam krioterapie na to, i znów brodacid, po prostu jak to wychodzi to płacze z bólu, to normalne? jestem na ketonalu, na zabieg laserem znów pewnie będę czekać miesiącami z nfztu, co robić..? męczę się z tym 3 lata, od 3 miesięczny ból fizyczny powoduje, że psychicznie już nie daje rady, ...

W Zdrowie, 3 miesiące temu, Dodaj odpowiedź

Moje odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Cześć!Pytanie do dziewczyn czy borykała się...

W Zdrowie od roma200, 1 miesiąc temu, 6 odp

AnnaWiki0022 odpowiada:

Ja mam niedoczynność tarczycy, najlepiej jak skonsultujesz się z lekarzem, teraz jestem na odstawieniu leków, podobno choroba ustępuje :) także wszystko bedzie dobrze, tylko lecz się, to ważne, pozdrawiam

Fajne (1)

Wszystkie »

19 stycznia wylatuje na teneryfę, w ten sam...

dzień miałam dostać okres, będę go przesuwać, aby go nie dostać, lekarz przepisał mi tabletki provera, mam brać 2 x dziennie po 1 tabletce, od 20 dnia cyklu czyli od dzisiaj i mam teraz na karteczce napisane tak :
do 20 dnia cyklu :
- Do skutku
- Do 26 dnia cyklu..
nie rozumiem do końca, to jak mam je brać? to albo teraz brać 6 dni, odstawić i czekać na okres i go przyśpieszyć tak? albo brać cały czas i na Teneryfie też, aż już będę chciała mieć okres tak mam to rozumieć???

W Miesiączka od AnnaWiki0022, 1 miesiąc temu, 3 odp