Arama

W serwisie od 42 dni , ostatni raz 24 styczeń

Moje pytania (1)

Wszystkie »

Jak można się skutecznie pozbyć obfitej miesiączki?

Szczególnie jest uciążliwa w trakcie uprawiania sportu-pływania, ale też chyba w wojsku, lub w lotnictwie. Problem z obfitą miesiączką ma wiele dziewcząt uprawiających sport, ale myślę że również modelki, "żołnierki" może pilotki. Ja mam obsesje na tym punkcie i nie oczekuję odpowiedzi w stylu; "idź do ginekologa" bo byłam i to nie raz.

W Miesiączka, 1 miesiąc temu, 23 odp

Moje odpowiedzi (15)

Wszystkie »

Jak można się skutecznie pozbyć obfitej miesiączki?

W Miesiączka od Arama, 1 miesiąc temu, 23 odp

Arama odpowiada:

I tak na dobrą sprawę niczego się nie dowiedziałam i przecież wiem że od tego jest ginekolog. ale każda dziewczyna ma swoje doświadczenie i preferuje jakieś rozwiązanie szczególnie. A tu afera na sto fajerek. Posłużyłam się tylko przykładem sportsmenek, czy pilotek, a tu zaraz zarzuty że jestem wszystkim na raz; sportowcem wojakiem żołnierką i trollem jednocześnie . Dziwna reakcja i dziwne forum. Jak czytam wpisy, to aż gęsto od trolli i jakoś nic. Ale cóż. nie ja tu żądze.

Czy wysłać kartkę na walentynki nieznajomemu?

W Walentynki od ems124, 1 miesiąc temu, 2 odp

Arama odpowiada:

Wysyłanie kartki nie jest dobrym pomysłem, bo nie zobaczysz jego reakcji, a jeżeli jest równie nieśmiały, to wszystko pozostanie beż zmian. Musisz go poznać, np. przez innego chłopaka, albo wprost-"chcę się z Tobą zakolegować";i tyle. Ni ma innego sposobu, na jego intuicję nie licz.

Czy jestem przystojny?

W Ocena wyglądu od mm9, 1 miesiąc temu, 11 odp

Arama odpowiada:

Jesteś mega-przystojny. Tylko wytrzyj sobie nosek.

Fajne (1)

Wszystkie »

Mam problem z chłopakiem, znam go od 3 lat,...

teraz trafiliśmy do jednej klasy, nigdy wcześniej z nim nie gadałam, znałam go tylko z imienia. Teraz zaczęliśmy razem grać, ale to raczej nic specjalnego, bo mam dużo kolegów, z którymi gram w kosza, nawet częściej niż z nim. Chodzi głównie o to, że podczas gry gada ze mną normalnie, czasem nawet flirtuje, a kiedy wracamy do szkoły, zachowuje się jakby mnie nie znał, wgl się do mnie nie odzywa, nawet nie mówi cześć. Co jakiś czas do mnie pisze, ale raczej rzadko i jest to związane ze szkołą. W klasie jestem duszą towarzystwa i rozmawiam dosłownie z każdym, poza nim. Przeszkadza mi to, bo mam wrażenie, że on po prostu ma mnie gdzieś, tylko potem przyłapuje go na tym jak się na mnie patrzy lub kiedy gadam z innymi kolegami. Może to tylko moją wyobraźnia i przesadzam, ale chciałabym wiedzieć co o tym sądzicie? Nie ukrywam, że może on mi się troszkę podobać, mamy dużo wspólnych zainteresowań. A kiedy już uda nam się pogadać to rozmowa wgl się nie klei i albo on albo ja zachowujemy się dziwnie. Liczę na wasze opinie:)

W Pomocy od kokosik5200, 1 miesiąc temu, 3 odp