Siemka..4 dni temu chciałam napisać do mojego...

byłego bo 3 dni się nie odzywał więc pomyślałam , że coś sie stało<spotykaliśmy się ze sb , mówilismy sb " kocham cię " itp.zupełnie tak jakbyśmy ze bs chodzili > no i on napisał mi , że jestem już dla niego nikim.Przedwczoraj poszłam do biblioteki bo miałam spotkać się tam z moją koleżanką.I potem < Szymek , bo tak ma na imię > tam przyszedł z Kolegą < Kubą > To my poszłyśmy do 2 pokoju rysować kartkę na konkurs.Potem oni do nas przyszli i Szymek walnął mnie kredką to ja oddałam mu gumką później on żucił we mnie książką ja oddałam mu sprejem to on żucił we mnie takim opakowaniem z kredek i uciekł.Potem jego młodszy brat < piotrek > spytał się czy idę dzisiaj na karate. A Szymke takie coś ; żeby jeszcze doszła ! . Ja się przestaszyłam. i potem Szymek zaczął na mnie wymyślać jakieś bajeczki.Ja się wkurzyłam wiezłam brokatowy sprej i poszłam z koleżankąniby po ksiązkę. On za nami poszedł bo chciał nas walnąć , już się zabierał żeby mi dać po ryju ale ja wyciągnełam sprej i chciałam go sfukać. niestety nie trafiłam.On zaczoł strasznie przeklinać to ja uciekłam.Dogonił mnie. Biliśmy się.On powalił mnie na ziemię to ja mu Czapkę ściągnełam.Zaczał mnie bić , zebym mu ją oddał to ją oddałam.Kopnełam go potem on oddał.Więc znów go kopnełam on chciał oddać ale uciekłam.I potem my wychodzimy z biblioteki a on zaczynają nas gonić.Ja uciekłam w inną stronę a moja kol w inną.Dwóch chłopakow pobiegło za Moniką a za mna pobiegł Szymek z takim Krystianem bo doszedł potem.Dogonili mnie bo już nie miałam siły biec. Szymek zaczął mnie nacierać powalił na ziemię. Potem puścił i Krystian wziął lod i mi prosto w ryj walnął.Bolaało.Ja zaczęłam uciekać ale Szymek znów mnie dogonił.Powalił na ziemię i zaczął walić lodem po plecach. Ja znów uciekłam w takie pola.Tam było pełno sniegu.Oni mnie dogonili znów powalili na ziemię i oboje się na mnie położyli i walili moją głową o śnieg mówiąc ; żryj śnieg , żryj śnieg ! . Ja się dusiłam ! i powiedziałam ; Szymek przestań ! . on nie zwrócił na to uwagi.I tak powalali mnie na ziemię z 3 razy. Potem wstałam i Szymek chciał mnie nagrać jak mnie Krystian bije.Ale nic nie było widać bo było ciemno. Potem była taka górka stroma. I krystian mnie z niej zepchnął. Spadłam i walnęłam się rurą w głowę.Już nie mogłam wyrzymać i łzy zaczeły mi lecieć.Potem wyszliśmy na ulice i wpychali mnie do zasp. Potem uciekłam do domu. I weszłam na GG.Szymek napisał mi ; i jak tam ? i pisaliśmy trochę <ja byłam wśiekła na niego > on powiedział , że bił mnie dlatego , ze chciał odreagować to wszytsko , bo mnie bardzo kocha ;//// i ja mu wymaczylam ;///// ;( czy słusznie ? i czyja to była wina ? Chciałabym go olać ale nie jestem w sanie tego zrobić , za bardzo go kocham ; (((( wiec co mam robić ?

Tematy: chłopak
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (19)

chwilę temu

skasowany 2010-12-07 19:59:16

+8
WerooO
-4

zgłupiałaś dziewczyno to zwykły damski bokser olej go na pewno znajdziesz kiedyś chłopaka który będzie ciebie wart bo ten na pewno NIE jest!!!

ami09 2010-12-07 19:49:07

+6
WerooO
-4

Nie wracaj do niego on kłamie !!!! Ale wkońcu to twój wybór. Bezczelny kretyn ;/

mondrusia22 2010-12-11 19:02:52

dziewczyno! on mógł cie zabić wraz ze swoim kolegą a ty mu wybaczyłaś?! przecież po czymś takim ja bym już nigdy nie potrafiła zaufać takiemu chłopakowi ;/ on jest wręcz niezrównoważony i powinien się leczyć skoro tak się zachowuje ;/ na twoim miejscu dałabym sobie spokój i na siebie uważała.

nikt01 2010-12-20 19:44:13

Ten Szymek jest jak dla mnie chory psychicznie niech sie idzie leczyć !! jak można trakotwać tak dziewczynę /???? !!!! To jest kretyn bardzo źle zrobiłaś ! To kit że cie kocha jakby cie kochał to by cie z kolegą nie lał ! żal.pl z niego . Prosze nie wierz w te bzdury !

żabcia741 2010-12-07 20:16:15

+5
WerooO
-3

Jaki palant! Który chłopak bije dziewczynę z miłości? chyba jakiś maniak jedynie. Ogarnij się dziewczyno, co ty w takim damskim bokserze widzisz? według ciebie to jest miłość? No to gratuluję głupoty... Sory ale ak się niestety sprawy mają...

skasowany 2010-12-20 19:35:42

Kochasz go co prawda to prawda ale tak jak on sie zachował to masakra jak tam mowisz ze sie dusiłaś to prawie cie nie zabił zachował sie jak 8 latek albo gorzej na tw. miejscu bym mu nie wybaczyła takie zachowanie jest straszne rozumiesz chciał sie odegrac ..... takim zachowaniem bez przesady i jezeli cie kocha to dlaczego ci tak robił odegrac sie mogł na kolegach !!!
A nie na dziewczynie którą kocha .... ; /// powalone jest to prawie cie nie zabił kobietoo

skasowany 2010-12-20 17:26:49

nie rozumiem takiego zachowania.
z miłości się robi raczej inne rzeczy,
a na pewno się nie używa przemocy !
ja bym nie wybaczyła,
a tak poza tym.
co to za dziecinada.
'on rzucił we mnie kredkę, to oddałam mu gumką.'
sory ale ta część mnie rozbroiła :D

mondrusia22 2010-12-11 19:05:07

jeśli podniósł rękę na dziewczynę i nasłał swoich kumpli na ciebie i na twoją koleżankę a ty mu na dodatek to wybaczyłaś to nie myśl że to się nie powtórzy! nie możesz mu na wszystko pozwalać dlatego że go kochasz, bo on na to nie zasługuje !

Aishaa 2010-12-11 19:18:17

Głupio zrobiłaś wybaczając mu..;/
Co za pajac kopać dziewczyne i wgl bić..;/ bożee...
Miłość przejdzie na pewnoo.! Znajdziesz kogoś lepszegoo ! ;)

skasowany 2010-12-20 17:33:59

yyy takie coś sie leczy a jak nie to trzyma sie w odosobnieniu . takich powinno sie ubijac kamieniem ;/

meeexd 2010-12-07 19:37:47

nie powinien sie tak zachowywac! rozumiem bezpieczne wyglupy ale nie takie cos!!

odpowiedzSZYBKO 2010-12-07 20:11:37

-8
DonCorleone
WerooO
kowbojka

zerzrnij go!
z gumka.

jadziam 2010-12-07 20:00:56

olać go? nie zwracać uwagi? czy wyście na muzg upadły? no sory ale musisz z nim pogadać nie ma żartów ten chłopak kiedyś zrobi ci krzywdę z miłości jak z nim będziesz choćby ze strachu to na pewno cie kiedyś zgwałci albo zrobi coś jeszcze gorszego!!! za żadne skarby świata z nim nie chodż!!! unikaj go i zajmij go czymś musi o tobie zapomnieć poza tym piszesz że on ci się nadal podoba i że ty mu się nadal podobasz więc powinnaś się zastanowić czemu zerwaliście!!!

skasowany 2010-12-07 19:40:21

Moim zdaniem ten chłopak to kretyn! Dziewczyn się nie bije i krzywdy nie robi,. A on najwyraźniej o tym nie wie. Źle zrobiłaś. Jakby Cię kochał to by Cię nie bił, nie przeklinałby na Ciebie i zachowywał się normalnie. Ja bym go olała i powiedziała mu, że nie chcę go znać i że ma dorosnąć.

skasowany 2011-10-14 11:11:08

Jak mozna dziewczynę uderzyc????!!!!!
Wybaczając mu dałaś mu do zrozumienia,że sobie na coś takiego pozwalasz ;(((
Zerwij z nim i to szybko. Powodzenia :*

Aniaa2803 2011-02-05 18:18:09

nie powinnaś sie wogle z nim spotykać to jakiś psychopata jak on wogle mógł uderzyć dziewczynę pomyśl sobie ??

Kyo 2011-10-14 13:03:26

ile wy macie lat?
kurde, taki chłopak na poziomie 7 latka >.>

Tygrysek46 2010-12-11 19:07:44

to ich starych idź.O boże już widze jak Cb jakiś frajer wali lodem w głowe potem rurka w głowe o boże,najebałbym go na twoim miejscu

karas98 2010-12-11 18:45:12

nie wiem ale idz do sądu za takie coss.;/;/;/

Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!

Antykoncepcja długoterminowa – komfort i skuteczność

Dotąd pigułki antykoncepcyjne były uważane za najskuteczniejszą oraz najbardziej wygodną formę antykoncepcji. Jej skuteczność była wyższa niż stosowanie mechanicznych środków antykoncepcyjnych, lecz tylko pod warunkiem regularnego przyjmowania. Okazało się ...  • Czytaj więcej