Jak napisać zaproszenie na urodziny?

Może być tak ? Może coś lepszego? Albo znacie jakieś zrymowane zaproszenie (zakup nie wchodzi w grę) Ja myślę zeby napisać tak (może tak być, jak nie to podajcie coś lepszego:)) Zaproszenie. Chcę zaprosić ....... na moje urodziny, które odbędą się dnia ..... o godzinie .... na ulicy ............ ..... w ......... . Może być tak ? Proszę o pomoc pilne

Tematy: urodzin
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

agata123 2011-02-10 16:27:21

+26
nona28
karole3ka14
-13

☻ Urodzinową zabawę bardzo długo się pamięta. W tym na pewno mi pomoże Twoja buzia uśmiechnięta ! Serdecznie zapraszam ...(imię i nazwisko) w dniu ... o godz. ... adres... na moje urodziny.

☻ Mam zaszczyt zaprosić Cię …………. na uroczystość obchodów moich urodzin. Odbędą się one dnia ………….. o godzinie ………………….. w aktualnym miejscu mego zamieszkania. Proszę o zabranie dobrego humoru i pięknych życzeń. Mile widziane uśmiechy na twarzy i pomysły na dobrą zabawę. Dla bezpieczeństwa ogółu nie przynosić bomb, ani innych wybuchowych przedmiotów.

☻ Serdecznie zapraszam ... na przyjęcie urodzinowe z okazji moich …. urodzin, które odbędzie się dnia ……………. w ………………….. Przyjęcie zacznie się o godzinie …………... Zabawa będzie do białego rana. Serdecznie zapraszam, proszę o potwierdzenie przybycia.

☻ Byłoby nam niezmiernie miło gdybyście zechcieli przyjść do mnie na kolację w dniu moich ….. urodzin. Na kolacji (data) będzie cała moja rodzina i najbliżsi przyjaciele, dlatego i Was nie może w tym dniu zabraknąć.

☻ Czad impreza sie szykuje,
Jak przegapisz będziesz frajer!
Wymagany ubiór trendy,
Nastrój cool i ... prezent bajer!
Zapraszam Cię dzisiaj na moją imprezę urodzinową!

skasowany 2011-02-10 16:25:08

+20
nata0702
-18

A moze tak. ? : ;]

1. Urodzinową zabawę bardzo długo się pamięta. W tym na pewno mi pomoże Twoja buzia uśmiechnięta ! Serdecznie zapraszam ...(imię i nazwisko) w dniu ... o godz. ... adres... na moje urodziny.

2. Czad impreza sie szykuje,
Jak przegapisz będziesz frajer!
Wymagany ubiór trendy,
Nastrój cool i ... prezent bajer!
Zapraszam Cię dzisiaj na moją imprezę urodzinową!Czad impreza sie szykuje.

3. .Mam zaszczyt zaprosić Cię …………. na uroczystość obchodów moich urodzin. Odbędą się one dnia ………….. o godzinie ………………….. w aktualnym miejscu mego zamieszkania. Proszę o zabranie dobrego humoru i pięknych życzeń. Mile widziane uśmiechy na twarzy i pomysły na dobrą zabawę. Dla bezpieczeństwa ogółu nie przynosić bomb, ani innych wybuchowych przedmiotów.

;))

karole3ka14 2011-02-10 17:53:22

zaproszenie jest najmniej ważną rzeczą , liczy się zabawa .:D

zakrenconakrejzolka 2011-02-10 16:20:20

+12
nata0702
-20

tak - jakieś najzwyklejsze - w końcu to tylko zaproszenie ;D

Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!

Antykoncepcja długoterminowa – komfort i skuteczność

Dotąd pigułki antykoncepcyjne były uważane za najskuteczniejszą oraz najbardziej wygodną formę antykoncepcji. Jej skuteczność była wyższa niż stosowanie mechanicznych środków antykoncepcyjnych, lecz tylko pod warunkiem regularnego przyjmowania. Okazało się ...  • Czytaj więcej