Mam problem jakiego chyba nigdy nie miałam......

Moja najlepsza przyjaciółka chodzi z facetem, który mi się podoba. Najgorsze jest to, że ja jej mówiłam że on mi się podoba i wgl, a ona nigdy nie wspomniała o nim nic co by świadczyło że czuje do niego coś więcej. On ją kocha, ale ona jego chyba nie... Mamy jeszcze jedną przyjaciółkę (jest nas 3) no i ona nam nawet nie powiedziała że ma chłopaka, a to my powinnyśmy dowiedzieć się o tym pierwsze, tak? Tym czasem przyjaciółka dowiedziała się tego od koleżanki, której nie lubimy, a ja zupełnie przypadkiem bo byłam u znajomego na posiadówce gdzie oni byli. Uciekłam stamtąd bo było mi smutno (oni akurat wyszli na balkon), pożegnałam się ze znajomym i się wymknęłam. Wróciłam do domu i ryczałam. Potem wysyłała mi sms'y czy się obraziłam, to pisałam że nie, że się na dobranockę spóźniłam. Musiałam znaleźć jakąś wymówkę. Miała u mnie nocować, ale zapomniała. Ma tendencje do zapominania i spóźniania się, ale kiedyś powiedziała że "Jak się z kimś umawiam to raczej nie zapominam". Więc wysłałam jej rano sms czy nie zapomniała że się ze mną umówiła, na co ona "Ale że co". W piątek jedziemy razem na kolonię, z przyjaciółmi obawiamy się że cały ten czas spędzi na pisaniu sms z chłopakiem. Z jednej strony cieszę się, że ze sobą są, ale z drugiej jestem wściekła na ich oboje, bo on jeszcze nie dawno był w związku i chłopak który mu odbił tą dziewczynę miał mieć przypał u nich, a tu nagle on chodzi z moją przyjaciółką. Po za tym ja wgl jestem jakaś dziwna bo one dwie mają takie powodzenie u chłopaków, a ja nie. One nie więcej niż 165cm. wzrostu, nie grube nie chude, po prostu dobrze zbudowane. Ja 178 cm wzrostu, jestem
szczupła i podobno ładna.(podpytuje znajomych chłopaków;p) Coś ze mną nie tak?
Więc mam dwa pytania:
1) Co robić ze sobą w związku z tym związkiem
2) Dlaczego one mają powodzenie u facetów, a ja nie

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (7)

chwilę temu

Heroine8 2011-07-05 11:00:39

+9
Zakochana...
Zraniona325
tyrka
-4

Wiesz co? Powinnaś się z nią normalnie spotkać jak to przyjaciółki się spotykają i pogadać o wszystkim, poplotkować... Pogadać o tym chłopaku, dowiedz się czegoś. W sumie to ona powinna sama Ci o tym powiedzieć, ale może coś ją hamowało?
Często faceci rozbijają przyjaźń, nie pozwól by tak było u Was. Więc zaproponuj spotkanie.

A co do tego powodzenia u chłopaków, to one po prostu miały je wcześniej, Ty będziesz miała później. Nie ma co się przejmować. Ciesz się przyjaciółkami.

ZuzkaxD 2011-07-05 11:00:46

+8
Zraniona325
tyrka
-9

1. Musisz się z tym pogodzić chyba jeżeli zależy Ci na przyjaźni, trochę to jednak dziwne skoro mówiłaś przyjaciółce,że podoba Ci się ten chłopak a ona z nim teraz jest... ja bym tak nie postąpiła;P Musicie jakoś pogadać we trzy, wyjaśnić to wszytko, skoro się przyjaźnicie to musicie być szczere wobec siebie;]
2.Dlaczego? no nie wiem, może to zależy od charakteru, ale sądząc po tym jak piszesz to wydajesz się sympatyczna;) Może one są bardziej śmiałe a Ty mniej, może wydajesz się niedostępna, naprawdę trudno ocenić...ale nie martw się, na to przyjdzie jeszcze pora. Napewno podobasz się jakimś chłopakom ale pewnie o tym nie wiesz;D
powodzenia;);)

milka232 2011-07-05 11:00:51

+7
Zakochana...
-4

1. Nic nie rób . Możesz tej przyjaciółce powiedzieć co o tym myślisz, że zrobiła Ci przykrość, że wszyscy wiedzieli o nich a Tb i tej drugiej nic nie powiedziała . Ale raczej tu nic nie zrobisz.
2. Może dlatego, że charakter też się liczy .. Pewnie według chłopaków one są fajne, mają fajny styl bycia . Zastanów się nad sobą , co możesz zmienić. Zapytaj się jakiegoś kolegę o to co o Tb myśli , co jest w Tb dobre a co nie . :)

slodka97 2011-07-05 11:33:02

Powiedz przyjaciolce co czujesz itd..A powodzeniem sie nie przejmuj i przyjdzie taki czas ze ty je bedziesz miala albo poprostu ty pierwsza zagaduj i kwita;)

disparaitre 2011-07-05 11:03:00

Wiesz, ja myślę, że nie powinnaś się mieszać pomiędzy nich - rozumiem, że on Ci się podoba, ale nie masz pewności, że ona nie jest w nim zakochana - nawet jeżeli nie jest, to wejście między nich może spowodować koniec waszej przyjaźni a może nawet znajomości.
To, czy masz powodzenie czy nie.. może być wiele czynników - może jesteś zbyt nieśmiała ? Trudno powiedzieć, najczęściej świadczy o tym nieśmiałość, wygląd, naprawdę różnie.

tyrka 2011-07-05 11:07:40

nie, właśnie to one należą do ty nieśmiałych... ja jestem taka bardziej żywiołowa, myślę o przyszłości, potrafię zająć się domem, a one są jak beztroskie dzieci... pytałam się znajomego co o mnie sądzi powiedziała że tamtych nie chciałby zobaczyć z stroju kąpielowym i wgl, a o mnie mówił spoko rzeczy;p ale dzięki za słowa otuchy:)

tyrka 2011-07-05 11:42:01

boję się że ona go skrzywdzi, bo jemu podobno było źle po stracie ostatniej dziewczyny, a jak się okaże że ona go nie kocha to będzie nie ciekawie...;(

Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!

Antykoncepcja długoterminowa – komfort i skuteczność

Dotąd pigułki antykoncepcyjne były uważane za najskuteczniejszą oraz najbardziej wygodną formę antykoncepcji. Jej skuteczność była wyższa niż stosowanie mechanicznych środków antykoncepcyjnych, lecz tylko pod warunkiem regularnego przyjmowania. Okazało się ...  • Czytaj więcej