Chłopak który mi się podoba jest moim...

sąsiadem (jest starszy o 5 lat), i jak mamy zacząc mówic sobie cześc ? Myślałam żeby zrobic tak - jak on cos do mnie zagada to ja podejde i powiem : a właściwie jestem Magda.. = Ale teraz myśle że to trochę głupie bo on wie jak ja mam na imię a ja wiem jak on ma :-( Co robic ?

Tematy: d2q
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

skasowany 2011-08-04 16:31:26

-8
ewelinaxd54
amanda16

"Hej, jak pewnie wiesz jestesmy saisiadami i sadze ,ze powinnismy sie poznac blizej"
?

amanda16 2011-08-04 16:47:44

+6
ewelinaxd54
-3

kurdee.. to nie za ciekawie -.- nie wiem nie mam pomysłu...
Kiedy będziesz np. wracała ze szkoły i będziesz wiedziała o tym że on jest w domu, to zadzwoń przez domofon. Poproś o otworzenie drzwi, bo ty zapomniałaś klucza. kiedy będziesz szła po schodach zapukaj do niego i ze słodkim uśmiechem powiedz "Dziękuję". A jeżeli odbierze np. jego mama to po prostu powiedz że się pomyliłaś.

a on jest tobą przynajmniej zainteresowany? odczuwasz tak ?
UŚMIECHAJ SIĘ DO NIEGO
Wydaje się to banalne, ale działa zadziwiająco skutecznie! Twój uśmiech pozwoli nie tylko przełamać, ale nawet... stopić lody. Gdy po raz pierwszy wyszczerzysz zęby w uśmiechu, chłopak może się spłoszyć, lecz już za drugim razem z pewnością zorientuje się, że jesteś do niego przyjaźnie usposobiona i... nie gryziesz.

amanda16 2011-08-04 16:31:58

+5
ewelinaxd54
-6

Miałam podobnie... ale nic w tym złego mówić ''cześć'' lub wgle zagadać, w końcu to Twój sąsiad ;) dobra na serio to nie wiem,zakoś mu pocztę ze skrzynki i wręcz mu osobiście mówiąc że leżała gdzieś na ziemi. :D Moja koleżanka tak upolowała sobie chłopaka, który przychodził w odwiedziny do znajomych z sąsiedniego bloku.
Zawsze latem siedziała przed domem i patrzyła w tamtą stronę, uśmiechała się, spacerowała w pobliżu, nie dało się ukryć, że się nim interesuje.
Od dawna są małżeństwem:)

Madzixowa 2011-08-04 16:38:16

Hustla ale to nie jest takie łatwe... amanda16 tylko że skrzynki są koło jego domu :-(

Ale po prostu jak zagadac - czyli to moje jest złe ?

LaVentura 2011-08-04 20:25:46

-7
amanda16

Ja bym powiedziała mu cześć i poczekała na rozwój wypadków i jego reakcję. Jak się uśmiechnie i będziesz widziała, że jest zainteresowany to następnym razem zagadaj, o czymkolwiek pogodzie, kwiatkach na klatce xD A skąd wiesz, że on wie jak masz na imie i skąd Ty znasz jego imię?

Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!

Antykoncepcja długoterminowa – komfort i skuteczność

Dotąd pigułki antykoncepcyjne były uważane za najskuteczniejszą oraz najbardziej wygodną formę antykoncepcji. Jej skuteczność była wyższa niż stosowanie mechanicznych środków antykoncepcyjnych, lecz tylko pod warunkiem regularnego przyjmowania. Okazało się ...  • Czytaj więcej