.Jestem jak felerny egzemplarz. Mam wrażenie,że...

nigdzie nie pasuje. Rozkręcanie rozmowy sprawia mi problem. Siedzę ze znajomymi i nie wiem co powiedzieć i następuje niezręczna cisza. Nie jestem zabawna jak kiedyś, boje się cokolwiek powiedzieć, bo mam wrażenie,że mnie wyśmieją. Niby jestem pewna siebie,ale jakoś tego nie widać. Zmieniłam się i to na gorsze. Wszyscy znajomi odchodzą,obgadują mnie. Nie podobam się żadnemu chłopakowi. Zamykam się w swoim świecie. Ciągle się o czymś myślę i tracę kontakt z otoczeniem.Co mam zrobić???

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

TaSlodkaaa 2011-12-13 16:06:03

+8
Meg99
-3

a co Cię tak zmieniło? człowiek sam się zmienia pod wpływem otoczenia, czasu. Skoro przyjaciele się od Ciebie odwracają to oznacza, że to nie są prawdziwi przyjaciele. Postaraj się być bardziej odważna, mów coś częściej.. jak wyśmieją to trudno , nie ma się czym przejmować. Kiedy w końcu zauważą że masz zawsze swoje zdanie na jakiś temat to zaczną je szanować ;p nie ma się czego wstydzić.

skasowany 2011-12-13 16:12:31

Wiesz.. mam tak samo, niestety. I też bym chciała wiedzieć co z tym zrobić..

12 punktów ekstra dla autora najlepszej odpowiedzi
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!

Antykoncepcja długoterminowa – komfort i skuteczność

Dotąd pigułki antykoncepcyjne były uważane za najskuteczniejszą oraz najbardziej wygodną formę antykoncepcji. Jej skuteczność była wyższa niż stosowanie mechanicznych środków antykoncepcyjnych, lecz tylko pod warunkiem regularnego przyjmowania. Okazało się ...  • Czytaj więcej