OD ktorego roku zycia mozna uprawiac seks?

Odpowiedź

NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ

juS 2012-01-03 20:34:27

+7
speedboy
maciiek
juS
-4

"Art. 200. § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej."

ODPOWIEDZI (12)

chwilę temu

juS 2012-01-03 20:34:27

+7
speedboy
maciiek
juS
-4

"Art. 200. § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej."

kaaaaasiula 2012-01-03 20:46:59

od 15stego roku życia ;)

skasowany 2012-01-03 20:50:03

ludzie odpowiedz zostala juz udzielona a nabijanie postow jest dziecinne i bezsensowne

skasowany 2012-01-03 20:37:52

+4
cokolwiek
-3

od takiego kiedy bedziesz dojrzaly psychicznie a nie tylko gdy ci fajka zacznie stawac do sexu trzeba miec rozum i trzeba robic to z milosci dla przyjemnosci a nie tylko dla przyjemnosci z byle kim jak bedziesz dojrzaly psychicznie to wtedy na pewno zrozumiesz jak znajdziesz dziewczyne nie ze stron porno tylko na rl bedziesz ja kochac itd to samo to wyjdzie jako dopelnienie milosci

grycho123 2012-01-04 16:03:35

Odkąd zaczyna stwać chlopakowi na myśl o kobiecie. Z dziewczynami to różnie bywa zależy kiedy 1 raz sie morze czerwone pojawi.

misia170797 2012-01-03 20:52:09

-3
Likeit

no niby od 15 :*

ale można i wcześniej tylko dziecka nie zrób i będzie gites :)

skasowany 2012-01-06 14:19:59

Kiedy dorośniesz i będziesz na to gotowa ;)

sala 2012-01-04 15:59:11

od 15

Collector 2012-01-03 20:41:23

tak jak tu napisał cytat z prawa juS
Możesz już uprawiać seks od 15 lat, ale nie można robić dzieci. A przy tym lecą środki antykoncepcyjne, nigdy bez bo to na dobre nikomu nie wyszło, no chyba że masz prace, dom oraz środki by utrzymać dziecko.

kasia123slodka 2012-01-04 12:16:37

W świetle prawa sex można uprawiać od 15 roku życia ale u każdego przychodzi to w innym momencie musisz być na to gotowy psychicznie i przede wszystkim jeśli już się decydujesz na współżycie to pamiętaj o zabezpieczeniu.

Agaciaaa1996 2012-01-04 16:42:57

od 15:*

majx 2012-01-04 14:56:08

od 15 ale jak sobie w sumie chcecie odmomentu kiedy dziewczyna ma miesiaczke


ale tak wcześnie nie radze!

Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!

Inne pytania z kategorii Seks: