Czym się kierować? Sercem czy rozumem?

Chodź wiemy, że to pierwsze przeważa to zdarzyło wam się "zerwać" odrzucić kogoś z właśnej woli chodź czuło się coś innego?
Pozdrawiam, Miłego wieczoru. :)
Toob.

Tematy: chłopak
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (7)

chwilę temu

skasowany 2012-01-04 19:36:52

+12
Nieogarnięta
-8

Uważam, że każdy człowiek kieruje się i sercem i rozumem. Nie ma takiego co by wybrał czym ma się kierować. Jednak osobiście ja wolę podążać za głosem rozumu. Czuję wtedy, że moje decyzje, które podejmuję są przemyślane.

Nieogarnięta 2012-01-04 19:42:46

+11
Unique53
-8

Ja zawiodłam się kiedyś słuchając głosu serca, bo niestety nie zawsze wybiera ono właściwą osobę, a potem jest już tylko cierpienie. Zakochałam się kiedyś w chłopaku, byłam całkowicie zaślepiona miłością, nie widziałam jego dość licznych negatywów [!] i wad i to mnie niestety zgubiło. Serce uśpiło rozum, i to był jeden wielki błąd. On okazał się jednym wielkim kretynem, chamem i nie powiem kim jeszcze, bo naprawdę nie warto. Dlatego to doświadczenie nauczyło mnie jednak, że rozum powinien brać górę nad sercem w niektórych sprawach. ;)

Audiomatic 2012-01-04 20:48:28

Sercem, życie jest za krótkie żeby kierować się rozumem.

skasowany 2012-01-04 19:44:54

Tak ale myślę że to głupie posunięcie ,skoro zaczyna nam na kimś zależeć albo chcielibyśmy go poznać w twoim przypadku to chyba warto spróbować :P Ja zawsze kieruję się sercem ,kiedyś nie chciałem poznać takiej dziewczyny choć ona chciała i potem tego żałowałem ,więc od teraz kieruję się sercem ,jeśli podpowiada mi żebym pisał czy też chodził czy rozmawiał z daną dziewczyną to właśnie tak robię
Pozdrawiam
Tobie jeśli daną osobą odżuciłaś a teraz tego żałujesz to postaraj się zmienić ,najprościej zagadaj albo napisz i tyle jak będzie wyrozumiały to odpisze i jeśli choć odrobine mu na Tobie zależy .

paulinka15ilove 2012-01-04 19:56:48

Ja prawie zawsze kieruje sie rozumem. Niemal nigdy nie wychodzi mi to nie dobre ponieważ cierpiąna tym moje uczucia. Robie to nieswiadomie. Ale patrząc na tych którzy kieruja sie w życiu tylko tym co pokazują mu uczucia tez nie wychodzi im to na dobre. Więc trzeba szukać kompromisów. Tylko żeby serce z rozumem dogadywali sie tak jak ci na reklamie...

Klytekk 2012-01-04 19:59:25

wiesz zalezy.
jak czujesz ze Ci zalezy ale nie wiesz czy warto to dokladnie przemysl. jesli nie ma wiekszych zastrzezen to warto posluchac serca.

serce lepiej wie ;*

edwin20 2012-01-04 21:07:48

staraj się zawsze wyliczać średnią ;D. Ja zazwyczaj stawiam na rozum, gdyż tak jak wspomniał Audiomatic życie jest krótkie. A trzeba dokonywać tych najlepszych, najoptymalniejszych wyborów.

6 punktów ekstra dla autora najlepszej odpowiedzi
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!

Inne pytania z kategorii Pomocy: