1.HEJ wczoraj dostałam1 miesiączke i duzo...

krwawie co zrobic
2. jak się ubrać w czasie miesiączki???/

szybka odpowiedź daję naj<33

Tematy: miesiączka
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

skasowany 2012-03-05 14:04:16

+8
patrycja2...
wariat9
-7

Zazwyczaj tak jest, ze gdy się dostanie pierwszą miesiączkę jest to obfita miesiączka, a nawet kilka kolejnych również mogą być obfite, w sumie to nie da się nic na to zaradzić, chociaż ostatnio słyszałam, że jak się ćwiczy podczas miesiączki, np. na WF'ie, lub nawet w domu, gdy się wykonuję proste ćwiczenia na rozciąganie, gdy się biega to kolejne miesiączki są mnie bolesne i nie, aż tak bardzo obfite. Nie próbowałam tego sposobu na sobie, ponieważ gdy ja miesiączkę w pierwszych dniach, bardzoo mnie boli podbrzusze, nawet trudno jest mi się poruszać, a tu dodatkowo jeszcze miałabym ćwiczyć.. hmm.. nie to nie dla mnie, zdecydowanie.

Jak się ubierać w czasie miesiączki ?
W żadnym wypadku w białe spodnie, bo jak Ci przeleci to wiesz jak to będzie wyglądać, nieciekawie, najlepiej to w czarne spodnie lub ciemne jasny i ja podczas miesiączki nie zakładam spódniczek, sukienek, ponieważ czuję wtedy taki dyskomfort. Jak sama piszesz jest to Twoja pierwsza miesiączka i jest bardzo obfita, w takim razie musisz częściej chodzić do WC, aby uniknąć przesiąknięcia.

Pozdrawiam! ;3

Inna555 2012-03-05 14:12:20

+8
patrycja2...
-7

Podobno że pomagają ćwiczenia można też tańczyć ogólnie to wszystko związane ze sportem podobno pomaga żeby miesiączki nie były tak obfite.

Ubieraj ciemne spodnie i najlepiej jakąś długą bluzkę myśle że to w zupełności wystarcza .;).


Trzymaj się ! <3

Monia38 2012-03-05 14:14:36

+8
patrycja2...
-6

Ubieraj się tak abyś dobrze się czuła może jedynie spodnie ciemnie w razie przecieku aby nie było widać plamy.

skasowany 2012-03-05 14:00:13

-3
patrycja2...

Cześć, no więc jak dużo masz to najlepiej będzie jak bd na początku 2 podpaski zakładać, ciemne spodnie i tunika ; )

Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!

Antykoncepcja długoterminowa – komfort i skuteczność

Dotąd pigułki antykoncepcyjne były uważane za najskuteczniejszą oraz najbardziej wygodną formę antykoncepcji. Jej skuteczność była wyższa niż stosowanie mechanicznych środków antykoncepcyjnych, lecz tylko pod warunkiem regularnego przyjmowania. Okazało się ...  • Czytaj więcej