Co mam zrobić, jeżeli moja dawna przyjaciółka...

próbuje odbić mi chłopaka, który wpadł mi w oko? Proszę o pomoc, ponieważ chciałabym do niego zagadać. Szybko, bo gdy skończy się rok szkolny, ja chcę utrzymać z nim znajomość.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

Yokusia 2012-03-22 15:33:55

-6
Justka136

Hym, jak można odbić ci chłopaka z którym nie jesteś. Serio nie mam pojęcia. A jeżeli chodzi o rade, to nie tchórz. W przyszłości nie żałuje się rzeczy które się zrobiło, tylko te których się nie wykonało . Tak długo zwlekałaś ,że ktoś inny z nim się umówi. Przecież ma do tego prawo. S kąt wiesz, może ona pierwsza się w nim zakochało, więc pomyśl... kto pierwszy i lepszy ten wygrany! Nie obraź się, ale uważam ,że jak ona będzie pierwsza to i słusznie, bo ty nie miałaś odwagi (wiem jak to jest i wiem ,że trzeba się przełamać, ale jest to możliwe)... Zapamiętaj, przedłużając co kol wiek możesz tylko stracić.

Nigella 2012-03-22 14:54:10

+7
Justka136
-6

Ja radzę pogadać z chłopakiem. Powiedz mu o tej dziewczynie. Jak cię odrzuci to jego problem :) Na 100% na ciebie nie zasługuje.

Eryk15963 2012-03-23 19:03:04

Trzeba było działac prędzej... niewiem.. no sproboj z nim pogadać znajdzcie jakies wspolne tematy i zobaczymy czy woli cb czy ją

loveanddance 2012-03-22 15:21:52

-7
Justka136

A ja uważam, że Twojej koleżance też on się wcześniej podobał, tylko wstydziła Ci się o tym powiedzieć i teraz nie da za wygraną. Ja myślę, że musisz być naturalna, nie udawaj kogoś innego, nie chichocz z głupot.Jeżeli tą dziewczynę uważasz za przyjaciółkę to nie rób tak jak doradziła Ci moja przedmówczyni :))
POWODZENIA :D

Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!

Antykoncepcja długoterminowa – komfort i skuteczność

Dotąd pigułki antykoncepcyjne były uważane za najskuteczniejszą oraz najbardziej wygodną formę antykoncepcji. Jej skuteczność była wyższa niż stosowanie mechanicznych środków antykoncepcyjnych, lecz tylko pod warunkiem regularnego przyjmowania. Okazało się ...  • Czytaj więcej