Mam pytanie ;3 co mam zrobić jeśli z pochwy...

leci mi ciągle taki biały śluz jak mam okres to wiadomo ,że nie ale przed i po owszem. Mam sie czym martwić czy jak? Proszę o normalne odpowiedzi. Z góry Dzięki :*:)

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

Agnieszka252 2012-05-28 15:42:36

+10
shania
-1

mam to samo byłam z tym u ginekologa a ona po wszystkich badaniach stwierdziła że taka jest moja natura.. czytałam forum i wiele dziewczyn tak też ma.. Kupuj wkładki i sie tym nie przejmuj ;)

skasowany 2012-05-28 15:51:43

+7
shania
genjatrip
jednorozc...
-8

To normalne... To twój naturalny śluz, który zmienia kolor i konsystencję w zależności od tego czy masz dni płodne czy nie... Jeżeli nie jest on żółty/ brązowy/ z krwią/ nie śmierdzi to nie masz się czym martwić. Natomiast jeśli chcesz dokładnie wiedzieć co i jak z tym śluzem to polecam wizytę u ginekologa- kompetentna osoba, która dokładnie odpowie ci na każde pytanie związane z twoją kobiecością.

KitkatQua 2012-05-31 19:42:58

Nie to normalne przed okresem zawsze tak jrst ;) a moze jestes pobudzona albo napaloma? ;-D

Planetarna 2012-09-17 23:16:24

Ja znam skuteczny środek bez recepty na drożdżaki – ParaProtex firmy CaliVita. Zawiera on ekstrakty z roślin leczniczych, które wzmacniają odporność, działają antyseptycznie i "wypędzają" z organizmu szkodliwych intruzów. Swoją siłą dorównuje on antybiotykowi, jednak w przeciwieństwie do niego nie ma negatywnego wpływu n nasz organizm. Gwarantuję, że po tej kuracji pozbędziesz się problemu z drożdżakami. Zresztą przeczytajcie sami : http://vitero.pl/pl/p/ParaProtex-100-tabl./115
A wszystkim borykającym się z tą chorobą życzę powodzenia i wielu sił!

icanhelp 2012-06-04 18:43:14

powody bywają różne. Najlepiej ojść do ginekologa, bo mogą to być tzw drożdżaki, a potem z tego moze sie zrobić zapalenie także radzę wizytę u ginekologa.:)

Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!

Antykoncepcja długoterminowa – komfort i skuteczność

Dotąd pigułki antykoncepcyjne były uważane za najskuteczniejszą oraz najbardziej wygodną formę antykoncepcji. Jej skuteczność była wyższa niż stosowanie mechanicznych środków antykoncepcyjnych, lecz tylko pod warunkiem regularnego przyjmowania. Okazało się ...  • Czytaj więcej