okres mi się spóźnia 1 dzień, w dodatku...

jestem teraz za granicą. czy może mieć wpływ na to zmiana klimatu? dodam że jestem chora, ból gardła i katar. strasznie się boje że jestem w ciąży nigdy z nikim nie współżyłam. ale np. czy gdyby mój kuzyn sie spuścił w wodzie, ja później wypłukałam wanne, ale czy mogły zostać jakieś plemniki? tylko nie śmiejcie sie, poprostu nie chce mieć dziecka!

Tematy: POMOCY
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

skasowany 2012-07-18 11:35:24

+10
izi31
-4

Dobra to już lekka przesada. Nie jesteś w ciąży. Przecież sama potwierdziłaś, że z nikim nie współżyłaś to czego tu się bać. Plemniki przeżyją tylko w dogodnych warunkach takich jak pochwa czy macica - układ rozrodczy kobiety. a żeby zajść w ciąże trzeba współżyć. Same plemniki nie podpełzną ci do pochwy i nie wejdą. A jeżeli okres ci się spóźnia 1 dzień to nic takiego. Miesiączka może się spóźniać od 1 -5 dni. Wiele jest czynników, które mogły spowodować opóźnienie okresu. Może po prostu organizm musi się przyzwyczaić do zmiany klimatu. :)

Laelli14 2012-07-18 15:16:11

1 dzień to nie koszmar. Po prostu może się czymś stresowałaś itp. Mi się kiedyś spóźniał 19 dni i nie jestem w ciąży...

madridistka 2012-07-18 12:45:45

Rok temu podczas wyjazdu za granicę również spóźniał mi się okres i to ponad 7 dni. Rozumiem więc Twoje obawy. Spokojnie, prawdopodobnie zmiana klimatu spowodowała pewną nieregularność cyklu. Nie martw się, u niektórych osób to normalne.

Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!

Antykoncepcja długoterminowa – komfort i skuteczność

Dotąd pigułki antykoncepcyjne były uważane za najskuteczniejszą oraz najbardziej wygodną formę antykoncepcji. Jej skuteczność była wyższa niż stosowanie mechanicznych środków antykoncepcyjnych, lecz tylko pod warunkiem regularnego przyjmowania. Okazało się ...  • Czytaj więcej