Jak poderwać chłopaka, którego znam ze szkoły?

Gadałam z nim osobiście kilka razy. Znamy się przez koleżankę, bo są z tej samej klasy ;P On mi się strasznie podoba ale on o tym nie wie. :(

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

Dżasta17 2012-08-28 21:06:24

Tyle dobrego, że on jest strasznie odważny, pewny siebie i sam do nas podchodzi pogadać, dopytać się,zażartować, obgadywać kogoś ;) w szkole prawie ciągle razem przerwy spedzaliśmy razem z jego kolegami.
Tylko głupia ja go zawsze spławiam za co ostatnio się obraził bo przesadziłam.. Kazałam mu iść sobie bo mam go i jego kolegów dosyć i się zaczęliśmy kłócić.. i koniec konców obraził się na mnie..
Więc by znów mnie lubiał musze byc dla niego milsza ;P

pewex50 2012-08-28 19:03:06

jezeli nie brak Ci smialosci to zapros go na przejarzdzke na rowery :>

withYou 2012-08-28 18:19:49

Są dwa wyjścia:
Pierwszy musisz zachowywać się do niego jak nie do innych chłopaków, miła, jak coś mówi uśmiechaj się, zacznij się witać, dodaj do znajomych na facebook'u, puszczaj oczka itd. ;))
Albo drugi powiedz tej koleżance, aby zrobiłybyście spotkanie, żeby był on i ty i jeszcze kilka znajomych. Albo spotkaj sie z nią kilka razy i wtedy powiedz, że może jeszcze kogokolwiek powołałybyście i powiedz, że może jego by powołała.
Mam nadzieję, że chociażby dałam ci pomysł. :))
Powodzenia.
Pozdrawiam.
withYou

18 punktów ekstra dla autora najlepszej odpowiedzi
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!

Antykoncepcja długoterminowa – komfort i skuteczność

Dotąd pigułki antykoncepcyjne były uważane za najskuteczniejszą oraz najbardziej wygodną formę antykoncepcji. Jej skuteczność była wyższa niż stosowanie mechanicznych środków antykoncepcyjnych, lecz tylko pod warunkiem regularnego przyjmowania. Okazało się ...  • Czytaj więcej