Jak zdobyć popularność na photoblogu?

Dopiero zaczęłam ale chciałabym być popularna jak asos albo intelektualista. ;>

Tematy: stronki
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (1)

chwilę temu

rot 2012-09-11 20:01:20

+11
asos1111
-13

Fbl... sztuka robienia zdjęcia :). To proste lecz musisz spelnic te punkty: :)

- Dobre ujęcie zdjęcia - To bardzo ważne ! Najważniejsze ... musisz wiedzieć co chcesz zdrobić na zdjęciu, a ono jak dzieło malarskie musi przepowiadac do innych ! np.
http://www.papilot.pl/lifestyle-ciekawostki/13898/T-C-x-F-S-I-Oto-wzor-na-idealne-kobiece-nogi.html co ono przestawia ? Może nie ciekawe, ale napewno z tego zdjecia wnioskujemy , że podkreśla ono kobiece zgrabne nogi, a na nich są czerwone seksowne buty ... taki z tego wniosek ? JEŻELI SPOKJŻY PRZEGLĄDAJĄCY NA ZDJĘCIE MUSI WIEDZIEĆ O CO CHODZI W NIM .

- przeróbka jako cel do sukcesu !- Warto jest załatwić program do przerobienia. To już polowe sukcesu ! Idelanie dodane kontrasty pozwalają pocieszyć oczy przeglądającym . Tu jest 20 najlepszych programów: http://www.chip.pl/news/oprogramowanie/obrobka-grafiki/2008/11/20-najlepszych-darmowych-programow-do-obrobki-zdje
http://www.bloglovin.com/en/blog/1893938/child-of-fashion Popatrz na tą kobiete i zo9bacz jak kolory sa idealnie dobrane . Wniosek : IDEALNA PRZERÓBKA, SUKCES ZDJĘCIA !

- Po dodaniu tych poprzednich ' myslnikow' mamy juz caly prawie aspekt. Mamy :
1 . chęc przekazania coś przeglądającym czyli dobry punkt zdjecia.
2 , idealna przerobka kontrastu.
nastepnym punktem jest .. dobra notatka ... nie przenikliwa, dleikatna i dopasowana ... test z piosenki... dominuja angielskie slowa ; ). Ale to twoj wybor.:)

Ostatnie popularność... oceniaj zdjęcia innym , promuj photobloga na portalach ... możesz zalozyc stronę na facebooku, z nickiem twojego photoblogu . A ludzie bd sie pchać : D .

POWODZENIA !;D

Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!

Antykoncepcja długoterminowa – komfort i skuteczność

Dotąd pigułki antykoncepcyjne były uważane za najskuteczniejszą oraz najbardziej wygodną formę antykoncepcji. Jej skuteczność była wyższa niż stosowanie mechanicznych środków antykoncepcyjnych, lecz tylko pod warunkiem regularnego przyjmowania. Okazało się ...  • Czytaj więcej