Co zrobic zeby chlopakowi zalezalo tak jak...

dawniej? Oddalilismy sie troche od siebie, on nawet gdy widzi, ze jestem dostepna, to przez kilka dni nic nie pisze ( obecnie mieszkamy daleko od siebie) co zrobic zeby mu znowu bardzo zalezalo, bo kiedys pisal codziennie, nawet to ze mnie kocha , a teraz tak sztywno ;/

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

Jorugija 2013-03-25 09:58:37

+5
Adam009
-6

Może Cię zaskoczę, ale... to jest normalne. Ile czasu można sie sobą wielce fascynować? Przecież to można dostać szału. Chemia, która powoduje początkową fascynację, wygasa i to normalne. Związek wchodzi w inną fazę. A skoro teraz mieszkacie daleko od siebie, to jakiś był tego powód. Praca, studia, nie wiem, nie napisałaś. To nie oczekuj, że chłopak będzie się Tobą godzinami zajmował, skoro ma swoje zajęcia. Nie jesteś jedyną osobą i jedynym zajęciem w jego życiu. Nie wiem, ile jesteście razem ani w jakim wieku. Bo jeżeli jesteście ledwo co nastolatkami, to jest oczywiste, że na odległość taki "związek" nie przetrwa, bo hormony i potrzeba kontaktu z partnerem wygrywa. Takie życie. Ale jeżeli jesteście ze sobą już dłuższy czas, rok, dwa czy więcej, to naprawdę nie wiem, czemu się dziwisz, że Wasze relacje się zmieniły. I też nie pojmuję, dalczego byś chciała, żeby to on zawsze się do Ciebie odzywał. Ty nie możesz do niego napisać? Może on na to czeka. Kto powiedział, że to facet ma zawsze robić pierwszy kroku i potem zawsze wszystko robić jako pierwszy? On tak samo potrzebuje zainteresowania partnerki jak ona jego. To człowiek i też odczuwa emocje.
Jeżeli chcesz zrobić dla niego coś szczególnego, to np. wyślij mu jakiś prezent (oczywiscie opłacony przez Ciebie wcześniej) albo napisz list - zapewniam, że bedzie to coś wyjątkowego i czego się nie będzie spodziewał. Jeżeli to możliwe, zrób mu też niespodzianke i może go odwiedź (zależy ile kilometrów was dzieli). Kombinuj, sama wiesz najlepiej, co mogłoby poruszyć Twojego mężczyznę, w końcu to Ty z nim jesteś, a nie ludzie z Internetu.

LadyGaga01 2013-03-25 08:35:13

Rozumiem o co chodzi i szczerze Ci współczuję.
Jeżeli by mu zależało to by często z Tobą rozmawiał. Nie olewał by Cię. Jeżeli trwa to już przez dłuższy czas to Ty sama powinnaś do niego napisać z pytaniem, dlaczego się do Ciebie nie odzywa. Miłość przez internet właśnie taka jest. Nigdy nie wiadomo, czy partner/ partnerka nie ma jeszcze kogoś. Dlaczego tak mówię? Już Ci mówię... dlatego, że ja miałam tak samo. ;/ Nie odzywał się, nie pisał, nic kompletnie nic. Potem już się dowiedziałam dlaczego. Otóż przez ostatnie 3 tygodnie mnie zdradzał. Definitywnie i od razu zakończyłam z nim związek. Po 2 tygodniach chciał wrócić. Mówił, że nie kocha innej niż mnie, a tamta to koleżanka. Nie wybaczyłam mu. Chociaż było to dawno, ból pozostał. Przyjaźnimy się nadal. Lepiej sama zastanów się czy ten związek ma sens. Na miłość masz jeszcze czas. Napisz do niego i porozmawiaj.
Pozdrawiam
LadyGaga01

spoxkler 2013-03-25 13:57:51

Wiadomo,że nie będzie tak jak na początku,ale... może być całkiem podobnie.
Owszem to nie będzie ten wcześniej wspomniany mega szał,ale może być miło i gorąco.
Ale o to trzeba dbać. Początki związku są miłe i fajne. Bo ta atmosfera powstaje.
Niestety tak nie będzie zawsze,jeśli pozostawi się związek samemu sobie.
O niego trzeba dbać. Dużo rozmawiać,trochę kreatywności nie zaszkodzi.
Proza życia jest katem każdej relacji międzyludzkiej,a zwłaszcza związki niszczy.
Dlatego o to chodzi,żeby tak żyć,żeby jej się nie dać.
Gotowego przepisu na to nie ma,ja przedstawiam schemat,tezę. Konkrety musisz niestety sama wypracować znając siebie,jego i wasz związek.
Życzę powodzenia i trzymam kciuki żeby było lepiej. Pozdrawiam.

Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!

Antykoncepcja długoterminowa – komfort i skuteczność

Dotąd pigułki antykoncepcyjne były uważane za najskuteczniejszą oraz najbardziej wygodną formę antykoncepcji. Jej skuteczność była wyższa niż stosowanie mechanicznych środków antykoncepcyjnych, lecz tylko pod warunkiem regularnego przyjmowania. Okazało się ...  • Czytaj więcej