Co dobrać do czarnej, skórzanej, rozkloszowanej...

spódniczki? Oprócz białej koszuli. Jakie do tego dodatki?

Tematy: moje ciuchy
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (1)

chwilę temu

ClockworkPrincess 2013-12-19 16:16:17

+8
Angelika1714
classic123
-9

Masz rzekę możliwości :) Wszystko zależy od Twojego stylu i typu urody.
1. Klasycznie, czyli ubierasz do tego koszulę i to niekoniecznie białą. Błękitna, zielonkawa, pastelowa, ale jeśli masz zimny typ urody wybierz raczej te w ciemniejszych, stonowanych kolorach. Z dodatkami możesz poszaleć. Złoto wybierają raczej posiadaczki ciepłego typu urody, srebro - zimnego. Do tego mała torebka.
2. Wzorzysta bluzka w kwiaty lub inny motyw, jeśli chcesz się wyróżniać. W tej wersji raczej zrezygnuj z dodatków lub postaw na ich małą ilość i minimalistyczny wyraz.

Z taliowanym żakietem całość będzie wyglądała zgrabnie i kobieco, w luźnej marynarce nowocześnie i stylowo. Raczej unikaj bluzek oversize, wybieraj bardziej dopasowane niż luźne. Strój będzie bardziej harmonijny. Wybierz do tego ciemne rajstopy (najlepiej czarne, pod kolor spódnicy) i szpilki lub balerinki w tym samym kolorze. Całość wydłuży nogi i pozwoli koszuli/bluzce lub dodatkom grać pierwsze skrzypce :)

30 punktów ekstra dla autora najlepszej odpowiedzi
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!

Antykoncepcja długoterminowa – komfort i skuteczność

Dotąd pigułki antykoncepcyjne były uważane za najskuteczniejszą oraz najbardziej wygodną formę antykoncepcji. Jej skuteczność była wyższa niż stosowanie mechanicznych środków antykoncepcyjnych, lecz tylko pod warunkiem regularnego przyjmowania. Okazało się ...  • Czytaj więcej