Wiem że to portal dla dziewczyn ale własnie to...

wy mi możecie pomóc. Zakochałem się w dziewczynie z mojej szkoły do szaleństwa, dodam że jest o rok starsza. Problem polega na tym że jestem nie śmiały co mam robić.

Tematy: jak poderwać
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

Hypek 11 miesięcy temu

+6
Alutka121
Owocóffka
-1

Polecam ci zacząć od przyjaźni ... Najpierw postaraj się być bardo miły, potem znajdź wspólne zainteresowania, poznaj ją ze swoimi znajomymi (chyb że nie chcesz), zaproś ją do kina albo jakiegoś ciekawego miejsca (koncert), jak uznasz że się już dobrze znacie to ją zapytaj ;)

black69 11 miesięcy temu

To nie jest portal tylko dla dziewczyn. Zacznij od napisania do niej albo zagadania na przerwie czy gdzieś tam. Jak będziecie pisać ze sobą to bądź miły, od czasu do czasu walnij jakiś komplement, niech dziewczyna zobaczy że się starasz. Jak się tak stopniowo zaczniecie poznawać możesz zaproponować jej spotkanie, np. jakiś spacer lub kino. I tak stopniowo aż się zaprzyjaźnicie. Dziewczyna musi Tobie zaufać. A później jak wyczujesz odpowiedni moment to zapytaj o bycie razem. PAMIĘTAJ! Nie bądź nachalny bo dziewczyny tego nie lubią ;)

Powodzenia ;)

Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!

Antykoncepcja długoterminowa – komfort i skuteczność

Dotąd pigułki antykoncepcyjne były uważane za najskuteczniejszą oraz najbardziej wygodną formę antykoncepcji. Jej skuteczność była wyższa niż stosowanie mechanicznych środków antykoncepcyjnych, lecz tylko pod warunkiem regularnego przyjmowania. Okazało się ...  • Czytaj więcej