Cześć. Mam 156 cm i 75kg. Tak, wiem nadwaga .....

Po nowym roku wybieram się do dietetyka. Ale przydałyby się jakieś ćwiczenia. Wcześniej robiłam jakieś z netu ale przeczytałam że nie są dobre do mojego wieku. Jakie mogę robić ćwiczenia dobre i efektowne?? I co sądzicie o dietetyki w wieku 12lat??

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (7)

chwilę temu

TeaGreen 27 dni temu

Zawsze propsuję dobrą dietę i dbanie o siebie - skoro nie jesteś w stanie jeść tego samego, co cała Twoja rodzina, to wizyta u dietetyka jest super pomysłem. Życzyć tylko silnej woli i chęci. :)
Nie potrzebne Ci jakieś super ćwiczenia w tym wieku. Po prostu bądź dzieckiem i tyle wystarczy - jazda rowerem, na rolkach/wrotkach czy bieganie z koleżankami + unikanie tłustych czy słodkich dodatków do diety powinno w zupełności wystarczy.

Odpowiedz na ten komentarz

kochamczekolade123 27 dni temu

-6
TeaGreen

Ja też mam 12lat :) możesz wykonywać 2/3 razy w tygodniu trening cardio jeśli masz spory brzuch zrób sobie 50 brzuszków przerwać i tak dalej aż się zmęczysz. Jak jeszcze będziesz miała siłę idź pobiegaj. No i chyba najważniejsze musisz zdrowo się odżywać czyli unikać soli tłustych potraw i słodyczy. Myślę że pomogłam ;)

Odpowiedz na ten komentarz

UniCat kochamczekolade123 26 dni temu

+6
TeaGreen
-2

Brzuszki są najgorszym sposobem na pozbycie się tkanki tłuszczowej z brzucha. Wtedy tylko wyrabiasz mięśnie brzucha, co sprawia, że nie zmniejsza on swej objętości, a powiększa. Niestety, ale schudnięcie z jednej części ciała jest niemożliwe

Odpowiedz na ten komentarz

Dominika1902 kochamczekolade123 27 dni temu

Dzięki

Odpowiedz na ten komentarz

DyloPedał 19 dni temu

po co do dietetyka po prostu nie zrec tyle i koniec.........

Odpowiedz na ten komentarz

gt366t 26 dni temu

Wizyta u dietetyka wystarczy.

Odpowiedz na ten komentarz

Ladyhawke 27 dni temu

Wizyta u dietetyka to świetny pomysł. Co do ćwiczeń, to jeśli nie wiesz jakie wykonywać, a te z internetu są nieodpowiednie dla Ciebie, to może warto na wychowaniu fizycznym po zajęciach zagadać do nauczyciela od wf i się Go zapytać, czy by Ci nie pomógł w doborze jakiś ćwiczeń odpowiednich do Twojego problemu oraz wieku?

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!