Dwa pytania 1. Bardzo przepraszam za moje...

wcześniej zachowanie byłem infantylny i nawet ktoś mi napisał, że jestem dzieckiem. Dacie drugą szansę ? proszę o wyrozumiałość. 2. Jak namówić rodziców, żeby zrobili coś w sprawie stulejki? nie wiem czy potraktują mnie poważnie jak zacznę z nimi rozmawiać na ten temat, a ja naprawdę bardzo chcę mieć ten zabieg, bo denerwuję mnie fakt że w przyszłości jak się podniecę na widok kobiety w bieliźnie i będę mieć wzwodzie to nie ściągnę skóry :/.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

DarkPablos 1 miesiąc temu

+6
gt366t
-3

Gt, zgadza się, to było kiepskie. Trzymajmy nerwy na wodzy, oraz uczmy się rozmawiać kulturalnie.
Co do stulejki teagreen dobrze mówi. Generalnie jeśli jest to duży problem to idziesz i przedstawiasz mamie lub tacie sprawę dotąd, aż problem zostanie rozwiązany. Póki nie możesz sam chodzić do lekarza, nic innego nie wymyślisz.

Odpowiedz na ten komentarz

TeaGreen 1 miesiąc temu

+4
gt366t
-2

Po prostu im powiedz, że było Ci wcześniej głupio, że bałeś się że tylko Ci się wydaje.
To nie jest coś w stylu "mame, ja chce kolczyk w pośladku", a poważna sprawa, która powinna być potraktowana jak każda potrzeba chirurgicznej interwencji.
Wiele razy się tu już powtarzało, iż niewielką stulejkę mężczyzna może sam "naprawić", ale wymaga to dużo czasu i cierpliwości. Jeśli to odpada, to musisz zebrać się na odwagę i prosto z mostu im powiedzieć - wtedy na pewno nie uznają tego za żart.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!