Jak usunąć tłuszcz spod udzia?

Jest to część nogi; od kolana w górę. Strasznie się wstydzę, to mimo, ze jestem osobą chudą, to jak patrzę na inne dziewczyny, to one nie mają tam tłuszczu wcale :/. I co tu zrobić, inni mówią, ze to normalne, a inni...
Nwm co rb

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (6)

chwilę temu

TeaGreen 2 miesiące temu

Każdy organizm jest inny i w różnych miejscach magazynuje tłuszcz. Nie można schudnąć z jednego miejsca, więc w Twoim przypadku warto byloby ćwiczyć cale ciało ze skupieniem się na nogach.

Odpowiedz na ten komentarz

~Anette 2 miesiące temu

Nie podałaś wieku, nie podawałaś wzrostu, wagi.... Decydujący jest wiek, bo jeśli masz poniżej 15 lat, to pewne nierówności i tendencja do odkładania tłuszczu jest jeszcze normalna, bo u dzieci w sposób naturalny robią się takie "zapasy" na okres wzmożonego wzrostu i dojrzewania, potem to się reguluje.
Jeżeli jesteś starsza, to możesz mieć zwyczajnie taką tendencję i taki typ figur; kolejna - możesz mylić faktyczną tkankę tłuszczową z rozbudowanymi mięśniami.
Jeszcze inna - ludzie mogę cię wkręcać, bo chcą ci zrobić na złość albo sama się nakręcasz.
Dalej - jak już wspomniano - schudną z jednej partii ciała się nie da. W przypadku wzmożonej aktywności fizycznej i większego spalania kalorii niż się dostarcza, organizm równomiernie uwalnia tłuszcz z komórek z całego ciała. Tak więc w miejscach, gdzie tej rezerwy jest więcej, najpóźniej będzie widać efekty.
Zadbaj po prostu o odpowiednią ilość ruchu każdego dnia i ogranicz to, co w diecie najbardziej szkodzi - cukry rafinowane i niezdrowe węglowodany (w napojach gazowanych, w chipsach, etc.). Nie kombinuj z jedzeniem. Kombinacje na własną rękę to można zaczynać jak już się jest dawno po okresie głównego dojrzewania. W innych przypadkach, jeśli już coś robić, to pod kontrolą lekarza lub dietetyka, a najlepiej odżywiać się normalnie, ograniczając to, o czym wspomniałam, bo inaczej więcej sobie problemów narobisz, niż sądzisz.

Odpowiedz na ten komentarz

CoolGirlAM ~ 2 miesiące temu

Nie jem nic (smieciowego) poza czekoladą, a tego sobie odmówić nmg. Mam 12 lat, waga ok. 38. Poradzisz coś?

Odpowiedz na ten komentarz

Kate97 2 miesiące temu

Niektórzy tak mają, ze są niby chudzi, a jednak nie do końca. Może masz po prostu nieproporcjonalna sylwetkę, tłuszcz się nieproporcjonalnie rozkłada. Ćwicz, aby ujędrnić ciało i nie jedz śmieci, bo ćwicząc, a jednocześnie jedzac niezdrowo nic nie osiągniesz. Jesteś tym co jesz - to prawda. Jak jesz niezdrowo skóra jest kiepskiej kondycji, nie wygląda na zdrową.

Odpowiedz na ten komentarz

CoolGirlAM 2 miesiące temu

Dobra, jakies ćwiczenia polecacie?

Odpowiedz na ten komentarz

CoolGirlAM 2 miesiące temu

Jest to miejsce przy mięśniach: dwuglowy i czteroglowy. Zależy mi trochę na tym by zrzucić to trochę. Jakie sa na to naj ćwiczenia?

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!