Mam problem z chłopakiem, znam go od 3 lat,...

teraz trafiliśmy do jednej klasy, nigdy wcześniej z nim nie gadałam, znałam go tylko z imienia. Teraz zaczęliśmy razem grać, ale to raczej nic specjalnego, bo mam dużo kolegów, z którymi gram w kosza, nawet częściej niż z nim. Chodzi głównie o to, że podczas gry gada ze mną normalnie, czasem nawet flirtuje, a kiedy wracamy do szkoły, zachowuje się jakby mnie nie znał, wgl się do mnie nie odzywa, nawet nie mówi cześć. Co jakiś czas do mnie pisze, ale raczej rzadko i jest to związane ze szkołą. W klasie jestem duszą towarzystwa i rozmawiam dosłownie z każdym, poza nim. Przeszkadza mi to, bo mam wrażenie, że on po prostu ma mnie gdzieś, tylko potem przyłapuje go na tym jak się na mnie patrzy lub kiedy gadam z innymi kolegami. Może to tylko moją wyobraźnia i przesadzam, ale chciałabym wiedzieć co o tym sądzicie? Nie ukrywam, że może on mi się troszkę podobać, mamy dużo wspólnych zainteresowań. A kiedy już uda nam się pogadać to rozmowa wgl się nie klei i albo on albo ja zachowujemy się dziwnie. Liczę na wasze opinie:)

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

DarkPablos 6 dni temu

Trochę mało informacji, ale mi to wygląda na to, że chłopak poza koszykówką nie wie jak z Tobą pogadać, nie wie o czym, może myśli, że będzie Ci przeszkadzał, przejmuje się, że mogłaby powstać niezręczna cisza i przez to nie podchodzi, nie zagaduje.

Odpowiedz na ten komentarz

Arama 3 dni temu

Chłopaki w tym wieku to strasznie zakompleksione głuptasy, musisz przejąć inicjatywę, ostrożnie ale zdecydowanie.

Odpowiedz na ten komentarz

Bashful 4 dni temu

Możliwe, że podobasz mu się, a jest taki bo wstydzi się lub jest nieśmiały. Bądź kiedyś dostał kosza ;D (świetny żart mi wyszedł) i teraz się boi dostać go jeszcze raz. Jak Ci też się podoba to spróbuj mu pomóc w pewnym sensie :)

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!