<h2>CZY PRZEZ SEKS UDOWODNISZ MU MIŁOŚĆ?</h2> <p>Chłopak próbuję cię namówić do seksu a ty nie jesteś gotowa. Mówi, że w ten sposób udowodnisz mu miłość Co robić w takiej sytuacji? Na pewno się nie zgadaj!! Miłość można udowodnić na wiele sposobów nie musi to być seks!! Jeśli kocha to poczeka. Jak nie będzie chciał czekać to go olej, bo jemu tylko o to chodzi. Będzie cię wykorzystywał dla swoich potrzeb ,,bo jemu się chce". Może jemu tylko po to jesteś potrzebna? I później cię zostawi. A co gorsze zostawi cię jak wpadniecie!! Co wtedy zrobisz?? Będziesz sama z dzieckiem, bo on był nie odpowiedzialny. On się może wyprzeć dziecka i co wtedy?? </p> <h2>KIEDY BĘDZIE ODPOWIEDNIA PORA NA SEKS?</h2> <p>Na seks przyjdzie pora z odpowiednim chłopakiem, który nas nigdy nie skrzywdzi i dla którego mamy zaufanie a nie dla którego seks jest najważniejszy i który nas niby ,,kocha". Nie możesz mieć pewności, że kto inny się nie dowie o tym. Chłopak ten może swoim kolegą opowiadać o waszym seksie. Będzie chciał się chwalić, że zaliczył kolejną. Nie każdy taki jest, ale jak z chłopakiem się znasz niewiele to nie wiadomo jaki on jest może skrzywdził już inne dziewczyny. Może nie warto mu ufać? Jeśli jemu zależy bardzo na seksie to coś jest nie tak. </p> <h2>DLACZEGO WARTO CZEKAĆ Z SEKSEM?</h2> <p>Dlaczego warto poczekać z seksem? Na każdego przyjdzie czas warto jednak poczekać z tym, bo jeśli nie będziesz gotowa to możesz mieć do końca życia uraz do seksu. Może to spowodować temu też jeśli chłopak cię skrzywdzi. Nie ma sensu tego tak szybko zaczynać. wiadomo seks to każdego indywidualna sprawa, każdy zrobi jak będzie uważał za słuszne. Ale jeśli dziewczyny tak ufają swojemu chłopakowi i które mówią, że on by tak się nie zachował. to dlaczego jest tak wiele dziewczyn, które jak zajdą w ciąże są zupełnie same? Może warto przypatrzeć się na inne by uczyć się na innych dziewczyn błędach?</p> <h2>CZY WARTO POCZEKAĆ ZA TY JEDYNYM?</h2> <p>Większość dziewczyn mówi, że ich to nie dotyczy, że ich chłopak taki nie jest. A czy mogą być tego pewne w stu procentach? Może warto się nad tym zastanowić i poczekać z seksem, aż poznasz tego jedynego z którym będziesz chciała spędzić każdą z chwil życia z którym będziesz chciała się wszystkim dzielić i któremu będziesz bezgranicznie ufała. Moim zdaniem warto poczekać za takim kimś Twój pierwszy raz będzie cudowny o jakim marzy wiele dziewczyn. Które będą ci zazdrościły, bo one się spieszyły i dla nich tonie była przyjemność tylko były skrzywdzone przez chłopaka. </p>