Zaloguj się✗ Zamknij
ODPOWIEDŹ (ARTYKUŁ)
KOMENTARZE (4)
chwilę temu
polonia 2010-12-31 13:21:33
"Pewnego dnia gdy dziewczynka wybrała się na dwór by pobawić się z rówieśnikam." ->[zdanie niedokończone. pewnego dnia wyszla by sie pobawić i co?]
"Jednak gdy wyszła nikogo nie zastała, zrobiło się nagle ciemno a z oddali było słychać tylko szelest liści i chłodny powiew wiatru." -> [brak interpunkcji]
"Aha i nie chcę słyszeć od was komentarzy typu interpunkcja, błędy językowe itp."
->komentarze tego typu są bardzo wartościowe dla kogoś, kto bierze się za pisanie. są źródłem porad. w końcu pisze sie po to żeby sie innym spodobało, a tekst w którym tak wiele jest podstawowych błedów nie musi się podobać. należy wtedy podkulic ogon i przyznać, że nie jest to doskonały tekst, poprawić błędy, popracować nad stylem, a w konsekwencji lepiej pisać. kłótnie nie mają najmniejszego celu, bo pewne braki są ewidentne. oczywiście dla każdego artysty własne wytwory są pozbawione skazy, ale jest to zdanie jak najbardziej subiektywne
"nie piszcie bo tracicie na to czas, a i tak nikogo to nie obchodzi tylko was" -> te wszystkie komentarze powinny najbardziej interesować autora tekstu, inni nie muszą sie przejmować. opublikowanie własnej twórczosci wiaże się z tym, że jest się gotowym do przyjecia krytyki i nie zbyt ładnie jest wyzywać potem ludzi
TwojaLoffe 2011-03-17 21:21:05
Ja uwielbiam pisać. Początek twojego opowiadania przypomina raczej wypracowanie ze szkoły a nie ciekawą opowieść.
Odpowiedz na ten komentarz