,,Moja książka&

Tematy: nk, plotki, imię, stronki

ODPOWIEDŹ (ARTYKUŁ)

koootek

<h2>O czym jest</h2> <p>Wszystko zaczęło się w 1554 roku w małym i tajemniczym miasteczku ScreamTown. Żyło tam mało ludzi ze względu, że po mieście krążyła straszna legenda. Opowiadała ona o dziewczynie, która szukała zemsty zabijając bogatych ludzi za to co ją spotkało gdy miała zaledwie 14 lat. Została zabita przez dziewczynę w jej wieku, która zabiła ją z miłości do chłopaka, który zakochał się w Rebece. Dziewczyna nie mogła tego znieść więc postanowiła usunąć rywalkę. Ok to już wiecie o czym jest w następnej części dowiecie się o bohaterach a później to nie wiem.</p> <h2>Bohaterowie</h2> <p>Rebeka - dziewczyna, która została brutalnie zabita, miła,uczynna, skazana na tzw. niewolnicze życie jako służąca,szukająca zemsty Samanta-okrutna i wredna dziewczyna, zabójczyni z miłości, kierowała się głównie nienawiścią do wszystkich ludzi ,bogata,mająca wszystko czego pragnie Emmet - przystojny chłopak, syn pana Smitha, zakochujący się w Rebecce a po jej śmierci w Samancie, miły,czuły,kochający zwierzęta. To nie są wszyscy bohaterowie reszta jest w kolejnym akapicie nie jest ich dużo ale są.</p> <h2>ciąg dalszy...</h2> <p>pan Smith -okrutny,wredny,leniwy,bogaty,wykorzystuje ludzi,wierzy tylko ludziom bogatym, nie zależy mu na uczuciach innych matka Bethany - wredna, wyrodna matka, odrzucająca córkę z powodu jej wyglądu, popełnia samobójstwo chcąc uniknąć wychowania brzydkiej według niej córki ojciec Roberto- miły, uczynny, pracowity człowiek , zaginął w tajemniczych okolicznościach nie mogąc wychować córki śmierć- okrutna, bezwzględna, wykonuje co do niej należy Nie wymieniłam wszystkich bohaterów tylko tych najważniejszych co mają jakieś znaczenie w tej książce.</p> <h2>Kawałek tekstu na początek</h2> <p>Rozdział 1 ,,Maska" W małym i tajemniczym miasteczku ScreamTown żyła matka z 9-letnią córką Rebeką.Pewnego dnia gdy dziewczynka wybrała się na dwór by pobawić się z rówieśnikami. Jednak gdy wyszła nikogo nie zastała, zrobiło się nagle ciemno a z oddali było słychać tylko szelest liści i chłodny powiew wiatru. Rebeka szła w kierunku dziwnych odgłosów gdy nagle straciła grunt pod nogami i spadła w dół. Ni zauważyła nawet jak szybko się to stało..... To taka próbka jeśli się wam spodoba to świetnie. Aha i nie chcę słyszeć od was komentarzy typu interpunkcja, błędy językowe itp.</p>
Odpowiedź

KOMENTARZE (4)

chwilę temu

suika 2011-01-19 14:14:18

-88
koootek

Potwornie to wszystko niespojne.

Odpowiedz na ten komentarz

polonia 2010-12-31 13:21:33

+109
calor25
paulinkaxD
-87
koootek

"Pewnego dnia gdy dziewczynka wybrała się na dwór by pobawić się z rówieśnikam." ->[zdanie niedokończone. pewnego dnia wyszla by sie pobawić i co?]
"Jednak gdy wyszła nikogo nie zastała, zrobiło się nagle ciemno a z oddali było słychać tylko szelest liści i chłodny powiew wiatru." -> [brak interpunkcji]

"Aha i nie chcę słyszeć od was komentarzy typu interpunkcja, błędy językowe itp."
->komentarze tego typu są bardzo wartościowe dla kogoś, kto bierze się za pisanie. są źródłem porad. w końcu pisze sie po to żeby sie innym spodobało, a tekst w którym tak wiele jest podstawowych błedów nie musi się podobać. należy wtedy podkulic ogon i przyznać, że nie jest to doskonały tekst, poprawić błędy, popracować nad stylem, a w konsekwencji lepiej pisać. kłótnie nie mają najmniejszego celu, bo pewne braki są ewidentne. oczywiście dla każdego artysty własne wytwory są pozbawione skazy, ale jest to zdanie jak najbardziej subiektywne

"nie piszcie bo tracicie na to czas, a i tak nikogo to nie obchodzi tylko was" -> te wszystkie komentarze powinny najbardziej interesować autora tekstu, inni nie muszą sie przejmować. opublikowanie własnej twórczosci wiaże się z tym, że jest się gotowym do przyjecia krytyki i nie zbyt ładnie jest wyzywać potem ludzi

Odpowiedz na ten komentarz

skasowany 2011-01-22 21:17:08

-80
koootek

ja lubiłam pisać.. to jest dobre. :) tylko coś tam pomieszałaś xd

Odpowiedz na ten komentarz

TwojaLoffe 2011-03-17 21:21:05

-84
koootek

Ja uwielbiam pisać. Początek twojego opowiadania przypomina raczej wypracowanie ze szkoły a nie ciekawą opowieść.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.





Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek