Dojrzewamy.pl - portal młodych kobiet i nastolatków
Darmowe gry przegladarkowe

Zdajemy egzamin na prawo jazdy!

Wyzwanie, emocje, próba...Dla każdej osoby, która wchodzi w "prawną" dorosłość (18lat) przychodzi takie wyzwanie, jakim niewątpliwie jest egzamin na prawo jazdy.
To uzyskanie tego dokumentu pokazuje kto jest zdolny, a kto nie... ale chwila, czy aby na pewno?
To błędnie przekonanie potrafi uczynić z egzaminu prawdziwe piekło dla własnej samooceny, która jest tak ważna szczególnie dla ludzi, w których dopiero uderza powiew dorosłego życia. W moim przypadku nie było inaczej.
Wyolbrzymione oczekiwania i cały czas narastająca presja ze strony rodziny, przyjaciół i znajomych, a później również mediów, które dodatkowo podkręcały spirale presji (zmiany 2013/2016), skutkowały mocnym zaniżeniem wiary we własne umiejętności.Zmiana sposobu myślenia i... Tajemniczy "Sekretny Raport"Ta cała sytuacja skutkowała stopniowym popadaniem w otchłań depresji. Ratunek przyszedł niespodziewanie...
Dzieląc się swoimi odczuciami na jednym z popularnych forów, dostałem propozycje uczestniczenia w testowej wersji projektu o nazwie Project Exam™.
W całym projekcie chodziło o modelowanie, czyli wyciąganie sposobu myślenia jak i działania najlepszych, a następnie wciela w życie.
Podczas tego projektu zrozumiałem, że wszelkie ograniczenia są w mojej głowie i za sprawą "aktualizacji" jestem w stanie "nastroić" swój umysł na sukces.
Wzięcie odpowiedzialności za własne myśli i przekonania, daje niesamowitą moc, która daje możliwość zmiany sytuacji. Dziś... kilka miesięcy od tych wydarzeń wchodzi "Sekretny Raport" - czyli kwintesencja całego projektu.
Mam nadzieje, że każdy wyciągnie z tego krótkiego artykułu jakiś morał. Mi w głowie pojawiają się słowa Nelsona Mandeli, dlatego je przytoczę, jednocześnie kończąc ten artykuł.
"... Czytając literaturę otwierającą Ci umysł, zrozumiesz że niektóre z twoich przekonań były błędne."Autor: PanBroda