klaudiaamorki123

W serwisie od 5728 dni , ostatni raz 19 styczeń 2011

Moje pytania (12)

Wszystkie »

Dla widzów &am

bohaterów jest najłaniejszy?;)

W Rozrywka, 2011-01-01 12:22:09, 47 odp

Lubicie Kubę Wojewódzkiego?

:) Co o nim sądzicie...?:)

W Rozrywka, 2011-01-01 12:12:56, 4 odp

Kto zna taki zaje**** teksty żeby kogoś...

zgascić?;> Jakies wrzuty dobre?;> Tylko nieoklepne..?;>

W Ciekawostki, 2010-12-29 19:28:39, 5 odp

Moje odpowiedzi (78)

Wszystkie »

KTÓRA??? To jest mój dylemat stulecia :&am

W Ciuchy od mondrusia22, 2011-01-05 18:21:41, 169 odp

klaudiaamorki123 odpowiada:

jak dla mnie to psiorem jest zaje..:)

Jak myślicie przebić sobie język??

W Kolczyki od Michelle123, 2011-01-05 18:16:48, 42 odp

klaudiaamorki123 odpowiada:

to jest juz nie modne:D
I trzeba jeśc kaszki przez jaiś czas.:(
Nic specjalnego.:D

Czy będę miała szanse na pasek ?

W Szkoła od malinax33, 2011-01-05 18:14:56, 27 odp

klaudiaamorki123 odpowiada:

Chyba na czole maleńka :)
Nie bedziesz miała..:)
I nikt sie nie zlituje!
Masz czarno na białym 4,72 :)
a nie 4,75 :)