Zaloguj się✗ Zamknij
klaudiaamorki123
0 złotych żetonów na koncie
21 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (3)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
klaudiaamorki123
W serwisie od 5728 dni , ostatni raz 19 styczeń 2011
Moje pytania (12)
Wszystkie »
Dla widzów &am
bohaterów jest najłaniejszy?;)W Rozrywka, 2011-01-01 12:22:09, 47 odp
Lubicie Kubę Wojewódzkiego?
:) Co o nim sądzicie...?:)W Rozrywka, 2011-01-01 12:12:56, 4 odp
Kto zna taki zaje**** teksty żeby kogoś...
zgascić?;> Jakies wrzuty dobre?;> Tylko nieoklepne..?;>W Ciekawostki, 2010-12-29 19:28:39, 5 odp
Moje odpowiedzi (78)
Wszystkie »
KTÓRA??? To jest mój dylemat stulecia :&am
W Ciuchy od mondrusia22, 2011-01-05 18:21:41, 169 odp
klaudiaamorki123 odpowiada:
jak dla mnie to psiorem jest zaje..:)Jak myślicie przebić sobie język??
W Kolczyki od Michelle123, 2011-01-05 18:16:48, 42 odp
klaudiaamorki123 odpowiada:
to jest juz nie modne:DI trzeba jeśc kaszki przez jaiś czas.:(
Nic specjalnego.:D
Czy będę miała szanse na pasek ?
W Szkoła od malinax33, 2011-01-05 18:14:56, 27 odp
klaudiaamorki123 odpowiada:
Chyba na czole maleńka :)Nie bedziesz miała..:)
I nikt sie nie zlituje!
Masz czarno na białym 4,72 :)
a nie 4,75 :)