Marlox

W serwisie od 5612 dni , ostatni raz 11 kwiecień 2012

Najlepsze odpowiedzi (2)

Wszystkie »

lubicie czytać czy może oglądać horrory ?? :]

W Filmy od gosiaczek0596, 2011-03-26 22:54:03, 8 odp

Marlox odpowiada:

Czytanie jest lepsze bo sobie to wszystko wyobrażasz że jest kolo Cb i wgl. Czujesz sie jakby np. jakiś gościu z ksiązki stał koło Cb... wyobrażasz sobie że tam jesteś... Przynajmniej ja tak mam Xd Nawet kot cioci przypraiał mnie prawie o zawał w nocy jak zgasło światło <haha> a on jeszcze caly czarny jest :p

Moi rodzice nie lubią mojego chłopaka i...

W Pomocy od MaaDziaa454, 2011-03-20 05:04:02, 8 odp

Marlox odpowiada:

ja tak mam i ich olewam. porozmawiaj z nimi albo powiedz coś w stylu " jak wy ze sobą chodziliście to wasi rodzice wam zabraniali sie spotykać??!!" moze powiela ;p na mioch kol. pomoglo do ich starych dotarlo tylko do moich nie Xd ale jakoś idzie :D

Moje pytania (49)

Wszystkie »

Bo jest taka seria książek (nie wiem jak to...

nazwać) i 1 tom ma tytuł "Błękitnokrwiści". I tu następuje pytanie, a mianowicie czy ktoś wie jakim aniołem była Mimi Force ( i jaką nosił nazwe, bo jej brat był Abbadonem ale nie pamiętam jakim ona była). Z góry dzięki, daje naj.!!!!

W Książki, 2012-04-10 21:02:13, 1 odp

Bo chłopak mi napisał 3 wiersze i ja pomyślałam, ż...

e tez mu coś napiszę. I tu następuje pytanie czy wiersz się nadaje do pokazania mu. Oceńcie sami :] Miłość. Bo miłość to nie byle co. O miłość się dba, ją się szanuje. Ona nie przychodzi sama. Na nią trzeba zasłużyć. To ona daje nam radość, sęs życia. Poczucie bezpieczeństwa i wolności. Za to ją kochamy... Za to, że jest... Zawsze przy nas i zawsze dla nas. Mam nadzieję, że się podobało :D Prosiłabym o ocenę i jak jest coś źle to krytykę przyjmę ;] Z góry dzięki. (Daje naj.!!)

W Pomocy, 2012-04-05 00:53:14, 4 odp

Jeżeli ma się pirackiego Windowsa to dostawca...

internetu może monitorować co robię ? Chodzi mi o te aferę z ACTA, mają sprawdzać co robimy itp. To oni mogą to robić tylko na legalnych ?Chyba wiecie o co mi chodzi, nie wiem za bardzo czy to dobrze napisałam ale mam nadzieje że się domyślacie.

W Ciekawostki, 2012-01-23 12:45:14, 4 odp

Moje odpowiedzi (96)

Wszystkie »

Bo chłopak mi napisał 3 wiersze i ja pomyślałam, ż...

W Pomocy od Marlox, 2012-04-05 11:43:30, 4 odp

Marlox odpowiada:

Sama, sama :D Sorki za ten "sęs" ale pisałam to na szybko i nie zauważyłam :] (zdarza mi sie czasem :D)

chłopak zapytał mnie jak mam go podpisanego na...

W Pomocy od tikitik, 2012-04-05 00:42:55, 6 odp

Marlox odpowiada:

On cie kocha tylko chce po prostu wiedzieć jak go zapisałaś. Ciekawy jest :P

Mam 14 lat . mój chłopak, z którym jestem 4...

W Seks od Crazylady13, 2012-01-23 12:55:11, 16 odp

Marlox odpowiada:

Powiedz mu to prosto z mostu :Sorki, ale nie jestem gotowa. Jeżeli on cie kocha to to zrozumie a jeżeli przez to że nie chcesz z nim tego zrobić i zerwie z Tb ale się pokłócicie tylko to znaczy że jemu tylko na tym zależało. Po prostu nie będzie Cb wart ;] Wątpie żeby go interesowało czy jest to nielegalne skoro sie Cb pytał czy z nim to zrobisz. Stosunek odbywa sie z osobą którą sie kocha na prawdę i jest to dopełnienie miłości, przykładem są ludzie którzy robią to dopiero po ślubie. A po za tym chyba lepiej mu powiedzieć co myślisz że nie chcesz i wgl. niż do końca życia być wyzywanym od pań lekkich obyczajów.

Fajne (18)

Wszystkie »

Co to jest "kocenie" ( w 1 klasie gim.) I jak...

wyglądało wasze ?

W Szkoła od Marlox, 2011-09-10 12:28:12, 14 odp

Ludzie potrzebuje pomocy!! Mam 13 lat a waże...

67kg!! musze jakoś schudnąć do minimum 45-50kg. Ale te diety z neta albo są kiczowate i nic nie dają albo trzeba placić za jakąs wysyłke. Macie jakieś swoje diety albo ogólnie sprawdzone ? Starajcie sie dawać mi takie po których nie bende miała sraczki co 5minut. ;D Daje ++++ i naj.!!

W Zdrowie od Marlox, 2011-08-25 00:11:35, 6 odp

hej... mam problem i mam nadzieję że są na tym...

portalu jakieś miłe osóbki które mi pomogą... a więc tak... chodzi o to że mam 17 lat... w podstawówce i trochę też w gimnazjum inni bardzo mi dokuczali psychicznie... nawet wtedy nie miałem takiego prawdziwego przyjaciela... i to teraz przeniosło się na liceum... boję się do innych odezwać... i przez to inni mają mnie za gbura... i często się ze mnie śmieją co bym nie zrobił... dobija mnie tez fakt że przez tą przeszłość boję się podejść do dziewczyn i zagadać... bo wiem że gdybym miał dziewczynę to by mi to pomogło ale nie umiem się przemóc przez szkolnych cwaniaczków którzy teraz pewnie sobie normalnie żyją... ucierpiała też na tym moja pewność siebie... bo może i jestem miły, kulturalny, szanuję dziewczyny, jestem dżentelmenem to co z tego skoro one pewnie zamiast mnie wybiorą lalusiów... pakerów... dresów... itp. i nie wiem jak sie pozbyć tej traumy z dzieciństwa... wiecie może jak mam to zrobić? Bardzo was proszę o pomoc.

W Pomocy od CeBool, 2011-08-25 00:03:28, 14 odp

O MNIE

Fajni chłopcy i śmieszne pytania a co innego niby?? <33 ;**

GALERIE (4)