derrapes

1 złotych żetonów na koncie

937 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (493)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

derrapes

W serwisie od 4949 dni , ostatni raz 24 marzec 2019

Najlepsze odpowiedzi (18)

Wszystkie »

mam spory fundusz i nie wiem na co go przeznaczyć? cho...

W Ciekawostki od davajdavaj, 2013-10-28 08:30:50, 3 odp

derrapes odpowiada:

ogólnie jest zasada- chcesz dużo zarobić musisz zaryzykować, chcesz mieć pewną kasę to też zarobisz znacznie mniej. Nie ma czegoś takiego jak zarobienie szybko, dużo i bez ryzyka- takie rzeczy proponował Amber Gold ;p

Mam marzenie: chcę podróżować. Umiem na...

W Szkoła od marotka1998, 2013-10-05 18:20:04, 4 odp

derrapes odpowiada:

Jest coś takiego jak stypendium prezydenta miasta za wyniki w nauce. Dodatkowo udzielać korepetycji z przedmiotu jakiego potrafisz (za mniejszą kwotę ale możliwe, że ktoś się znajdzie).

Podróżowanie nie jest wcale takie drogie. Bilety lotnicze są dosyć tanie i myślę, że te 100 zł za bilety mogłabyś uzbierać. Dodatkowo zawsze możesz korzystać z czegoś takiego jak hostele itp. Pytanie tylko czy nie będziesz się bała jechać na takie zagraniczne wyprawy?

Od 3 dni nie dochodzą do mnie sms... Próbowałam wysy...

W Telefony od Nemoo18, 2013-08-31 18:39:59, 3 odp

derrapes odpowiada:

Jeśli aktualizowałaś Androida to właśnie różne tego typu "cyrki" dzieją się wtedy. O nie dochodzeniu SMS nie słyszałem ale wiem, że często wariują ustawienia- np. wycisza się, zmieniają się dźwięki, włączają się samoistnie aplikacje, wiesza się podczas rozmowy i wiele innych ciekawych zjawisk. Ta aktualizacja na Androida jest felerna i osoby które mają taki telefon właśnie po aktualizacji mają problemy (3/4 osoby, które znam właśnie tak mają).

Najlepiej jak sprawdzisz ustawienia swojego telefonu z inną osobą, która ma podobny telefon i do której dochodzą SMS. Dodatkowo możesz spróbować przywrócić ustawienia fabryczne. Pójdź także do salonu Twojego operatora i przedstaw Twój problem.

Pozdrawiam

Moje pytania (73)

Wszystkie »

Nowa szata graficzna Serwisu. Podoba się? :)

Zanim coś napiszecie "odświeżcie stronę" dzięki skrótowy CTRL + F5 Dzisiaj ok. 1 w nocy wprowadziliśmy nową szatę graficzną. Jak oceniacie nowy wygląd? Struktura strony się nie zmieniła także w większości wszystko jest tam gdzie było. Macie jakieś uwagi odnośnie obecnej strony graficznej Serwisu? :) Piszcie co nie działa, źle się wyświetla itp. Postaramy się to poprawić.

W Ciekawostki, 2013-10-04 13:16:49, 115 odp

test pytania

W Paznokcie, 2013-10-04 00:18:04, Dodaj odpowiedź

Jaki kompaktowy, cyfrowy aparat fotograficzny z...

wyświetlaczem polecicie? Musi być mały, kieszonkowy. Chodzi o to by można było w miarę porządny sposób robić zdjęcia w podróży. Kwota do 400 zł

W Fotografia, 2013-10-01 21:38:03, 3 odp

Moje odpowiedzi (405)

Wszystkie »

Czego potrzebuje chlopak na studniowke?

W Moda od mattle95, 2014-01-07 20:58:02, 4 odp

derrapes odpowiada:

Prezerwatywy ;-)

Jakie życzenia świąteczne mogę złożyć...

W Szkoła od blackforeststories, 2013-12-19 19:12:14, 4 odp

derrapes odpowiada:

Rodzinnych świąt oraz Szampańskiego Nowego Roku :)

Allegro , przelew o co chodzi ?

W Kultura od ~mhjggj, 2013-12-08 18:38:06, 2 odp

derrapes odpowiada:

Możesz zapłacić poprzez Serwis PayU (przelew internetowy) lub dokonać przeelwu na wskazane konto we wiadomości od sprzedawcy. Osobiście proponuję Tobie pierwsze rozwiązanie- PayU.

Fajne (69)

Wszystkie »

Mam dosyć, mam ciągłe wyrzuty sumienia. Mam 20...

lat, studiuję na uniwersytecie, dostałam się z wysokiego miejsca. Miałam na maturze prawie ze wszystkich przedmiotów 80% albo więcej. Moja matka stwierdziła, że moje studia są do niczego, bo ona skończyła medycynę, wyląduję na bezrobociu, a w ogóle moja matura jest nic nie warta, bo ona zdawała trudniejszą. Kiedy opowiadam o tym, co mam na wykładach, lekceważy mnie, bo uważa studia historyczne za stratę czasu i debilizm. Jakby tego było mało, miała miejsce taka sytuacja, w mojej klasie miałam koleżankę i kolegę, wspaniali ludzie, rewelacyjni z biologii, oboje zdawli na medycynę. Przez całe liceum nie zwracali na siebie uwagi, w III klasie zakochali się w sobie, zaczęli chodzić, to było szczere, byli w porządku. Pracowali ciężko, on miał 100 %, jej zabrakło 3 i się nie dostała. Moja matka na to: ja myślę, że jej zaszkodził romans z nim. Ja na to: to dlaczego nie zaszkodził jemu, skoro był zaangażowany w to samo. Ona na to coś, co mnie wyprowadziło z równowagi: Aaaa (uśmiechnęła się ironicznie), zawsze męska płeć ma przewagę, bawi się kobietami, im romanse nie szkodzą, a kobietom zawsze. Takie licealne miłości to bzdura, związki powinni tworzyć ludzie, którzy zaraz chcą wziąć ślub i mieć zaraz dzieci.
Znienawidziłam wtedy całą ludzkość-mężczyzn za to, że wykorzystują kobiety, a kobiety za to, że są idiotkami i dają się wykorzystywać. Poczułam się wtedy jak w więzieniu, że należę do płci, która łatwo może zostać ogłupiona, a to nie moja wina, bo nie miałam wpływu na moją płeć. Wściekłam się. Nie było jednak tak źle, bo nigdy nie miałam chłopaka i nigdy mnie oni nie interesowali. Nagle na studiach autentycznie się zakochałam, i to bynajmniej nie w pustogłowym chłopcu, on ma szerokie zainteresowania, podobne do moich, lubię z nim rozmawiać, on chyba ze mną też, coś nas do siebie ciągnie, ale mam ogromny żal, bo nie planuję ślubu, czuję, że chciałabym z nim chodzić, ale wtedy miałabym poczucie winy, bałabym się ogłupienia, manipulacji. Z drugiej strony wiem, że przecież automatycznie mi wiedza z głowy nie wyparuje. Podświadomie mam żal do matki, bo nie mogę zacząć z nim chodzić, bo miałabym jeszcze większe wyrzuty sumienia, ale mam też żal do siebie, bo się zakochałam, czemu mnie to spotkało? Dodam, że z nauką radzę sobie znakomicie, ale matka i tak lekceważy mój kierunek, twierdzi, że to studia dla nierobów, a sama dat nie potrafi zapamiętać, ja z tym problemów nie miałam. Poradźcie coś bo oszaleję, boję się tego uczucia, ale chciałabym przeżyć pierwszą miłość, jeszcze bez ślubu i dzieci, czy to złe?

W Pomocy od ~Załamana1138, 2013-11-16 22:46:39, 9 odp

[ZMIANY NA SERWISIE] Grafika- Wasze opinie


Zastanawiamy się nad zmianami na Serwisie a przede wszystkim szaty graficznej.

Chcielibyśmy poznać Wasze zdanie na ten temat. Czy szata graficzna wymaga "odświeżenia"? Czy układ strony pod kierunkiem funkcjonalnym jak i wizualnym jest OK czy chcielibyście coś zmienić?

Jeśli jest coś co chciałbyś zmienić w tym kierunku to czekamy na informację. Masz szansę wpłynąć na Serwis ;-)

W Ciekawostki od derrapes, 2013-05-12 07:33:45, 88 odp

[KONKURS] „Gdzie nogi poniosą”- Nagrody VANS

Wakacje już „tuż tuż” dlatego mamy dla Was Konkurs właśnie o tematyce wakacyjnej.

Konkurs będzie polegać na „opisaniu” swoich wymarzonych wakacji. Warunek jest taki, że praca nie może się składać tylko z samego tekstu. Można łączyć wszelkie dostępne opcje, np. tworzyć prace multimedialno- tekstowe, video-tekstowe oraz wszelakie inne kompozycje mieszane. Można także stworzyć filmik Video, stworzyć ciekawe opracowanie graficzne ze zdjęciami- możliwości jest sporo. Macie spore pole manewru także liczy się ilość włożonej pracy, kreatywność oraz pomysłowość. Im bardziej złożona praca tym szanse na zwycięstwo większe.

WARUNKI:
- Prace oraz ich fragmenty nie mogą być nigdzie publikowane do czasu rozstrzygnięcia Konkursu.
- O przyznaniu nagród jak i zwycięstwie decyduje Administracja Serwisu oraz ich decyzja jest ostateczna.
- W Konkursie mogą brać udział tylko zarejestrowani Użytkownicy Serwisu dojrzewamy.pl

FORMA ZGŁOSZENIA DO KONKURSU:
- Pracę należy wysłać na e-mail: [email protected]
Na pracach (multimedialnych, graficznych itp.) powinien być widocznie umieszczony Nick z Serwisu osoby biorącej udział w Konkursie oraz nazwa Serwisu: dojrzewamy.pl
-Każdy Użytkownik ma możliwość zgłoszenia do Konkursu tylko jednej pracy konkursowej.

NAGRODY:
Sponsorem nagród w Konkursie jest firma eastend.pl

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony http://www.eastend.pl/
i polubienia fanpage’a sklepu https://www.facebook.com/eastendpl


I miejsce
- dowolnie wybrane (damskie lub męskie) buty marki VANS ze sklepu internetowego
II miejsce
- dowolnie wybrana (damska lub męska) koszulka marki VANS ze sklepu internetowego
III miejsce
- dowolnie wybrane (damskie lub męskie) okulary marki VANS ze sklepu internetowego

Wyniki poprzedniego Konkursu znajdziecie:


TERMIN
-Konkurs trwa od 09.05.2013 do 28.06.2013 do godz. 23.59 Prace przesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę przy wyborze zwycięzcy Konkursu. Ogłoszenie zwycięzców do 14 dni po zakończeniu Konkursu.
- Użytkownik, który złamie powyższe "Warunku Konkursu", a szczególnie zapis dotyczący autorstwa danego projektu lub tekstu, zostanie usunięty z Konkursu oraz mogą wobec niego zostać wyciągnięte dodatkowe konsekwencje z blokadą konta włącznie.

W sprawach spornych nieuregulowanych powyższymi "zasadami konkursowymi" decyzję podejmuje Administracja Serwisu dojrzewamy.pl
Jeśli macie jakieś pytania dot. tego Konkursu proszę abyście pisali tutaj w poście
Powodzenia!

W Zabawy i konkursy od derrapes, 2013-05-09 18:36:44, 18 odp

O MNIE

Wszelkie naruszenia jak i pomysły proszę kierować na PW
Jeśli nie odpowiadam to zapytaj ponownie- może po prostu Twoją wiadomość przeoczyłem ?
=======================
Chcesz zostać moderatorem?
Warunki:
- min 60 dni na Serwisie
- nieskazitelna opinia
- mądre i unikatowe odpowiedzi na problemy innych Użytkowników
- wolny czas, energia oraz zaangażowanie obowiązkowo ;]
Napisz kilka słów o sobie, co robisz w wolnym czasie oraz dlaczego chcesz zostać Moderatorem. Taką wiadomość wyślij pod adres e-mail: [email protected]
Zamieść koniecznie swój nick z Serwisu.
Odpowiemy tylko na najciekawsze i najbardziej atrakcyjne zgłoszenia.
=======================
Chcesz usunąć pytanie?
skorzystaj z opcji "zgłoś"
=======================
Chcesz zablokować konto?
Opcja taka udostępniona jest w Ustawieniach. Pamiętaj, konto nie jest usuwane lecz jest blokowane abyś w przyszłości mogła spokojnie wrócić na obecny profil. Wystarczy, że wejdziesz w Ustawienia oraz w odpowiednim polu "Zgłoszenie blokady konta" podasz powód blokady oraz wyślesz zgłoszenie. Pozostaje wtedy czekać na rozpatrzenie. Pamiętaj o argumencie. Argumenty "bo tak" będą rozpatrywane negatywnie.
=======================

KOMENTARZE (47)

Wszystkie »

Takatamsobie pisze do derrapes :

Dziękuje bardzo mi pan pomógł;d

2013-08-09 18:13:07

paula25014 pisze do derrapes :

Chciałam się zapytać kiedy będą wyniki konkursu "Gdzie nogi poniosą" już minęło 2 tygodnie :)?

2013-07-14 09:20:16 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

derrapes pisze:

wyniki od 15 dni są dostępne pod adresem Konkursu: http://dojrzewamy.pl/pyt/560951/konkurs-gdzie-nogi-poniosa--nagrody-vans

2013-07-14 10:22:16
huehuehue5 pisze do derrapes :

Witam. Czemu do stylisty można napisać dopiero o 200 pkt? Nie rozumiem tego. Chciałam się jej coś zapytać i nie mogę? I co to jest za serwis gdzie nie można napisać?

2013-05-05 15:02:47 , 2 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

derrapes pisze:

aby napisac do stylisty trzeba wykazać się określoną aktywnością na Serwisie potwierdzoną punktami

2013-05-05 18:17:36

huehuehue5 pisze:

No ale jeśli koniecznie musze napisać to co? mam się ugryźć w język czy jak?

2013-05-05 21:09:40

GALERIE (8)

ubezpieczenie szkolne