guma123

W serwisie od 5710 dni , ostatni raz 07 marzec 2011

Moje odpowiedzi (70)

Wszystkie »

Ładnie by mi było w włosach do ramion.?

W Ocena wyglądu od IOtoJa55, 2011-02-28 09:17:14, 60 odp

guma123 odpowiada:

ok włosy debest xDeeeee........

Które zdj najlepsze?

W Czy ładnie wyglądam? od adorebelle, 2011-02-28 09:14:41, 115 odp

guma123 odpowiada:

4 łał normalnie jak dziewczyny w szł ciał :D

Które zdjęcie dodać na nk ?.

W Ocena wyglądu od koniczynka, 2011-02-28 09:11:43, 108 odp

guma123 odpowiada:

1 i ostatnie bosko

Fajne (1)

Wszystkie »

Jak dogadać się z rodzicami.

W Rodzina od burdzip, 2010-12-13 12:53:39, 2 odp

KOMENTARZE (15)

Wszystkie »

Agentka pisze do guma123 :

kochasz? ty wiesz wgl co to słowo oznacza? Bo zdaje mi sie,że nie jeśli piszesz tak do każdej dziewczyny. PALANCIE

2011-04-24 23:46:15

guma123 pisze do Agentka :

kocham cie laska

2011-01-20 11:20:59

guma123 pisze do Mosiaa1255 :

kocham cie laska

2011-01-20 11:19:26 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

guma123 pisze:

kocham cie

2011-01-20 11:19:38