Zaloguj się✗ Zamknij
guma123
0 złotych żetonów na koncie
274 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (0)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
guma123
W serwisie od 5710 dni , ostatni raz 07 marzec 2011
Moje odpowiedzi (70)
Wszystkie »
Ładnie by mi było w włosach do ramion.?
W Ocena wyglądu od IOtoJa55, 2011-02-28 09:17:14, 60 odp
guma123 odpowiada:
ok włosy debest xDeeeee........Które zdj najlepsze?
W Czy ładnie wyglądam? od adorebelle, 2011-02-28 09:14:41, 115 odp
guma123 odpowiada:
4 łał normalnie jak dziewczyny w szł ciał :DKtóre zdjęcie dodać na nk ?.
W Ocena wyglądu od koniczynka, 2011-02-28 09:11:43, 108 odp
guma123 odpowiada:
1 i ostatnie bosko