fenomenalnyyy36

0 złotych żetonów na koncie

515 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (11)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

fenomenalnyyy36

W serwisie od 5713 dni , ostatni raz 20 czerwiec 2016

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

chciałbym żebyście ocenili mój tekst: spędzony ...

W Muzyka od Szary95, 2011-06-02 22:33:19, 7 odp

fenomenalnyyy36 odpowiada:

Według mnie to jest słabe , dlatego że nie piszesz o jakimś 1 konkretnym temacie , tylko piszesz najpierw coś o dziewczynie ,ziomkach , że piszesz już 20 teksty miesięcy. Jedynie to co mi podchodzi to końcówka od "ja już jako dziecko przesiąknąłem dźwiękiem " bo tu już nawiązujesz z grubsza do 1 tematu , a nie jak na początku z 1 tematu robisz 5.
To jest tylko moje zdanie na ten temat... możesz to olać albo skorzystać z rady ;)

Moje pytania (53)

Wszystkie »

które lepsze?

W Buty, 2015-04-21 08:31:13, 11 odp

Mam dylemat na którą się zdecydować

W Ciuchy, 2014-09-27 08:18:40, 12 odp

Które wybrać ?

W Buty, 2013-11-13 10:03:22, 13 odp

Moje odpowiedzi (272)

Wszystkie »

Którą wybrać ???

W Ciuchy od fenomenalnyyy36, 2013-03-24 20:12:34, 19 odp

fenomenalnyyy36 odpowiada:

@positiv
słabe? słaby to ty z polskiego jestes skoro nie potrafisz przeczytac ze zrozumieniem , pytanie brzmiało która wybrac? a nie co sadzisz o bluzach? Wiec albo oddajesz na ktoras glos ewentualnie mozesz napisac ktora sie podoba , a jesli Ci zadna nie odpowiada to zachowaj to sobie.

Mam zamiar napisać podanie na studiach o zmiane...

W Szkoła od fenomenalnyyy36, 2013-02-05 11:19:21, 3 odp

fenomenalnyyy36 odpowiada:

@RandomThe1st prawdziwy powod to towarzystwo, w mojje obecnej grupie jest "drętwo" nie żadnych spoko osób, natomiast w drugiej grupie są spoko ludzie i mimo ze sa w innej grupie niz moja to lepiej sie dogaduje z nimi niz z moja grupa

Którą wybrać ?

W Ciuchy od fenomenalnyyy36, 2013-01-28 21:43:25, 16 odp

fenomenalnyyy36 odpowiada:

@Antonio nie rozumiem twojej opinii, pytanie dotyczyło którą wybrać, a jeśli żadna z nich nie podoba Ci się to poprostu zachowaj opinie dla siebie, no chyba że jesteś gimbem to zrozumiem ze bez hejtowania żyć nie mozesz tyle w temacie.

Fajne (2)

Wszystkie »

Które najlepsze ?

W Buty od fenomenalnyyy36, 2012-07-19 18:23:47, 18 odp

Jak się ubrać na połowinki?

W Ciuchy od fenomenalnyyy36, 2010-11-09 15:32:39, 4 odp

O MNIE

Jestem realistą i wiem, że nie ma łatwo,
moje znajomości zaprowadzą co najwyżyje na dno.

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

magda3189 pisze do fenomenalnyyy36 :

wiem świetna taka sesyjka mmm xdd :)

2012-04-11 19:33:54 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

fenomenalnyyy36 pisze:

bez dwóch zdań ;)

2012-04-11 20:30:11

GALERIE (24)