Magdalena13275

W serwisie od 5706 dni , ostatni raz 17 luty 2013

Moje odpowiedzi (35)

Wszystkie »

Mam problem..otóż jestem w związku na...

W Pomocy od motylek000, 2012-12-21 22:27:10, 3 odp

Magdalena13275 odpowiada:

450 km to dosyć spora odległość, i zapewne nie widujecie się za często. On może Cię tam zdradzać i wgl. a Ty nawet o tym nie wiesz. Zastanów się , czy jest sens taki związek ciągnąć dalej, bo jak sama piszesz "ostatnio coś się zepsuło"- może on ma coś na sumieniu? Zapytaj go , czy coś przed Tobą ukrywa ;) (ta poprzednia odpowiedź jest moja ,tylko zapomniałam się zalogować ;) )

Mam 12 lat i zrobilam to 2 dni temu z moim...

W Seks od Miśka1978, 2012-11-21 17:57:29, 21 odp

Magdalena13275 odpowiada:

Brawo za odpowiedzialność.. Przecież w tym wieku to nie dość ,że jest nie stosowne, to jeszcze niedozwolone.. Ile twój chłopak ma lat.. Jeżeli będziesz w ciąży (chociaż nie życzę , bo w takim wieku ,to żadna przyjemność) ,to twój chłopak może źle skończyć.. w zależności ile ma lat , poprawczak lub więzienie o.O W twoim wieku się jeszcze o takich rzeczach nie gada, a co już dopiero robi -.-'

czy warto jest zostać konsultantka oriflame.?

W Ciekawostki od amorii3, 2012-10-20 20:36:33, 2 odp

Magdalena13275 odpowiada:

Ceny próbek są między 0,90zł a 2zł, katalogi zależy gdzie kupujesz, jak przy zamówieniu dopisujesz to 2 zł/szt. a jak w biurze regionalnym( tam gdzie odbierasz zamówienie) to 0,60zł/szt. ;) za zamówienie płacisz 8 zł tylko wtedy gdy nie masz 80 pkt. Kosmetyki są bardzo dobre , bo sama je stosuję, perfumy także i długo utrzymuje się ich zapach ;) Raz na 3 katalogi masz prezent (jeżeli miałaś przez te katalogi zamówienia za min. 80pkt) są nimi np. perfumy lub kosmetyki, czasami są gadżety np. prostownica, mp3 itp.( jeżeli miałaś min. 120 pkt przez te katalogi to możesz sobie zamówić jakiś produkt 90% taniej ) A po drugie kosmetyki masz 20%taniej niż w katalogu ;)
Więc szczerze polecam być konsultantką
Magdalena13275