Zaloguj się✗ Zamknij
szadmincia17
0 złotych żetonów na koncie
637 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (23)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
szadmincia17
W serwisie od 5704 dni , ostatni raz 19 czerwiec 2013
Moje pytania (34)
Wszystkie »
ostatni raz okres miałam 15 wrzesnia i do tej...
pory nie miałam/ dlaczegoW Zdrowie, 2011-12-04 15:06:53, 5 odp
zepsuł mi sie internet w komórce;/;/co mam...
zrobic??? nie moge przez to wejsc na ggW Telefony, 2011-07-24 16:47:35, 3 odp
Zakochalam sie w chlopaku który ma dziewczyne,wczesnie...
j mi mówił ze szuka pretekstu żeby z nia zerwąc..wczoraj z nim baardzo długo pisalam i to nie tak jak zwykli znajomi..nie wiem co mam robic pomozcie??W Miłość, 2011-03-06 10:55:07, 2 odp
Moje odpowiedzi (319)
Wszystkie »
Czy w liceum będzie lepiej niż w gimnazjum?
W Szkoła od windowsdown123, 2012-10-16 17:13:50, 9 odp
szadmincia17 odpowiada:
Ja jak szłam do liceum to myslałam ze bede miala fajniejsza klase a jestem w dombrym liceum. Chlopaki w 1 klasie LO zachowuja sie jak dzieci,przynjamnije w mojej klasie. Ludzie ogolnie sa jednak milsi,dojrzalsi i w ogole ale nie zawsze. Bedzie lepiej na pewno niz w gimnazjum tyle ic powiem :D w liceum zawiera sie przyjaźnie i nawet miłości na całe lata wiec to juz inna bajka:DCzy 3 piwa to dużo ? chodzi mi czy sie moge upić?
W Ciekawostki od gervinho999999999, 2012-01-02 09:25:41, 22 odp
szadmincia17 odpowiada:
ja rzygalam po 4 piwach wiec wiesz,kazdy ma inny organizm;DLudzie , czy mam grube nogi ? ; <
W Ocena wyglądu od branzoletkaxd, 2012-01-02 09:24:29, 41 odp
szadmincia17 odpowiada:
moim zdaniem tak..