Kajda15

W serwisie od 5708 dni , ostatni raz 13 marzec 2011

Moje pytania (11)

Wszystkie »

(+) Moglibyście mi pomóc od dawna szukam w...

internecie bluzy z uszami ale z wzorem zebry niestety na tej stronie co miała sie pojawić nadal jej nie ma ja już chyba wszędzie przeryłam to co się dało.. wiecie gdzie można dostać taką bluzę ? z góry dziękuję ; D

W Ciuchy, 2011-01-21 12:43:08, 1 odp

Takie o z nudów ^ ^

W Hobby, 2010-12-02 16:44:06, 7 odp

Moje odpowiedzi (128)

Wszystkie »

Chodziliście kiedyś z chłopakiem lub dziewczyną z...

W Miłość od blondiigirl, 2011-02-08 20:08:08, 7 odp

Kajda15 odpowiada:

Osobiście nie chodziłam z chłopakiem z klasy ma to kilka minusów, typu jesteście w klasie oby dwoje jesteście szczęśliwi na początku ale po kilku tygodniach dziewczynom, lub chłopakom ale bardziej dziewczynom to zacznie przeszkadzać.. zaczynają zmyślać na temat dziewczyny i idą do jej chłopaka nawciskać mu kitu. Jeszcze jednym minusem takiego związku w klasie jest to, że kiedy ze sobą zerwiecie nie będziecie na siebie patrzeć ani rozmawiać tak jak przed decyzją chodzenia ze sobą. A poza tym co za dużo to nie zdrowo, trzeba też czasami móc odpocząć od siebie codziennie widzenie nie wywołuje takiej radości jak widzisz np po kilku dniach, tygodniach,miesiącach kiedy widzisz tą drugą połówkę to masz takie motylki w brzuchu i czekasz później następnego spotkania z niecierpliwością a nie tak jak w szkole.. nawet buzi nie możesz dać przy wszystkich bo zaraz będą robić głupie miny i będzie słychać wszędzie blee.. xd no to na tyle przepraszam ale ja w takich związkach nie widzę zbytnio przyszłości zazwyczaj się trzymają 2 tyg. misiąc ale jezeli jesteś w tym związku sama/ sam i długo już jesteście ze sobą to gratuluję ; ) pozdrawiam

Złe samopoczucie w ciąży No więc w nocy...

W Ciąża od skasowany, 2011-02-06 23:20:17, 20 odp

Kajda15 odpowiada:

Powodzenia ! ; D
trzymam kciuki ; )

&a

W Pocałunki od Akukux3, 2011-01-24 16:09:31, 121 odp

Kajda15 odpowiada:

pewnie że nie ; d
przecież chłopacy zamykają oczy tak samo jak dziewczyny ; D
to już jest odruchowe a poza tym tak sie faaajnie odpływa xD
reszta mówi dobrze ^ ^

Fajne (4)

Wszystkie »

Kto z was lubi Rocka ;]?

W Muzyka od RNR91, 2010-12-08 16:27:35, 29 odp

Co myślicie o tych kolczykach ?

W Kolczyki od jumptothesky, 2010-11-21 14:45:09, 224 odp

Czy się już całowałeś ? ; *

W Miłość od Korcia889, 2010-11-19 12:17:24, 88 odp

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

Kajda15 pisze do emotionlessly :

Misiaaaa xD ; *
haha gdzie masz Kabaczka xd ?

2010-11-18 16:39:36

GALERIE (2)

PRZYJACIELE (13)