TomcioRomcio Tomasz

W serwisie od 5000 dni , ostatni raz 03 grudzień 2017

Najlepsze odpowiedzi (20)

Wszystkie »

jak ukryć erekcję?

W Ciekawostki od Kajetan14, 2015-02-06 00:44:24, 15 odp

TomcioRomcio odpowiada:

Ja czasem mam wzwód, gdy chce mi się bardzo spać, np. rano po nocnym balowaniu. Oczy mi się zamykają, już prawie zasypiam, a mój penis właśnie się "budzi".
Przez te wzwody, unikam zakładania bokserek z luźnymi nogawkami, bo czasem siusiak wychodzi przez nogawkę.
Poza tym zauważyłem, że dziewczyny czasem patrzą mi się w krocze (bez względu na to czy penis jest w wzwodzie czy nie). Zwłaszcza, gdy mam na sobie tylko kąpielówki. Może tylko te części ciała (zasłonięte kawałkiem materiału) są według nich w moim wyglądzie cenne uwagi, a może tak je intryguje, to co zakryte... Czasem trudno zrozumieć kobiety.

Czy to normalne u dotosłego mężczyzny/?

W Szkoła od elenita123123123, 2013-08-18 19:14:45, 9 odp

TomcioRomcio odpowiada:

Jeśli jesteś śliczną dziewczyną i miałaś na sobie ubranie podkreślające kształty Twojego ciała, to reakcja Wu-eFisty na Twój wygląd mogła być właśnie taka. Częściej jednak zdarza się to nastoletnim chłopakom.

czy jezeli moj dziadek i jego przodkowie byli...

W Ciekawostki od skasowany, 2012-06-17 21:41:27, 5 odp

TomcioRomcio odpowiada:

Zgodnie z polskim prawem nie możesz być pozbawiony obywatelstwa polskiego, jeśli sam się go nie zrzekniesz (albo {prawdopodobnie} jeśli masz poniżej 16 lat - nie zrzekną się go Twoi oboje rodzice).
Jak to wygląda z punktu widzenia niemieckiego prawa, tego nie wiem. Może być bowiem tak, że aby uzyskać obywatelstwo niemieckie, będziesz musiał zrzec się polskiego. Tego się musisz dowiedzieć (np. z niemieckiej ustawy o obywatelstwie).
Za wiele Ci więc nie pomogłem.
Jednego jestem pewny, że polskie prawo nie zabrania obywatelom polskim posiadania innego obywatelstwa. A więc aby zostać lub pozostać obywatelem polskim nie trzeba wyrzec się obywatelstwa innego państwa. (Obywatel polski mający też obywatelstwo innego kraju, nie może jednak powoływać się przed polskimi organami (urzędami) na to drugie obywatelstwo. Mając więc podwójne obywatelstwo, przed polskie władze będziesz traktowany jak każdy inny obywatel polski.

Moje pytania (2)

Wszystkie »

Duże sutki u chłopaka. Moje sutki

są bardzo duże. Mają trochę ponad 3 cm średnicy. Nigdy nie widziałem, by jakiś chłopak czy mężczyzna miał tak duże otoczki. Trochę się z tego powodu wstydzę zdejmować koszulkę. Raz, gdy się przebierałem w szatni obok sali gimnastycznej chłopak z równoległej klasy, z którą mamy w-ł, powiedział głośno, że mam sutki jak kobieta. Zdenerwowało mnie to bardzo i zawstydziło, ale chyba miał rację. Na wf'ie czasem muszę zdejmować koszulkę, gdy gramy w halówkę (piłkę nożną na hali sportowej). {Z naszą ...

W Ocena wyglądu, 2011-07-12 19:56:29, 34 odp

Penis - ładna czy brzydka część męskiego /...

chłopięcego ciała? Pytanie adresowane jest przede wszystkim do dziewczyn (do chłopaków też). jeśli jesteś dziewczyną, napisz ile masz lat. Jest to o tyle istotne, że w miarę upływu lat, może zmieniać się sposób postrzegania tej części męskiego ciała. Uwaga! Pytanie nie jest zachętą do wchodzenia na strony pornograficzne czy erotyczne. Na postawione przeze mnie pytanie, odpowiedz na podstawie twoich dotychczasowych obserwacji (Każda dziewczyna na pewno widziała penisa, choćby u młodego chłopc...

W Ocena wyglądu, 2011-05-29 16:50:09, 21 odp

Moje odpowiedzi (242)

Wszystkie »

Mam straszne lęki ostatnimi czasy, są nie do...

W Szkoła od Recoveryx, 2017-12-03 23:03:03, 2 odp

TomcioRomcio odpowiada:

Studia są z zasady trudne, albo nawet bardzo trudne. Trzeba poświęcać sporo czasu na naukę (zazwyczaj więcej niż w liceum). Na studiach raczej mamy do czynienia ze specjalistyczną wiedzą w danej dziedzinie. Jeśli nie pasjonujesz się dziedziną wiedzy, której dotyczą studia, może Ci być bardzo trudno takie studia skończyć. To oczywiście zależy też od rangi uczelni (albo nawet bardziej od poziomu wymagań; choć ten prestiż szkoły wyższej wiąże się właśnie często z niełatwymi wymaganiami: ogrom wiedzy, wysoki prób punktów do zdobycia aby zaliczyć egzamin na pozytywną ocenę).
Tak więc może być i tak, że pilny student nie zdaje egzaminu (także poprawkowego i komisyjnego) i w efekcie kończ się jego studiowanie na danym kierunku studiów.
Nie powinno się wybierać prestiżowego bądź trudnego kierunku studiów, jeżeli dana dziedzina nauki (wiedzy) jest dla nas trudna do pojęcia, zrozumienia bądź trudno w pamięci zachować wiedzę, nabywaną na takim kierunku studiów.
Przy wybieraniu kierunku studiów nie należy kierować się modą, prestiżem czy presją otoczenia (także presją najbliższych osób).
Oczywiście, ja nie wiem, jak to było w Twoim przypadku. Mogę jedynie podejrzewać (i naturalnie mogę się mylić).
Bywa na przykład i tak, że dana osoba z nie-bardzo wielkim trudem kończy medycynę, a potem jest słabym lekarzem, bo np. brakuje jej życzliwości i empatii do innych ludzi.
Jestem w stanie zrozumieć, co teraz czujesz i taki stan przygnębienia po tak wielkiej porażce to nic nadzwyczajnego. Takie doświadczenie odbiera niekiedy poczucie własnej wartości i wywołuje lęk na myśl o podjęciu decyzji o ponownym studiowaniu (oczywiście nawet na zupełnie innym kierunku).
Czasem tak bywa, że nawet, gdy się o coś bardzo staramy (na czym nam bardzo zależy), to mimo tego - nie wychodzi nam to (nie osiągamy sukcesu [czy wymarzonego celu]).
Powinnaś powiedzieć rodzicom o swoim lęku i przygnębieniu. To są Twoi najbliżsi, od nich powinnaś oczekiwać wsparcia. Pomocna może okazać się modlitwa, (jeśli wierzysz w Boga). Warto też pomyśleć o pomocy psychologa [tak jak napisał(a) ItsMyLife33].
Życie bywa zaskakujące, także w tym pozytywnym znaczeniu, więc nigdy nie trać nadziei i pogody ducha.

Mam18 lat i nie potrafię znależć chlopaka....

W Miłość od pauliska17, 2015-11-27 21:11:34, 3 odp

TomcioRomcio odpowiada:

Już pisałem Ci "odpowiedź", niestety nie zapisała się. Teraz napiszę Ci podobnie, ale krócej i nie tak dobrze, jak wtedy. Mimo to mam nadzieję, że mnie zrozumiesz. To są moje rady.

Być może od czasu rozstania z tym chłopakiem, zaczęłaś więcej czasu przebywać w domu. Jeśli tak - musisz zacząć bywać w miejscach, w których pojawiają się przedstawiciele płci brzydkiej np. w bibliotece, siłowni, klubie tanecznym czy na koncertach (pod gołym niebem).
Nierzadko bywa, że sprawdza się powiedzenie: nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Warto też pamiętać, że nie wszystko złoto co się świeci. Tzn. zerwanie z tym chłopakiem sprawiło, że być może - choć stałaś się w relacjach z chłopcami ostrożna - to najprawdopodobniej rozważna. Myślę, że nie "zadłużysz się" już w chłopaku, który na pierwszy rzut będzie dla Ciebie pociągający, ale wręcz odwrotnie zakochasz się w mężczyźnie z pozoru szarym i przeciętnym, który po pewnym czasie oczaruje Cię swoją piękną, szlachetną osobowością i niezwykłych charakterem. <br />
Jak pisał Mickiewicz: "miej serce i patrzaj w serce".
Staraj się wspomnienie o rozstaniu z tym chłopakiem schować (ukryć) w dalszych zakątkach Twojego umysłu. I nie oceniać innych przez pryzmat tamtego smutnego doświadczenia.
Staraj się mniej mówić o swoich pragnienia, więcej o swoich uczuciach i odczuciach. (Oczywiście nie może być w Twoich słowach miejsca na wielkie żale i narzekania). Pozwól po prostu poznać piękno Twej duszy, cenniejszej od przemijającej z biegiem czasu zewnętrznej atrakcyjności. Bądź sobą, nikogo nie udawaj. Pozwól się poznać. Randka to szansa na miłość. Nie odmawiaj więc wzajemnego poznania chłopakowi, w którego zachowaniu [wobec Ciebie, ale także względem innych osób] dostrzegasz oznaki dobra i szlachetności.

Życie płata nam figle, dostarcza cierpień i bólu. Ale jest też w nim miejsce na szczęście i miłość, która może być tak wielka, że stanie się źródłem niesamowitych odczuć, wrażeń, bodźcem do odkrycia w sobie niezwykłych pokładów możliwości i talentów.
Takiego kochania z wzajemnością (czyli także ze strony tej drugiej osoby) życzę Ci szczerze.

Jaki macie kolor oczu?

W Ciekawostki od Zapytajec, 2015-02-07 23:26:44, 22 odp

TomcioRomcio odpowiada:

W kolorze nadziei (zielone).

Fajne (17)

Wszystkie »

Co o mnie sądzicie ?

Ogólnie miałam pewne osiągnięcia związane z urodą itp, ale jestem zakompleksiona(jak większość nastolatek), dlatego chciałabym zobaczyć wasze obiektywne odpowiedzi .

W Ocena wyglądu od mudziiin, 2011-09-11 16:58:51, 46 odp

Miłość czy zauroczenie?

W Pomocy od burdzip, 2011-08-30 18:40:43, 8 odp

ej naprawdę ten uśmiech jest taki tragiczny ? ;dd

W Ocena wyglądu od skasowany, 2011-07-10 16:17:43, 38 odp

O MNIE

Interesuję się siatkowką, piłką nożną i... historią miasta, z którego pochodzę. Mam oczy w kolorze nadziei.
Nadzieja daje mi siłę i chęć do życia.
Pragnę kochać i być kochany

KOMENTARZE (5)

Wszystkie »

anonimus2 pisze do TomcioRomcio :

dziękuję za Twoje odpowiedzi na moje pytanie. Troszkę podniosły mnie na duchu.

2012-06-16 18:19:42

TomcioRomcio pisze do digidigidamm :

Ja też cierpię na tą samą chorobę. W twoim wykonaniu musi to być bajecznie urocze!

2011-08-15 18:29:32

skasowany pisze do TomcioRomcio :

co taam ? ;d

2011-07-18 12:57:29 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

TomcioRomcio pisze:

Wszystko dobrze, za tydzień jadę nad morze, dzisiaj jestem u kuzynki na wsi

2011-07-18 13:02:23

GALERIE (3)

ubezpieczenie szkolne