dawido1533

W serwisie od 5684 dni , ostatni raz 19 październik 2014

Moje pytania (58)

Wszystkie »

co sądzicie o moich plecach?

W Ocena wyglądu, 2014-05-30 22:45:31, 7 odp

Macie z kim spędzić walentynki , lubicie to...

święto ? Ja nie lubie i nie mam z kim ;p

W Walentynki, 2013-02-12 13:22:42, 20 odp

Moje odpowiedzi (153)

Wszystkie »

co sądzicie o moich plecach?

W Ocena wyglądu od dawido1533, 2014-05-30 23:16:51, 7 odp

dawido1533 odpowiada:

Haha :D a to ciekawe;p

co sądzicie o moich plecach?

W Ocena wyglądu od dawido1533, 2014-05-30 23:04:39, 7 odp

dawido1533 odpowiada:

racja spaliłem się :D

Na ile lat wyglądam i jak w skali 1-10 oceniacie...

W Ocena wyglądu od ladypank17, 2014-01-04 20:47:54, 14 odp

dawido1533 odpowiada:

Śliczna normalnie cudowna ;) 12 na 10 :D

KOMENTARZE (19)

Wszystkie »

dawido1533 pisze do WSRHsynu :

To słoń i Shelha WSRH :D

2012-09-10 21:04:24

mysiaa39 pisze do dawido1533 :

dzięki za naj ♥

2011-10-26 17:29:59 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

dawido1533 pisze:

nie no nie ma za co :P

2011-10-27 15:45:05
madziak14 pisze do dawido1533 :

hej kochanie ;**

2011-04-16 19:44:39 , 17 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

dawido1533 pisze:

hej misiu:*:*

2011-04-17 12:44:55

madziak14 pisze:

jak tam ?? :* <33

2011-04-18 20:30:00

dawido1533 pisze:

dobrze jest ok a tam skarbie??:*:*

2011-04-18 21:07:30

madziak14 pisze:

nic dodac nic ująć w sam raz :** tęsknie tygrysie <33

2011-04-19 20:10:34

dawido1533 pisze:

ja też :*:*:D:D

2011-04-20 20:38:23

madziak14 pisze:

to bomba :** :D

2011-04-21 20:31:25

dawido1533 pisze:

nom:*:*

2011-04-25 07:25:30

madziak14 pisze:

<33

2011-04-25 11:44:23

dawido1533 pisze:

<3 kocham cię:*:*

2011-04-27 16:24:54

madziak14 pisze:

Nom wiesz hehe też cię kocham misiu :* : * :* <333

2011-04-27 20:28:21

dawido1533 pisze:

no tak mi się zdaje hehe:*:*:*

2011-04-28 21:11:42

dawido1533 pisze:

no tak mi się zdaje hehe:*:*:*

2011-04-28 21:11:50

madziak14 pisze:

nom to ci sie dobrze zdaje :D :****

2011-04-28 21:46:17

madziak14 pisze:

nom to ci sie dobrze zdaje :D :****

2011-04-28 21:46:21

madziak14 pisze:

nom to ci sie dobrze zdaje :D :****

2011-04-28 21:46:40

dawido1533 pisze:

nom :*:*

2011-04-30 19:46:06

madziak14 pisze:

misiu :* :* :*

2011-05-01 00:22:41

GALERIE (11)