domciia

W serwisie od 5664 dni , ostatni raz 07 marzec 2012

Moje pytania (3)

Wszystkie »

Czy wiersz sie podoba , pisała go moja kuzynka ?

; p ` Gdy Cię nie ma przy mnie trochę smutno mi jest .. każda godzina minuta , a nawet sekunda dłuży się . Moje serce tęskni do Ciebie, patrzę w gwiazdy na niebie i myślę kiedy wreszcie przytulę Ciebie !

W Wiersze, 2010-12-05 20:27:41, 8 odp

Jaki lubicie styl muzyczny ?

; d ja przepadam za DUCH i ELECTRO HOUSE . ; ))

W Muzyka, 2010-12-03 21:21:43, 13 odp

Moje odpowiedzi (168)

Wszystkie »

Jeszcze raz !! telefony !! xD trzy do wyboru i...

W Telefony od xKredkax, 2011-01-24 23:34:44, 52 odp

domciia odpowiada:

C6! ;d

nosisz okulary . ? ;qq

W Ciekawostki od iiiBlondiii, 2011-01-24 23:29:02, 50 odp

domciia odpowiada:

ogolnie to nie , a czasem zerówki . ;d


W Inne od ~, 2011-01-24 23:27:16, Dodaj odpowiedź

domciia odpowiada:

21 kwietnia ! ;d