Gliwickasuka

W serwisie od 5643 dni , ostatni raz 02 styczeń 2011

Moje pytania (1)

Wszystkie »

jakby ktoś chciał wam dać psa albo Iphona co...

byście wybrali ? ;p

W Pozostałe, 2010-12-28 14:08:35, 5 odp

Moje odpowiedzi (11)

Wszystkie »

&a

W Fryzury od wera13, 2010-12-28 14:13:58, 385 odp

Gliwickasuka odpowiada:

co 2/ 3 dni

Dziewictwo – wstyd czy duma?

W Seks od burdzip, 2010-12-28 14:13:14, 451 odp

Gliwickasuka odpowiada:

duma

jestem ładna? na ile lat wyglądam?

W Na ile lat wyglądam od Malinka12384, 2010-12-28 14:10:07, 36 odp

Gliwickasuka odpowiada:

hm.. 14 ?

Fajne (1)

Wszystkie »

Czy byłbyś/byłabyś w stanie pójśc bezpośrednio d...

o któregoś z rodziców i powiedziec im "Kocham Cię mamo !"
"Kocham Cię tato !"
Spośród tych odpowiedzi wybierz tą, która najbardziej do Ciebie pasuje.

1.Tak bez obaw byłby/byłabym w stanie powiedziec o swoich uczuciach
2.Miałbym/miałabym lekkie wahania, ale w końcowym rezultacie bym uległ/a i wypowiedział/a te słowa.
3.Wyrażam swoje uczucia w gestach i czynach
4.Jestem skrytą osobą .
5.Szybciej bym to powiedział chłopakowi/dziewczynie niż rodzicom, pomimo, iż ich bardzo kocham.
Proszę o poważne podejście do pytania.

W Rodzina od kozi12, 2010-12-28 14:04:18, 59 odp