Zaloguj się✗ Zamknij
Supermenka
0 złotych żetonów na koncie
699 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (32)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
Supermenka
W serwisie od 5637 dni , ostatni raz 27 październik 2012
Najlepsze odpowiedzi (1)
Wszystkie »
Hej ;) Wakacje się skończyły... Jak było u...
W Szkoła od Błękitnooki15, 2011-09-01 21:01:29, 10 odp
Supermenka odpowiada:
a no rozpoczęcie spoko ;]ludzie się trochę pozmieniali
ale fajnie bo się stęskniłam za nimi straszniee!!
a w tym roku obiecałam sobie że bd sie uczyć ;] bo w końcu ostatnia klasa ;p
ale wątpię że mi to wyjdzie ;/
Moje pytania (29)
Wszystkie »
pomożecie ? które na fb?
W Czy ładnie wyglądam?, 2012-10-06 11:46:21, 7 odp
vansy czy conversy?
W Buty, 2012-07-23 18:42:05, 1 odp
która lepsza?
W Torebki, 2012-07-23 18:40:33, 18 odp
Moje odpowiedzi (173)
Wszystkie »
Heej dziewczyny ;] Prosze o rade.! Podoba mi się...
W Miłość od olcia121, 2012-10-06 11:48:50, 2 odp
Supermenka odpowiada:
nic za szybko :d na pewno nie mów mu co czujesz tak od razu :d musisz poczekac czas zrobi swoje a ty zobaczysz czy jemu tez zalezy+ zaglądnij do mnie i komentuj
Hey ^^ Myślałam nad tym, żeby założyć Photo...
W Hobby od OoSylwiaaXD, 2012-07-23 19:29:04, 5 odp
Supermenka odpowiada:
ja mam ;D i całkiem spoko ;) niedawno założyłam :) możesz pisac co ci sie przytafiło albo opisywac co robiłaś w danym dniu ;) i dodawać wakacyjne fotki :Dladne zdjecie ? nadaje sie na fb ? :D
W Czy ładnie wyglądam? od doma553, 2012-07-23 18:43:59, 18 odp
Supermenka odpowiada:
na fb raczej nie ;D ściag opaskę będziesz ładniej wygladacFajne (2)
Wszystkie »
Jak myślicie jestem ładna, średnia czy brzydka?
Co mogę zmienic żeby wyglądac lepiej?W Czy ładnie wyglądam? od Zwyczajnaa17, 2011-09-12 20:42:52, 16 odp
Do Facetów: Jak Całujecie sie z Ukochaną...
Osobą to zamykacie Oczy ? i Czy Wasz Penis wam staje?W Miłość od Bali325, 2011-08-30 13:25:32, 9 odp
O MNIE
hej :)
jestem Klaudia ;p
kocham polski rap i hip hop <3
podobnie jak czekoladę i sorbety owocowe :]
lubię poznawać nowych ludzi
i cenie takich którzy maja własny styl xd
uwielbiam oglądać filmy słuchać muzyki chodzić na balangi i śmiać się!!!
kocham moich przyjaciół <3