Supermenka

0 złotych żetonów na koncie

699 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (32)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

Supermenka

W serwisie od 5637 dni , ostatni raz 27 październik 2012

Najlepsze odpowiedzi (1)

Wszystkie »

Hej ;) Wakacje się skończyły... Jak było u...

W Szkoła od Błękitnooki15, 2011-09-01 21:01:29, 10 odp

Supermenka odpowiada:

a no rozpoczęcie spoko ;]
ludzie się trochę pozmieniali
ale fajnie bo się stęskniłam za nimi straszniee!!
a w tym roku obiecałam sobie że bd sie uczyć ;] bo w końcu ostatnia klasa ;p
ale wątpię że mi to wyjdzie ;/

Moje pytania (29)

Wszystkie »

vansy czy conversy?

W Buty, 2012-07-23 18:42:05, 1 odp

która lepsza?

W Torebki, 2012-07-23 18:40:33, 18 odp

Moje odpowiedzi (173)

Wszystkie »

Heej dziewczyny ;] Prosze o rade.! Podoba mi się...

W Miłość od olcia121, 2012-10-06 11:48:50, 2 odp

Supermenka odpowiada:

nic za szybko :d na pewno nie mów mu co czujesz tak od razu :d musisz poczekac czas zrobi swoje a ty zobaczysz czy jemu tez zalezy

+ zaglądnij do mnie i komentuj

Hey ^^ Myślałam nad tym, żeby założyć Photo...

W Hobby od OoSylwiaaXD, 2012-07-23 19:29:04, 5 odp

Supermenka odpowiada:

ja mam ;D i całkiem spoko ;) niedawno założyłam :) możesz pisac co ci sie przytafiło albo opisywac co robiłaś w danym dniu ;) i dodawać wakacyjne fotki :D

ladne zdjecie ? nadaje sie na fb ? :D

W Czy ładnie wyglądam? od doma553, 2012-07-23 18:43:59, 18 odp

Supermenka odpowiada:

na fb raczej nie ;D ściag opaskę będziesz ładniej wygladac

Fajne (2)

Wszystkie »

Jak myślicie jestem ładna, średnia czy brzydka?

Co mogę zmienic żeby wyglądac lepiej?

W Czy ładnie wyglądam? od Zwyczajnaa17, 2011-09-12 20:42:52, 16 odp

Do Facetów: Jak Całujecie sie z Ukochaną...

Osobą to zamykacie Oczy ? i Czy Wasz Penis wam staje?

W Miłość od Bali325, 2011-08-30 13:25:32, 9 odp

O MNIE

hej :)
jestem Klaudia ;p
kocham polski rap i hip hop <3
podobnie jak czekoladę i sorbety owocowe :]
lubię poznawać nowych ludzi
i cenie takich którzy maja własny styl xd
uwielbiam oglądać filmy słuchać muzyki chodzić na balangi i śmiać się!!!


kocham moich przyjaciół <3

KOMENTARZE (3)

Wszystkie »

Supermenka pisze do Błękitnooki15 :

yoo :d

2012-03-06 19:52:34

Błękitnooki15 pisze do Supermenka :

;*

2011-08-10 19:27:53 , 5 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

Supermenka pisze:

co tam daltonie?? ;]

2011-08-10 19:43:01

Błękitnooki15 pisze:

Follow my voice dobra ?:d hehe nuudy ;)

2011-08-10 21:21:31

Supermenka pisze:

no pewnei już lece :D za twoim voice :p

2011-08-10 21:44:20

Błękitnooki15 pisze:

No ja myśle ;)) Bo się drę !!:D

2011-08-10 22:06:39

Błękitnooki15 pisze:

No ja myśle ;)) Bo się drę !!:D

2011-08-10 22:06:40
Supermenka pisze do zozol147 :

;]

2011-08-09 19:41:28

GALERIE (39)