ancyk666

0 złotych żetonów na koncie

60 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (27)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

ancyk666 ania

W serwisie od 6009 dni , ostatni raz 18 czerwiec 2012

Moje pytania (48)

Wszystkie »

które waszym zdaniem są najładniejsze?

W Paznokcie, 2011-08-02 13:53:17, 89 odp

Opłaca się kupić Notebook TOSHIBA Satellite...

C660-1LK?

W Ciekawostki, 2011-08-01 13:18:41, 1 odp

Moje odpowiedzi (310)

Wszystkie »

Ładnie wyszło po retuszu?

W Fotografia od ancyk666, 2011-12-23 13:30:12, 69 odp

ancyk666 odpowiada:

ten retusz w gimpie najnowszym zrobiłam;))
dziękuję za komentarze.!

BŁAGAM O POMOC !!! Czy jest możliwosć...

W Telefony od Lalunaa, 2011-10-01 11:35:53, 5 odp

ancyk666 odpowiada:

są specjalne programy do odzyskiwania danych ;P
o znalazłam tu masz je np:
http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwanie-danych,Kategoria,Windows,86.html
mi się tak udało odzyskać zdjęcia;)

dlaczego są takie białe kropki na paznokciach???

W Paznokcie od skasowany, 2011-09-22 16:35:24, 9 odp

ancyk666 odpowiada:

brak witamin, zła dieta..
więcej znajdziesz na google.pl

O MNIE

http://gniady.pl.tl/

KOMENTARZE (1)

Wszystkie »

Pamuss98 pisze do ancyk666 :

jakiego używasz programu do retuszu?

2011-09-21 21:56:45 , 5 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

ancyk666 pisze:

gimpa i photoshopa:D

2011-09-23 18:45:39

Pamuss98 pisze:

a jakich funkcji uzywasz w gimpie aby zretuszowac twarz. np. pryszcze itp. ?

2011-09-24 15:05:53

ancyk666 pisze:

w gimpie to łatką, trudne miejsca klonowaniem

2011-09-27 14:38:20

Pamuss98 pisze:

A mogłabyś mi zretuszować jedno zdjęcie?? Nie mogę skumać tego gimpa:(

2011-10-03 21:06:56

ancyk666 pisze:

mogłabym ale dopiero w weekend bo za bardzo nie mam czasu;/

2011-10-04 16:35:36

GALERIE (62)