Nelunia23

W serwisie od 5596 dni , ostatni raz 24 kwiecień 2012

Najlepsze odpowiedzi (2)

Wszystkie »

Jakiego gatunku muzyki słuchacie?

W Muzyka od Lennaaa, 2011-04-06 14:49:30, 8 odp

Nelunia23 odpowiada:

Ja słucham rocka, lekkiego metalu, punku, pop-rocka, punk-rocka i ogólnie wszystkich gatunków muzyki w których jest dużo energii i gitary elektrycznej. Lubie szybkie ale i wolne gatunki muzyki to zależy od nastroju w jakim jestem, jeśli mi smutno to muzyka której słucham również jest smutna.
Co do wykonawców i tytułów to :

Avril Lavigne- prawie wszystkie " Take me away" "What the hell"
Green Day - boulevard of broken dreams, American idiot, 21 gurs
Hurt ( polski zespól) - wszystkie
30 secod to mars _ From yesterday
Kelly Clarkson - Never agin
I wiele innych

Kto mi odpowie na to pytanie: Dlaczego trzeba...

W Muzyka od 0909, 2011-04-03 14:38:20, 9 odp

Nelunia23 odpowiada:

Obowiązek szkolny jest do 18 roku życia ( chyba) później możesz zakończyć edukację. Tylko możesz mieć problem ze znalezieniem pracy. Nauka jest ważna dzięki niej wiesz więcej gdy jesteś wykształcony to ludzie patrzą na ciebie inaczej. Nauka to ciężka rzecz ale dzięki niej twoja przyszłość możne być lepsza i choć to meczące to lata szkolne będziesz wspominać najlepiej i jeszcze zatęsknisz to dziwne ale prawdziwe.

Moje pytania (69)

Wszystkie »

To normalne że raz okres spóźnia się miesiąc...

a raz jest z tydzień przed czasem?

W Miesiączka, 2011-11-09 15:01:33, 4 odp

Do dziewczyn ( daje + ) Kurde..... Mam nie...

regularny okres.... Już trzeci dzień tak na chwile boli mnie podbrzusze tak jak przy okresie jednak jeszcze go nie mam... Co jest? Czy to możliwe że niedługo dostane miesiączki?

W Miesiączka, 2011-09-24 07:24:42, 1 odp

Ile może się spóźniać okres?

(Zapomniałam dodać tego pytania gdy dodawałam poprzednie)

W Miesiączka, 2011-09-23 21:55:40, 2 odp

Moje odpowiedzi (129)

Wszystkie »

Kiedy był wasz pierwszy pocałunek? ; *

W Miłość od PannaAnna, 2011-09-12 16:49:40, 19 odp

Nelunia23 odpowiada:

na ognisku po pijaku.... przy zachodzie słońca w wieku 13 lat xd ( ps. nie świecę przykładem)

Znacie jakieś kody na darmowe sms-y do plusa (...

W Telefony od Nelunia23, 2011-09-02 17:02:27, 5 odp

Nelunia23 odpowiada:

dzięki

Czy to przez hormony?

W Ciekawostki od Liza7722, 2011-08-23 20:43:37, 8 odp

Nelunia23 odpowiada:

U mnie to normalka raz odpierdzielam a raz mówię że idę się powiesić xd

Fajne (4)

Wszystkie »

Poznałam boskiego chłopaka <3 on niestety pali,...

pije i chodzi mu tylko o jedno... Rozmawiała z nim moja przyjaciółka o tym że jak mu się dziewczyna podoba to chodzi z nią żeby się z nią przespać... A jak mu się bardzo, bardzo podoba to może zrobić ewentualność i nie spać z nią tylko się całować i takie tam... Kurcze on ma 14 lat! Co myślicie? To bajki czy prawda? I jak do niego zagadać albo jak sprawdzić czy się mu podobam?^^ Chciałabym się tylko z nim całować, może coś więcej, ale nie seks! :)

W Seks od Muza, 2011-09-02 16:50:42, 5 odp

Jestem już od dłuższego czasu zakochany w...

takiej dziewczynie, i ostatnio jej powiedziałem co do niej czuje , jednak powiedziała że ma serce z kamienia i nie chce miec chłopaka. Mój problem polega na tym ze nie moge jej przestać kochać, powiedzcie mi czy da sie ją rozkochać we mnie, bo może ona tylko boi się mieć kogoś.

W Pomocy od qwerty, 2011-07-26 14:57:22, 5 odp

Która bluzka lepsza?

W Ciuchy od Nelunia23, 2011-02-26 19:00:27, 40 odp

O MNIE

Mam na imię Marika pochodzę z niewielkiego miasteczka w środku polski. Jestem 15 letnią blondynką z niebieskimi oczami.
Lubie robić zdjęcia, jeździć na rowerze i wiele innych.

Mój nr gg 8243045 :&#41;

KOMENTARZE (6)

Wszystkie »

MyszkaXdd pisze do Nelunia23 :

A mnie nogi bolą;)

2011-03-19 18:22:36 , 6 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

Nelunia23 pisze:

a mnie nie nie wiem jak wstanę jutro tak ran :)

2011-03-20 13:56:12

MyszkaXdd pisze:

M

2011-03-20 14:02:46

MyszkaXdd pisze:

M

2011-03-20 14:02:47

MyszkaXdd pisze:

M

2011-03-20 14:02:48

MyszkaXdd pisze:

M

2011-03-20 14:02:50

MyszkaXdd pisze:

Łosz.. Mnie już dziś nie bolą;)Jeszcze pare godzin i znowu jadzim;)

2011-03-20 14:03:47
Nelunia23 pisze do MyszkaXdd :

Myszko kochana jesteś? Nie odp na wiadomość priv wiec piszę tu błagam usuń moją fotkę z nk ?

2011-03-11 19:06:44 , 2 odpowiedzi

Wszystkie wypowiedzi:

Nelunia23 pisze:

dzięki

2011-03-11 19:09:43

MyszkaXdd pisze:

No Helo ?Już usunęłam!!?

2011-03-11 19:26:04
Nelunia23 pisze do MyszkaXdd :

Jesteś????

2011-02-28 18:50:37 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

MyszkaXdd pisze:

Tak.

2011-03-01 16:00:03

GALERIE (45)

PRZYJACIELE (29)