Profil: Rikardo26 - Dojrzewamy.pl
Darmowe gry przegladarkowe

Rikardo26

W serwisie od 3928 dni , ostatni raz 01 listopad

Najlepsze odpowiedzi (51)

Wszystkie »

Czy to było podłe z jego strony ?

W Miłość od Asia192, 2016-09-25 15:37:34, 4 odp

Rikardo26 odpowiada:

Koleś co mówi do kobiety starucha to brak szacunku wyśmiewanie z jakim kolesiem ty się zadajesz ,on ma coś nie tak z głową tobie marnuje czas a mówi że chcę blondynę poznać to niech się patafian zdecyduje pytanie czy któraś zaakceptuje jego specyficzne poczucie humoru. Teksty nie na miejscu w jakim świecie my żyjemy .Bądz stanowcza olej go no który normalny odwala takie rzeczy ..Faceci mają o wiele lat starsze kobiety, i żaden nie powie do niej starucha CO ZA BURAK ..

Czy to było chamskie z jego strony ?

W Miłość od Zuziabvzx, 2016-09-18 11:42:40, 4 odp

Rikardo26 odpowiada:

Daj sobie z nim spokój ,najpierw Cię całuje a teraz olewa ? Dziewczyno otwórz oczy tego kwiatu pół światu nie marnuj czas na jakiegoś czubka .Nie pozwól żeby Cię ktoś tak traktował on Cie ma za zabawkę było miło i koniec rób co chcesz poznawaj kogo chcesz .

Niewiem co się dzieje? O co chodzi ?

W Miłość od XAXNXNXA, 2016-09-09 15:43:28, 3 odp

Rikardo26 odpowiada:

Nie jest z Tobą szczery na początku ładnie pięknie a teraz unika widocznie nie traktował Cię na serio .To czas pokazuje czy zaufaliśmy odpowiedniej osobie ,jak spotykasz kogoś nowego nie angażuj się tak bardzo, bo potem jak nie wyjdzie to będziesz cierpieć .Trochę więcej dystansu .Do tanga trzeba dwojga, pamiętaj nic na siłę jeśli on nie odzywa się to też nie pisz .Zasługujesz na faceta co Cię pokocha szczerze ..

Moje pytania (265)

Wszystkie »

Czy ona sobie za dużo wyobraziła ?

W lipcu tego roku poznałem ładną dziewczynę nad jeziorem ,to córka mojego znajomego z pracy wpadła mi odrazu w oko ,już na pierwszym spotkaniu zaiskrzyło pocałowałem ją ,drugie spotkanie to przyjechałem do niej wyskoczyliśmy znowu nad jeziorko a trzecie przyjechałem po pracy do niej znowu chwile pogadać znów były pocałunki .Parą nie byliśmy ale czułem że jej powoli zależy .Potem się pożarliśmy bo ja powiedziałem że ona by musiała kierowac w soboty bo ja nie chce być kierowcą a ona mi pocisła ...

W Miłość, 29 dni temu, 1 odp

Czy ja napisałem do niej coś nie tak ?

Rok temu mnie pewna dziewczyna zraniła zerwała ze mną kontakt, po roku się odezwała kilka dni temu i znów myślę o niej i wszystko do mnie wróciło .Napisała mi że miała do mnie żal i była zła na mnie i co u mnie .To ja jej odpisałem że też miałem do niej żal i było mi smutno ta sytuacja pokazała że jesteś wrażliwa ja też taki czas dziwny i niewiedza bo nasze spotkania były fajne i dobrze czulismy sie nie odczułem wtedy z twojej strony obojetnosci a tu z dnia na dzien przestałaś pisac .Nie umi...

W Miłość, 2020-07-07 14:13:41, 3 odp

Czy zapomnieć o niej ?

4 miesiące temu spotkałem się z śliczną dziewczyną od początku było to coś chemia wspólne rozmowy potem dwa spotkania pisaliśmy i nagle cisza z jej strony to ja też się już nie chciałem narzucać .Po 3 miesiącach przypomniała sobie o mnie nagle zaczęła oglądać mnie widziałem w odwiedzinach na profilu, nic nie napisała ..Szczerze jestem zły na nią bo potraktowała mnie jak zabawkę ja się zaangażowałem potem cierpiałem mówiła nawet o wspólnych wakacjach ale to były puste słowa ..Po 2 miesiacach j...

W Miłość, 2019-09-01 14:23:07, 6 odp

Moje odpowiedzi (713)

Wszystkie »

Czy ja napisałem do niej coś nie tak ?

W Miłość od Rikardo26, 2020-07-09 15:15:39, 3 odp

Rikardo26 odpowiada:

Chyba macie rację lepiej dać sobie spokój z tą kobietą może to zrobiła by sprawdzic czy ja o niej zapomniałem bo wiedziała że mi się spodobała zagrała na moich uczuciach .

Czy da się uratować te znajomość ?

W Miłość od Asia192, 2019-08-03 13:49:37, 6 odp

Rikardo26 odpowiada:

Żyje się raz a ty się przejmujesz takimi pierdołami ? Wyluzuj jedz nad morze baw się korzystaj .Gdyby był warty uwagi to by zrozumiał i odzywał się do Ciebie przecież go przeprosiłaś, na kolanach nie będziesz go błagać :P O takie pierdoły konczyc znajomość nie mogę ..A może chciała kolesia sprawdzic bo ty jak sie jej żaliłaś że koleś nie odzywa się hehe koleżanka ci wyświadczyła przysługę wiesz na czym stoisz .

Czy jak dziewczyna nie odzywa się 3 tygodnie to...

W Miłość od Rikardo26, 2019-06-24 16:29:14, 11 odp

Rikardo26 odpowiada:

Dziękuję wam za rady .Pani studentka dała mi popalić na przyszłość wiem już czego nie robić ..Czasem człowiek zle odbiera intencje drugiego człowieka pocałunki to tylko pocałunki, było miło potrzebowała tego odreagowała i zerwała kontakt myślę że nie pierwszy ja i nie ostatni nie jednego spotkała już taka sytuacja chora .Szczerze gdyby do mnie napisała po miesiącu bym ją totalnie olał albo odpisał ozięble skoro dla niej tylko pocałunki to zabawa to ja nie chce miec z taką już nic do czynienia .Jestem zły na siebie że dałem się tak wkręcić ale życie toczy się dalej .Pozdrawiam .

Fajne (7)

Wszystkie »

Czy to tylko jego koleżanka a może się mylę ?

Spotykam się od jakiegoś czasu z chłopakiem nie jesteśmy parą bo to za wczesny etap znajomości .Na początku był szarmancki miły do mnie mówił czułe słówka a z dnia na dzień zaczął przestać się odzywać .Na portalu społecznościowym jakas dziewczyna do niego napisała Miłego piątku :) Buziaczki z rana od i napisała swoje imię .On jej odpisał dziękuję ,dla Ciebie również miłego :) Napisał jej że będzie dzisiaj w jej okolicach bo ma imprezę z pracy integracyjną a ona do niego że chciała go troszkę zaskoczyć od rana pobudzić i rozbudzić a on do niej dzięki dzięki ;) Jestem już obudzony wiesz .Tak sobie myślę że może przesadzam i on jej odpisał tylko z grzeczności ? Czy widać żeby był nią zainteresowany ? Może ona go osacza ?Jak to jest z facetami ?

W Miłość od Asia192, 2019-05-31 23:45:35, 5 odp

Czy ta kobieta zasługuje na to by być nadal w...

moim życiu ? Od zerówki szkoła wszędzie razem jak papużki natomiast gdy już byłyśmy dorosłe zaczęły się wybory szkoły średniej powiedziała mi że nie pójdzie ze mną do szkoły bo ma dosyć tyle lat , chce sobie życie układać a nie patrzeć na mnie .Całe życie mi zazdrościła ,jak tylko miałam powodzenie na imprezach faceci do mnie podchodzili to już krzyczała na mnie opowiadała o mnie bzdury by już żaden nie chciał mnie .Jednak to co zrobiła pózniej przerosły moje oczekiwania ,spotykałam się z pewnym facetem nie byliśmy para bo był po rozstaniu i powiedział że jest moim kolegą nie chce na razie dziewczyny przyjezdzał po mnie zabierał mnie wszędzie a ta moja koleżanka mi go odradzała że gdzie taki do mnie że pije pali minęło parę miesięcy zadzwonił do niej pojechała z nim na randkę i zostali parą .On mi zwisa ale to co ona zrobiła nadal nie moge uwierzyć .Nie pomyślała o mnie że pierwszy do mnie jezdził że mnie zabierał odradzała go a on gadał na nią że jest sztuczna i dziwna . Ja jej wszystko gadałam a ona miała gdzies myślała tylko o swoim tyłku.Minęło kilka lat a jej rodzinka przychodzi do mnie i gada jaka to szczęśliwa tamta ile mają kasy jak dobrze trafiła i pomyśleć że to wszystko dzięki mnie ..Jak widać pokazała do czego jest zdolna myślę że gdybym nawet była z tym kolesiem związku to by ta baba nie miała skrupułów i by mi go odbiła skoro nie wachała się jechac wtedy z nim na randkę a on też nie lepszy dwulicowy .

W Przyjaźń od Milcia11, 2018-05-06 19:36:56, 6 odp

Czy ona się zemściła ?

Miałam ostatnio konflikt z moją koleżanką .Kiedys napisał do mnie jej chłopak na portalu społecznościowym ,powiedziałam jej o tym że mnie zaczepił i się strasznie wkurzyła że nie pokazałam jej co pisałam z nim .To moje sprawy .W odwet napisała do mojego byłego i jechała strasznie na mnie i powiedziała jemu wszystko co kiedyś na niego się żaliłam nie byłam z nim szczęśliwa to był pijak co nie szanował kobiety zawsze się z niego śmiała że gdzie taki do mnie że ma brzydką jeszcze siostre ale jednak teraz wypisuje do niego .On dzwonił do mnie z pretensjami że wszystko wie co na na niego gadałam jaki on niedobry ta baba wszystko mu wyśpiewała ufałam jej a ona się cieszyła wtedy z mojego nieszczęścia .Co mi poradzicie ? Co zrobic by ona się odwaliła od mojego życia co ma do mojego eks po co wypisuje by mi na złosc zrobic ?

W Miłość od Asia192, 2018-03-09 18:30:19, 1 odp

O MNIE

Mgr wychowania fizycznego z przygotowaniem pedagogicznym!!

KOMENTARZE (11)

Wszystkie »

wiktoria1547 pisze do Rikardo26 :

Dziękuję za naj :* ;)

2014-07-02 17:52:56

Rikardo26 pisze do malgorzatka07 :

ależ proszę;) Życzę miłego wieczorku;*

2014-06-25 21:13:43

malgorzatka07 pisze do Rikardo26 :

dziękuję za miłe słowa ;)

2014-06-25 21:00:51