Rikardo26

W serwisie od 2554 dni , ostatni raz 09 luty

Najlepsze odpowiedzi (51)

Wszystkie »

Czy to było podłe z jego strony ?

W Miłość od Asia192, 2016-09-25 15:37:34, 4 odp

Rikardo26 odpowiada:

Koleś co mówi do kobiety starucha to brak szacunku wyśmiewanie z jakim kolesiem ty się zadajesz ,on ma coś nie tak z głową tobie marnuje czas a mówi że chcę blondynę poznać to niech się patafian zdecyduje pytanie czy któraś zaakceptuje jego specyficzne poczucie humoru. Teksty nie na miejscu w jakim świecie my żyjemy .Bądz stanowcza olej go no który normalny odwala takie rzeczy ..Faceci mają o wiele lat starsze kobiety, i żaden nie powie do niej starucha CO ZA BURAK ..

Czy to było chamskie z jego strony ?

W Miłość od Zuziabvzx, 2016-09-18 11:42:40, 4 odp

Rikardo26 odpowiada:

Daj sobie z nim spokój ,najpierw Cię całuje a teraz olewa ? Dziewczyno otwórz oczy tego kwiatu pół światu nie marnuj czas na jakiegoś czubka .Nie pozwól żeby Cię ktoś tak traktował on Cie ma za zabawkę było miło i koniec rób co chcesz poznawaj kogo chcesz .

Niewiem co się dzieje? O co chodzi ?

W Miłość od XAXNXNXA, 2016-09-09 15:43:28, 3 odp

Rikardo26 odpowiada:

Nie jest z Tobą szczery na początku ładnie pięknie a teraz unika widocznie nie traktował Cię na serio .To czas pokazuje czy zaufaliśmy odpowiedniej osobie ,jak spotykasz kogoś nowego nie angażuj się tak bardzo, bo potem jak nie wyjdzie to będziesz cierpieć .Trochę więcej dystansu .Do tanga trzeba dwojga, pamiętaj nic na siłę jeśli on nie odzywa się to też nie pisz .Zasługujesz na faceta co Cię pokocha szczerze ..

Moje pytania (243)

Wszystkie »

Idziesz ulicą spotykasz biedną starszą...

kobietę ,prosi cie o pieniądze żebyś dał/a jej na chleb jak zareagujesz ? Uzasadnij odp .

W Ciekawostki, 2 miesiące temu, 1 odp

Czy złamałbyś /aś prawo by ratować ukochanego /uko...

chaną ? Najciekawsza odp daje naj !

W Miłość, 2 miesiące temu, 1 odp

Moje odpowiedzi (664)

Wszystkie »

Czy spotkac się z nim czy jednak dac sobie...

W Miłość od Motylek18, 2 miesiące temu, 2 odp

Rikardo26 odpowiada:

A właśnie spotkaj się z nim ,masz swoje życie przecież a swoje musisz odebrać bądz twarda .Nie byliscie sobie pisani postąpił wtedy jak dupek trochę czasu minęło po prostu tylko czesc dzięki i idz sobie ,przecież to chyba możesz zrobić .

Jakbyśce się zachowały na moim miejscu ?

W Miłość od Motylek18, 2 miesiące temu, 6 odp

Rikardo26 odpowiada:

Dużo związków się rozpada właśnie przez alkohol ,kobieta nie czuje się bezpiecznie z takim bravo Ty bo pokazałaś klasę nie chcesz mieć z nim nic wspólnego szanujesz się a to rodzinkę boli bo chcieli widocznie was swatac że on sam ty sama żebyscie byli parą ale to Twoje życie a im jak tu jedna osoba napisała g..... do tego .Patrz komu z rodziny się zwierzasz ,chcą tylko wiedzieć co u ciebie jak sie życie układa a pijakowi pewnie współczują oj jaki on biedny zostawiła go to jej wina . Rodziną tych ludzi nazwać nie można ,rodzina wspiera a nie jeszcze przeciw .Powodzenia i życzę żebys znalazła faceta spokojnego nie żadnego kibola i pijaka .

Jaka jest recepta na szczęśliwy związek ?

W Miłość od Asia192, 2 miesiące temu, 3 odp

Rikardo26 odpowiada:

Anette ty to umiesz tylko każdemu pocisnąć ,co do pytania trzeba poznać właściwą osobę i wtedy będziesz wiedział /a że to ta ten jedyna/y nie będzie pytan wątpliwosci ile się znacie nie ważne ,znam pary co po roku się zaręczyły mają dziecko ślub i są szczęśliwi ,ale i też znam pary co były ze sobą po 7 lat i sie rozpadło wszystko zatem trzeba trafić na swojego dogadywać się kochac i szanować to jest recepta być szczerym w stosunku do siebie i drugiej osoby .Mówić zawsze prawdę ,i dac coś od siebie a nie tylko brać .

Fajne (4)

Wszystkie »

Czy ta kobieta boi się konsekwencji ?

A może wstyd jej że swoje dzieci jeszcze troche i by sie spaliły gdyby nie tamten pan ? Poznałam nie dawno pewnego miłego starszego Pana ,gdy kiedyś był strażakiem uratował dwie dziewczynki ,matka je zostawiła same w domku świeczke przewróciły dziewczynki i był pożar miały wtedy po 4 i 2 latka .Chata się paliła strażak wszedł i uratował dziewczynki ,matka je zostawiła bez opieki wyszła na ploty do koleżanki .Na dzien dzisiejszy tego Pana już nie znają ,nie przyznaje się ta kobieta że uratował jej córeczki ,unika go .Jak wy oceniacie tą sytuację ? Ten Pan mi mówił że nie rozumie zwykłe dziekuje ani nie usłyszał nic unikają go jak ognia .Powinna być kobieta wdzięczna za uratowanie córeczek ale unika strażaka nie przyznaje się że go zna .

W Ciekawostki od Asia192, 3 miesiące temu, 1 odp

Mam problem mam chłopaka ponad 10 miesiecy no...

ale od miesiaca nie mamy kontaktu on ma na gg opis wyjazd tylko telefonicznie ..Co ja mam zrobic ?? Czy może z jakas dziewczyną pojechał gdzies? Jestem załamana :( on mi nie odpisuje od miesiaca olewa mnie jak spytałam czy miedzy nami ok nie odpisał czy to znaczy koniec?? zERWAŁ BEZ SŁOWA??;

W Miłość od dAGA4321, 2012-03-02 17:39:14, 8 odp

Czy teraz bedzie dobrze?

Mam poważny problem mam dziewczyne jestesmy ponad 8 miesięcy bywało różnie ostatnio do niej czasu nie mam studia praca rodzice ..No i gdy przyjechałem do niej po 3 tygodniach to ona do mnie kim jest ona do mnie bo ja nie pisze mało sie widujemy ja że dziewczyną pocałowałem ją powiedziałem ze jest dla mnie ważna ale jestem zabiegany i nic na to nie poradze że musze sie uczyc ...Ja sie troche wkurzyłem że ona do mnie takie teksty że mi nie zależy ona po chwili mnie przeprosiła za tamte słowa przytuliła byłem zły no ale wybaczyłem jej miała chyba zły dzień gdy przyjechałem do niej 2 dni temu ona zaczeła mnie całować było miło potem mi powiedziała widzisz skarbie moje zachowanie sie zmieniło widać było że jej bardzo zależy ja taki zmeczony sam nie wiem co sie ze mna dzieje a może to zakochanie? Inną już bym dawno zostawił za to że powiedziała że mi nie zależy że ją olewam wybaczyłem jej ...Moja dziewczyna ma charakterek i mówi co ją boli :(:(

W Miłość od AdamDj, 2012-01-05 17:09:12, 6 odp

O MNIE

Mgr wychowania fizycznego z przygotowaniem pedagogicznym!!

KOMENTARZE (11)

Wszystkie »

wiktoria1547 pisze do Rikardo26 :

Dziękuję za naj :* ;)

2014-07-02 17:52:56

Rikardo26 pisze do malgorzatka07 :

ależ proszę;) Życzę miłego wieczorku;*

2014-06-25 21:13:43

malgorzatka07 pisze do Rikardo26 :

dziękuję za miłe słowa ;)

2014-06-25 21:00:51