Rikardo26

W serwisie od 2610 dni , ostatni raz 15 kwiecień

Najlepsze odpowiedzi (51)

Wszystkie »

Czy to było podłe z jego strony ?

W Miłość od Asia192, 2016-09-25 15:37:34, 4 odp

Rikardo26 odpowiada:

Koleś co mówi do kobiety starucha to brak szacunku wyśmiewanie z jakim kolesiem ty się zadajesz ,on ma coś nie tak z głową tobie marnuje czas a mówi że chcę blondynę poznać to niech się patafian zdecyduje pytanie czy któraś zaakceptuje jego specyficzne poczucie humoru. Teksty nie na miejscu w jakim świecie my żyjemy .Bądz stanowcza olej go no który normalny odwala takie rzeczy ..Faceci mają o wiele lat starsze kobiety, i żaden nie powie do niej starucha CO ZA BURAK ..

Czy to było chamskie z jego strony ?

W Miłość od Zuziabvzx, 2016-09-18 11:42:40, 4 odp

Rikardo26 odpowiada:

Daj sobie z nim spokój ,najpierw Cię całuje a teraz olewa ? Dziewczyno otwórz oczy tego kwiatu pół światu nie marnuj czas na jakiegoś czubka .Nie pozwól żeby Cię ktoś tak traktował on Cie ma za zabawkę było miło i koniec rób co chcesz poznawaj kogo chcesz .

Niewiem co się dzieje? O co chodzi ?

W Miłość od XAXNXNXA, 2016-09-09 15:43:28, 3 odp

Rikardo26 odpowiada:

Nie jest z Tobą szczery na początku ładnie pięknie a teraz unika widocznie nie traktował Cię na serio .To czas pokazuje czy zaufaliśmy odpowiedniej osobie ,jak spotykasz kogoś nowego nie angażuj się tak bardzo, bo potem jak nie wyjdzie to będziesz cierpieć .Trochę więcej dystansu .Do tanga trzeba dwojga, pamiętaj nic na siłę jeśli on nie odzywa się to też nie pisz .Zasługujesz na faceta co Cię pokocha szczerze ..

Moje pytania (244)

Wszystkie »

Czy to ze mną jest coś nie tak czy z tą...

dziewczyną ? Spotykam się od jakiegoś czasu z dziewczyną tylko coś ostatnio zaczęło nam się psuć ,nasze relacje uległy zmianie powiedziała mi że nigdy nie chce pracować bo chce żeby facet na nią pracował .Jak mi to powiedziała pomyślałem że kobiecie po prostu nie chce się woli leżeć i pachnieć że facet ma na nią zarabiać spełniać jej zachcianki wczasy ubrania kosmetyki .Nie tak sobie wyobrażałem związek powinny dwie osoby mocno walczyć razem wspierać sie kochać a nie że facet ma tyrać sam na ...

W Miłość, 14 dni temu, 10 odp

Idziesz ulicą spotykasz biedną starszą...

kobietę ,prosi cie o pieniądze żebyś dał/a jej na chleb jak zareagujesz ? Uzasadnij odp .

W Ciekawostki, 4 miesiące temu, 1 odp

Moje odpowiedzi (668)

Wszystkie »

Czy byliście kiedyś przez kogoś wyśmiewani ?

W Przyjaźń od Milcia11, 7 dni temu, 8 odp

Rikardo26 odpowiada:

Nie myśl o tym co było skup się na tym co teraz jest spełniaj swoje marzenia ,bądz szczęśliwą kobietą u boku fajnego faceta .Uśmiechaj się dużo a zapewne gały wyjdą tej okrutnej babie co kiedyś tak cię poniżała .Jeśli ona zrobiła z ciebie kiedyś jakąś głupią gęś to pokaż wszystkim że się myliła .To od Ciebie zależy jak sobie życie ułożysz głowa do góry .Fajna fryzura ,makijaż ,super bluzeczka i uśmiech myślę że nie jednej gały wyjdą i pokaż że nie jesteś cichutka a też masz życie i nie boisz się jakieś idiotki .

Czy to ze mną jest coś nie tak czy z tą...

W Miłość od Rikardo26, 10 dni temu, 10 odp

Rikardo26 odpowiada:

No dużo z nią rozmawiałem to za wiele nie dało nadal jest przy swoim nie będzie chodzic do pracy to facet ma utrzymac cały dom chyba jednak nic z tego nie będzie .Szkoda znów zmarnowałem czas i kobieta nieodpowiednia .W jej rodzinie dużo tak ciotek siedzi a mąż pracuje .Teraz są ciężkie czasy bardzo się starałem i dużo się uczyłem by pracować w szkole zatem chciałbym osobę podobną do siebie co jest konsekwentna i pracowita .Mam pecha do kobiet rozpieszczonych chciałyby pieniądze od faceta a one by tylko leżały i chodziły na zakupy .Moi rodzice też całe życie pracują i zawsze mi powtarzali że razem spełniac swoje marzenia a nie że facet tylko tyra jakby był sponsorem .

Czy to ze mną jest coś nie tak czy z tą...

W Miłość od Rikardo26, 14 dni temu, 10 odp

Rikardo26 odpowiada:

Takie ma oczekiwanie by zajmowała się domem a facet pracuje .No cóż mamy inne oczekiwania zawsze chciałem mieć pracowitą kobietkę co dokłada się do rachunków nie przejmowac się że nie starczy do kolejnego miesiąca .Cóż widocznie nie pasuje do mnie powiedzenie wez sobie panią i rób na nią ale ja nie z tych .

Fajne (5)

Wszystkie »

Czy ona się zemściła ?

Miałam ostatnio konflikt z moją koleżanką .Kiedys napisał do mnie jej chłopak na portalu społecznościowym ,powiedziałam jej o tym że mnie zaczepił i się strasznie wkurzyła że nie pokazałam jej co pisałam z nim .To moje sprawy .W odwet napisała do mojego byłego i jechała strasznie na mnie i powiedziała jemu wszystko co kiedyś na niego się żaliłam nie byłam z nim szczęśliwa to był pijak co nie szanował kobiety zawsze się z niego śmiała że gdzie taki do mnie że ma brzydką jeszcze siostre ale jednak teraz wypisuje do niego .On dzwonił do mnie z pretensjami że wszystko wie co na na niego gadałam jaki on niedobry ta baba wszystko mu wyśpiewała ufałam jej a ona się cieszyła wtedy z mojego nieszczęścia .Co mi poradzicie ? Co zrobic by ona się odwaliła od mojego życia co ma do mojego eks po co wypisuje by mi na złosc zrobic ?

W Miłość od Asia192, 1 miesiąc temu, 1 odp

Czy ta kobieta boi się konsekwencji ?

A może wstyd jej że swoje dzieci jeszcze troche i by sie spaliły gdyby nie tamten pan ? Poznałam nie dawno pewnego miłego starszego Pana ,gdy kiedyś był strażakiem uratował dwie dziewczynki ,matka je zostawiła same w domku świeczke przewróciły dziewczynki i był pożar miały wtedy po 4 i 2 latka .Chata się paliła strażak wszedł i uratował dziewczynki ,matka je zostawiła bez opieki wyszła na ploty do koleżanki .Na dzien dzisiejszy tego Pana już nie znają ,nie przyznaje się ta kobieta że uratował jej córeczki ,unika go .Jak wy oceniacie tą sytuację ? Ten Pan mi mówił że nie rozumie zwykłe dziekuje ani nie usłyszał nic unikają go jak ognia .Powinna być kobieta wdzięczna za uratowanie córeczek ale unika strażaka nie przyznaje się że go zna .

W Ciekawostki od Asia192, 5 miesięcy temu, 1 odp

Mam problem mam chłopaka ponad 10 miesiecy no...

ale od miesiaca nie mamy kontaktu on ma na gg opis wyjazd tylko telefonicznie ..Co ja mam zrobic ?? Czy może z jakas dziewczyną pojechał gdzies? Jestem załamana :( on mi nie odpisuje od miesiaca olewa mnie jak spytałam czy miedzy nami ok nie odpisał czy to znaczy koniec?? zERWAŁ BEZ SŁOWA??;

W Miłość od dAGA4321, 2012-03-02 17:39:14, 8 odp

O MNIE

Mgr wychowania fizycznego z przygotowaniem pedagogicznym!!

KOMENTARZE (11)

Wszystkie »

wiktoria1547 pisze do Rikardo26 :

Dziękuję za naj :* ;)

2014-07-02 17:52:56

Rikardo26 pisze do malgorzatka07 :

ależ proszę;) Życzę miłego wieczorku;*

2014-06-25 21:13:43

malgorzatka07 pisze do Rikardo26 :

dziękuję za miłe słowa ;)

2014-06-25 21:00:51