Zaloguj się✗ Zamknij
Fantazjaaa
0 złotych żetonów na koncie
1821 pkt na koncie
Dodaj do czarnej listy
Przyjaciele (25)
Wyślij wiadomość
Polecamy
Uczucia:
Piękno:
Rozrywka:
Pozostałe:
Fantazjaaa
W serwisie od 5542 dni , ostatni raz 18 marzec 2012
Najlepsze odpowiedzi (7)
Wszystkie »
Hej, mam problem. Mianowicie, co paręnaście...
W Seks od joka111, 2011-08-17 20:19:50, 9 odp
Fantazjaaa odpowiada:
kremy niedokładnie usuwają włoski bo w miejscu intymnym są one grubsze. ja używam pianki do golenia i maszynki.najlepiej golić się pod prysznicem bo inaczej łatwo się zaciąć i duuuużo podrażnieńPo tym jak uprawiamy petting z moim chłopakiem z...
W Seks od poziomkova, 2011-06-28 17:02:17, 4 odp
Fantazjaaa odpowiada:
Może po prostu zrobił to za mocno i naruszył coś? Może pękło jakieś naczynko? Ja tez tak miałam chyba 2 razy po pettingu ale po kilku dniach śluz miał już normalny kolor i jest wszystko w porządku :)do Dziewczyn! czy jeli macie bolesne miesiaczki...
W Miesiączka od skasowany, 2011-05-15 22:33:11, 5 odp
Fantazjaaa odpowiada:
ja mam bardzo bolesne miesiączki. wtedy nie mogę się ruszyć. nawet no-spa mi nie pomaga. jedyne co to ketanol forte ale to bardzo mocne tabletki. tak więc podsumuwując. nie ćwiczę, bo nie dałabym rady ;pMoje odpowiedzi (364)
Wszystkie »
Ładna jestem ? Na ile lat wyglądam ?
W Ocena wyglądu od Zbuntowanax3, 2011-09-22 22:29:48, 67 odp
Fantazjaaa odpowiada:
Fujjak oceniacie moje nogi... podobają się...
W Ocena wyglądu od lalusiaaa, 2011-09-22 22:09:11, 21 odp
Fantazjaaa odpowiada:
nic nadzwyczajnegoPodoba wam się moja nowa fryzurka ?
W Fryzury od Milusi, 2011-09-19 16:37:44, 79 odp
Fantazjaaa odpowiada:
Eee fryz fajny ale nie dla ciebie ;pO MNIE
:PP
KOMENTARZE (5)
Wszystkie »
skasowany pisze do Fantazjaaa :
Byłam skromna , ale kocham Go i on czyta to wszystko , nie chcę mieć po tym nie przyjemności..
2011-06-10 19:01:11 , 1 odpowiedź
Wszystkie wypowiedzi:
skasowany pisze do Fantazjaaa :
znam takie przyadki , teraz możesz mnie ocenić zle , ponieważ raz powiedziała cos miłego o sobie. Obiecałam osobie którą kocham że nie będę miała niskiej samo-oceny. Wybaacz.. jeśli Cię czymś uraziłam.
2011-06-10 18:47:22 , 1 odpowiedź
Wszystkie wypowiedzi:
Fantazjaaa pisze:
nie no spoko ale fajnie jak dziewczyna jest taka bardziej skromna
2011-06-10 18:51:05
Wszystkie wypowiedzi:
Fantazjaaa pisze:
jak oceniasz się siebie tak wysokoto podaj, to ci powiem czy warto tak o sobie pisać ;) nikomu przecież nie podam, nie jestem aż taka chamska.
2011-06-10 18:42:07
PRZYJACIELE (25)
Moderator