Fantazjaaa

0 złotych żetonów na koncie

1821 pkt na koncie

Dodaj do czarnej listy

Przyjaciele (25)

Wyślij wiadomość

Polecamy

Uczucia:

Piękno:

Rozrywka:

Pozostałe:

Fantazjaaa

W serwisie od 5542 dni , ostatni raz 18 marzec 2012

Najlepsze odpowiedzi (7)

Wszystkie »

Hej, mam problem. Mianowicie, co paręnaście...

W Seks od joka111, 2011-08-17 20:19:50, 9 odp

Fantazjaaa odpowiada:

kremy niedokładnie usuwają włoski bo w miejscu intymnym są one grubsze. ja używam pianki do golenia i maszynki.najlepiej golić się pod prysznicem bo inaczej łatwo się zaciąć i duuuużo podrażnień

Po tym jak uprawiamy petting z moim chłopakiem z...

W Seks od poziomkova, 2011-06-28 17:02:17, 4 odp

Fantazjaaa odpowiada:

Może po prostu zrobił to za mocno i naruszył coś? Może pękło jakieś naczynko? Ja tez tak miałam chyba 2 razy po pettingu ale po kilku dniach śluz miał już normalny kolor i jest wszystko w porządku :)

do Dziewczyn! czy jeli macie bolesne miesiaczki...

W Miesiączka od skasowany, 2011-05-15 22:33:11, 5 odp

Fantazjaaa odpowiada:

ja mam bardzo bolesne miesiączki. wtedy nie mogę się ruszyć. nawet no-spa mi nie pomaga. jedyne co to ketanol forte ale to bardzo mocne tabletki. tak więc podsumuwując. nie ćwiczę, bo nie dałabym rady ;p

Moje odpowiedzi (364)

Wszystkie »

Ładna jestem ? Na ile lat wyglądam ?

W Ocena wyglądu od Zbuntowanax3, 2011-09-22 22:29:48, 67 odp

Fantazjaaa odpowiada:

Fuj

jak oceniacie moje nogi... podobają się...

W Ocena wyglądu od lalusiaaa, 2011-09-22 22:09:11, 21 odp

Fantazjaaa odpowiada:

nic nadzwyczajnego

Podoba wam się moja nowa fryzurka ?

W Fryzury od Milusi, 2011-09-19 16:37:44, 79 odp

Fantazjaaa odpowiada:

Eee fryz fajny ale nie dla ciebie ;p

O MNIE

:PP

KOMENTARZE (5)

Wszystkie »

skasowany pisze do Fantazjaaa :

Byłam skromna , ale kocham Go i on czyta to wszystko , nie chcę mieć po tym nie przyjemności..

2011-06-10 19:01:11 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

Fantazjaaa pisze:

a czyli jesteś jego niewolnicą,spoko

2011-06-12 20:22:42
skasowany pisze do Fantazjaaa :

znam takie przyadki , teraz możesz mnie ocenić zle , ponieważ raz powiedziała cos miłego o sobie. Obiecałam osobie którą kocham że nie będę miała niskiej samo-oceny. Wybaacz.. jeśli Cię czymś uraziłam.

2011-06-10 18:47:22 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

Fantazjaaa pisze:

nie no spoko ale fajnie jak dziewczyna jest taka bardziej skromna

2011-06-10 18:51:05
skasowany pisze do Fantazjaaa :

zastanawiam się czy warto. ^^

2011-06-10 18:39:27 , 1 odpowiedź

Wszystkie wypowiedzi:

Fantazjaaa pisze:

jak oceniasz się siebie tak wysokoto podaj, to ci powiem czy warto tak o sobie pisać ;) nikomu przecież nie podam, nie jestem aż taka chamska.

2011-06-10 18:42:07